התייעצות אחרונה לפני קניית ACCELERO S1 ל8800GT - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות אחרונה לפני קניית ACCELERO S1 ל8800GT

asafgolan

Recommended Posts

אני קונה את הקירור הנ"ל ביחד עם צמד מאווררים מהדגם הזה http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1063

ביחד עם הקירור עצמו ומשלוח יוצא לי 207 ש"ח, שזה המקסימום שאני יכול להוציא. יש משהו שיתן תמורה טובה יותר לכסף? האם רכישה של מודל הטורבו עדיפה?

כמו כן, רציתי לדעת אם הקירור מגיע עם משחה טרמית וגם עד כמה תהיה ההתקנה שלו מסובכת לאדם שמעולם לא החליף לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר מוציא 200שקל על קירור לכרטיס מסך כך את זה:

http://www.skypc.co.il/pl_product~HR-03-GT~18~0.htm

קירור הכי טוב לכרטיסי מסך, יש לך אפשרות להוסיף לו מאורר 120ממ הוא מקרר הרבה יותר טוב מה S1 והוא מותאם במיוחד ל 8800GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר מוציא 200שקל על קירור לכרטיס מסך כך את זה:

http://www.skypc.co.il/pl_product~HR-03-GT~18~0.htm

קירור הכי טוב לכרטיסי מסך, יש לך אפשרות להוסיף לו מאורר 120ממ הוא מקרר הרבה יותר טוב מה S1 והוא מותאם במיוחד ל 8800GT

הבעיה היא שהוא עולה כמעט פי 2 מהאקסלרו וזה עוד בלי מאווררים.

EVGA-yuvalll22, הלינק שהבאת לא עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הS1 אם אני לא טועה טוב יותר מהHR-03 (אני לא מוצא את הבדיקה שמשווה אותו עם הHR-03)

במיוחד עם שילוב של מאווררים עליו (לא צריך הרבה, מעט תנועת אוויר מספיקה לקרר את אותו עקב שטח פנים ע-נ-ק שיש לו)

להוסיף על זה את העניין שהוא ממש ממש זול - אין פה שאלה בכלל, זה הקירור בשביל הכרטיסים והמארזים שיכולים להכיל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוסיף על זה את העניין שהוא ממש ממש זול - אין פה שאלה בכלל, זה הקירור בשביל הכרטיסים והמארזים שיכולים להכיל אותו

שכחתי לשאול - האם הS1 יכנס לRAIDMAX SAGITTA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הS1 אם אני לא טועה טוב יותר מהHR-03 (אני לא מוצא את הבדיקה שמשווה אותו עם הHR-03)

במיוחד עם שילוב של מאווררים עליו (לא צריך הרבה, מעט תנועת אוויר מספיקה לקרר את אותו עקב שטח פנים ע-נ-ק שיש לו)

אתה צודק(חלקית), ה-S1 מיישר קו עם ה-HR-03 כאשר מצמידים אליו צמד מאווררים 90\120.

היתרון שלו שהוא עולה הרבה פחות.

חסרון, צריך מקום במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים ?!

הHR -03 GT הרבה יותר טוב , מה אתה משווה אותו ל S1 ?

הקירור הנ''ל הוא הכי טוב כרגע בקירור אוירי לכרטיס מסך.

הS1 עולה כ110 לעומת הHR-03 GT שעולה 200 אבל הוא הרבה יותר טוב...

קנה את ה HR-03GT ואתה לא חייב להוסיף לו מאורר הוא גוף גדול שלא תצטרך בישבילו מאורר אבל אם אתה רוצה אתה יכול להוסיף לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתמול קניתי את ה S1 לכרטיס מסך שלי, X1900XT, מעולה, הטמפ' שלי היה 60 מנוחה 90 במשחק ועכשיו זה 35 מנוחה 45 במשחק!

אני ממליץ על ה S1, בקשר להרכבה אתה יכול לדבר איתי אני מוכן לעזור. עשיתי גם OC קטן, וסוף סוף אני יכול לשחק משחקים שלי על VERY HIGH :)

אני מתחנן לקנות את ה Turbo Moudle בעתיד (מאוורר שניצמד לקירור)

בקיצור, ממליץ לך על הS1,

אפשר לקנות אותו ב KSP ב110 וגם בסקיפיסי, אני קניתי Skypc...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי את הACCELERO S1 REV.2 על 9600GT ולקח לי להתקין אותו שעה וחצי..ככה שמי שמדבר על התקנה קלה חי בסרט..קודם כל ההיטסינקים של הראמים כל הזמן נפלו לי כי הדבק היה כל כך חלש שהייתי צריך לשים עליהם דבק 5 שניות כדי שיידבקו (וכן מחקתי עם מחק את השאריות של הקירור הישן) שנית לא הצלחתי לשים את הדברים השחורים הקטנים האלו כי הם פשוט לא נתפסו ופחדתי שהכרטיס יישבר.

לא הייתי ממליץ על הקירור בגלל החוויה שהייתה לי להתקין אותו, אבל מה שכן הוא הוריד לי את הטמפרטורות ב20 מעלות.

שאלה קטנה..אני מסתכל על הקירור מהצד ורואה שהצד העליון שלו איפה שהתופסנים השחורים אמורים להיות קצת נוטה למטה, כאילו לא מוחזק..זה אמור להיות ככה או שזה בגלל שלא שמתי את התופסנים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות ההתקנה הם לא כאלו גדולות אבל קיימות

הבעיה הבאמת גדולה זה של הזכרונות שלא נדבק

לגבי הHR-03 - יש לך באנצ' שמשווה ביניהם? אני זוכר שראיתי אחד שבו הS1 ניצח אבל אני לא מוצא אותו

ולגבי הגודל - הוא ע-נ-ק...

(כול המידע שיש לי זה מביקורות שקראתי לפני קניה, אין לי את הקירור הנ"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה את ה HR-03GT ואתה לא חייב להוסיף לו מאורר הוא גוף גדול שלא תצטרך בישבילו מאורר אבל אם אתה רוצה אתה יכול להוסיף לו.

אם אני זוכר נכון, ראיתי ביקורות של ה HR03GT ללא מאוורר, מגיע לטמפ' גבוהות יותר מקירור הסטוק במארז.

עם מאוורר, ה TR עדיף על ה S1 בכמה מעלות...

אני במאמץ עם ה S1 על ה 8800GT לא עובר את ה 45C במאמץ עם OC (עם הסטוק הגעתי ל 84C ללא OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההדבקה של הסינקים על הזיכרונות.. לי יש שיטה מאוד טובה.. אני שם עליהם ממש מעט AS5 ומזיז אותם קצת שיתפסו על הכרטיס(הם נתפסים מהוואקום) והם לא יוצאים... אחרי יום יומיים הAS5 מתקשה קצת והסינקים פשוט לא יורדים.... (זה ככה אצלי כבר המון זמן... מה גם שנורא קל להוריד אותם אחרכך אם צריך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מאוורר, ה TR עדיף על ה S1 בכמה מעלות...

אתה טועה, כמה מעלות לא הגזמנו..

היו מספר באנצ'ים שראיתי שה-S1 השווה ואף היה מקרר טוב יותר מ-HR-03.

תשים על S1 שני מאווררים של 120 בעוצמה נמוכה ותראה לאיזה תוצאות תגיע.

שימוש יעיל בשטח העברת החום בקירור יניב תוצאות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...