|שאלה| מה אפשר לעשות עם פלורסנטים קטנים כאלו שהוצאו מסורק - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|שאלה| מה אפשר לעשות עם פלורסנטים קטנים כאלו שהוצאו מסורק

SUB-ZIRO

Recommended Posts

רק הערה קטנה יש לי במעגל במקום שתי חוטים שחור ואדום יש לי ארבעה צהוב אדום שחור ותכלת האם לחבר רק לשחור והאדום או שצריך לארבעתם כי במעגל יש חיבור לשני פלורסנטים

כזה

http://www.siz.co.il/my.php?file=zjyji4lnmzmk.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך רב מודד תבדוק שאין לך נתק כל שהוא או משו שנשרף במעגל, אפילו שלרוב רואים דבר כזה בעין....

תבדוק שהמעגל נראה תקין, שאין איזה קבל נוזל נניח.

וכמו שאמרו לך, רוב הסיכויים שהחוטים הנוספים הם להעברת מידע...

עריכה: אגב, הצ'וק עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם רב המודד חיברתי את מקור הזרם למעגל ובדקתי בעזרת רב מודד אם מגיע זרם לפלורוסנטים אבל הרב מודד הראה 0 השארתי את מקור הזרם לעוד כמה שניות ואחד מן הטרנזיסטורים התחיל להתחמם על הטרנזיסטור כתוב c1213 שורה שניה כתוב בשני הקצוות a ו c בשורה השלישית כתוב 6E 4

שאלה ראשונה האם שייך לקנות רכיב כזה בחנות אלקטרוניקה אולי זה יפתור את הבעיה

ולSp_RuS איך אני בודק אם הצ'וק עןבד כי אם לא חבל לי לקנות את הרכיב הנ"ל

תודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמנמנמ... כמו בכל פלורסנט אני חושב, תחבר את הצ'וק למנורה שאתה יודע שעובדת, ותראה אם זה עובד, אם לא אז הצ'וק דפוק. אם המנורה עובדת, אז הצ'וק בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הרכיב שהיה מתחמם כמו שכתבתי כאן אבל עדין כשאני בודק עם רב מודד את היציאות למנורות הוא כותב 0 זאת אומרת שאין מעבר מתח למנורות כנראה המעגל עצמו לא טוב

בכל אופן אם אני משיג מעגל דומה מסורק אחר אפשר להפעיל את הפלורוסנטים הנ"ל עם המעגל האחר?

והאם אפשר לחבר את כל הפלורוסנטים במקביל ולתת את אותו הזרם (12V) המטרה היא שכולם יפעלו על ידי מעגל אחד?

תודה רבה רבה לכל אלה שעזרו ואלו שיעזרו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...