שאלה על מעגל של לדים שדולקים לפי המוזיקה - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מעגל של לדים שדולקים לפי המוזיקה

SUB-ZIRO

Recommended Posts

:'( :'( :'( :'( :'(

אבל איך מחברים את זה למולקס !??!!

ניראה לי שמלחימים.. אבל מה לא חבל להרוס ?

ואת כל מה שדרוש למוד הזה אפשר להשיג בארץ ?

מהמדריך:

"Now it’s time to make the P2 connector. You can see that the P2 connector have 3 pins, they are, left channel, right channel and ground. So you have to decide to get the left or right channel and connect with the left pin from the Tip31. Remember that if you connect the P2 using the left channel, if only the right is enabled on the computer, this circuit won’t work. Usually the ground pin is the bigger one, and the other are small and similar. You have to connect the ground from P2 connector to the right pin of the Tip31 "

פה הכל מובן, רק איך אני יודע מה הוא המחבר השמאלי ב tip31

ופה לא הבנתי מה הם רוצים, להשתמש בערוץ השמאלי או הימני ב P2

כן מלחימים למולקס, לא, לא חבל כי יהיו לך לדים שמהבהבים לפי המוזיקה.

את כל הרכיבים אפשר לקנות בככלללל חנות אלקטרוניקה הכי פשוטה שיש. יש מקומות שאין בהם TIP31, הם יציאו לך תחליף, הוא בדרך כלל מתאים!

**עריכה: אגב לי הציאו תחליף כי לא היה TIP31 בחנות, והוא עובד מצוין, רשמתי את זה בת'רד של המוד שלי**

בתרשים שהבאתי אפשר לראות שהטרנזיסטור מוחזק עם הפנים אליך.

P2 זה הבננה שאתה מכניס לחיבור של הרמקולים, אתה פותח את החוט שיוצא הבננה, ובודק מה - ומה +, אמרתי לך שמה שמתחבר לשני השלישים העליונים זה ה+, השליש הראשון והגדול זה המינוס. ואז אתה ממשיך לפי התרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...