שאלה על מעגל של לדים שדולקים לפי המוזיקה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מעגל של לדים שדולקים לפי המוזיקה

SUB-ZIRO

Recommended Posts

לפותח הדיון: הלינק שנתת משום מה לא נפתח לי.

אני בניתי מעגל של לדים שמהבהבים לפי קצב המוזיקה, יש קישור בפרופיל שלי למודינג, ובמודינג יש מספיק הסברים ותרשימים של איך ועם מה עשיתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון: הלינק שנתת משום מה לא נפתח לי.

אני בניתי מעגל של לדים שמהבהבים לפי קצב המוזיקה, יש קישור בפרופיל שלי למודינג, ובמודינג יש מספיק הסברים ותרשימים של איך ועם מה עשיתי את זה.

זה מתוך התראד שלך - http://www.danielandrade.net/2005/12/06/howto-blinking-leds/

לאיפה מחברים את ה P2 PLAG ? לחיבור של הרמקולים ? אז איך אני אחבר את הרמקולים עצמם ?

ולמה אין נגדים ? כי זה בידיוק 4 LEDים שכל לד לוקח 3V ?

ומה זה המלבן באמצע עם ה 3 נקודות בפנים ?

70733363_7bc5873491_o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הינך יכול לקנות\להכין מפצל, זה לא עניין כזה גדול.

2. אני מניח כי 3X4=12 ולכן אין פה צורך בנגדים, אם הינך משתמש בכמות אחרת של לדים\משתמש בפין של ה-5V, אז אתה צריך נגדים מתאימים.

3. המלבן ההוא מסמל מפסק 2 מצבים, עם 3 רגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הינך יכול לקנות\להכין מפצל, זה לא עניין כזה גדול.

2. אני מניח כי 3X4=12 ולכן אין פה צורך בנגדים, אם הינך משתמש בכמות אחרת של לדים\משתמש בפין של ה-5V, אז אתה צריך נגדים מתאימים.

3. המלבן ההוא מסמל מפסק 2 מצבים, עם 3 רגליים.

אההה אז זה המפסק... אז מה זה ה tip31 ? אני חושב שזה מה שעושה את ההיבהוב לפי המוזיקה - כן ?

והשתי מצבים בכפתור זה רק מכובה או מהבהב. אם אני רוצה שיהיה גם מצב שלישי דלוק רגיל. למפסק בעל 3 מצבים יש 4 רגלים ? ואז את הרגל הרביעית אני לא מחבר לא ל tip31 ולא ל ליציאת אודיו אלה ישר לאדמה ?

ואי אזיה פשוט זה, תמיד ראיתי תרשימים מסובכים (כמו התרשים שפותח התראד הביא), איך פתאום פה עשו כזה פשוט...

עכשיו המודינג שלי הולך להיות מושלם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתרשים המתואר מצב אחד הלדים סתם דולקים, מצב שני הם מהבהבים לפי המוזיקה.

TIP31 זה טרנזיסטור. אל תתעמק בזה, רכיב, תקנה, תחבר לפי התרשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתרשים המתואר מצב אחד הלדים סתם דולקים, מצב שני הם מהבהבים לפי המוזיקה.

TIP31 זה טרנזיסטור. אל תתעמק בזה, רכיב, תקנה, תחבר לפי התרשים

טוב תודה.

אההההההההההההה..... ואיך בעצם אני מחבר את זה למולקס ?

וזה לא ניראה לי הגיוני שלחיבור 12V אפשר לחבר רק 4 לדים, הרי אפשר לחבר לחיבור אחד כזה איזה 10 מאווררים, ומה LED לוקח יותר ממאוורר ? חוץ מזה על כל מאוורר כתוב 12V, אז הוא צריך לקחת את כל הכוח של המולקס לפי זה...

תסבירו לי קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לשים יותר מארבעה לדים, עלייך לחבר אל הלדים נגדים.

את ה-12V אתה יכול "להגדיל" לכמה VOLT שרק תרצה, כמובן לפי קיבולת הספק.

המולקס לא מוגבל לספק עד 12V ?

איך אני מגדיל את זה, או שהוא מגדיל לבד את המתח באת הצורך ?

למה אני צריך לסים נגדים אם אני מוסיף לדים ולא מוריד ואיך אני אדע איך נגדים אם אני לא יודע את המתח של המולקס כי אני לא יודע לכמה הוא גדל...

ושוב - איך מחברים את המעגל לדים הזה למולקס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sp_RuS אני כבר הרבה זמן מנסה לבנות את הקיט של לדים שדולקים לפי המוזיקה בניתי כבר איזה 3 מעגלים ואף אחד מהם לא עבד כולל את שלך שנתנו כאן חיברתי הכל כמו שכתבת אבל

1. לא עבד בכלל ואם כבר עבד אז רק הלד הראשון וממש ממש חלש ולא הבהב לפי המוזיקה

2. שרף לי לד שעולה 5 ש"ח

אשמח מאוד אם תוכל לעזור לי לבנות את המעגל שלך (אגב שהוא היה הכי קל מבחינת חיבורים ) אני אבנה אותו היום שוב ואכתוב כאן את התוצאות

אגב בבננה החיבור הפנימי אמרו להתחבר לאדום בשירטוט ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור P2, יש 3 חלקים לפין, למטה למעלה: חלק גדול, זה האדמה (-). חלק קטן, זה ימין, חלק קטן נוסף זה שמאל.

אני לא זוכר איזה 2 חיבורים מהמולקס נותנים 12V, יש לך מד מתח? תפעיל את המחשב\ספק, ותתחיל להכניס לכניסות במולקס את המד מתח ותראה.

קנית את הטרנזיסטור? חיברת נכון? תוודא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבורים במולקס:

אדום-5v

שחור-GND

שחור-GND

צהוב-12v

הטרנזיסטור הזה מתאים?

:'( :'( :'( :'( :'(

אבל איך מחברים את זה למולקס !??!!

ניראה לי שמלחימים.. אבל מה לא חבל להרוס ?

ואת כל מה שדרוש למוד הזה אפשר להשיג בארץ ?

מהמדריך:

"Now its time to make the P2 connector. You can see that the P2 connector have 3 pins, they are, left channel, right channel and ground. So you have to decide to get the left or right channel and connect with the left pin from the Tip31. Remember that if you connect the P2 using the left channel, if only the right is enabled on the computer, this circuit wont work. Usually the ground pin is the bigger one, and the other are small and similar. You have to connect the ground from P2 connector to the right pin of the Tip31 "

פה הכל מובן, רק איך אני יודע מה הוא המחבר השמאלי ב tip31

ופה לא הבנתי מה הם רוצים, להשתמש בערוץ השמאלי או הימני ב P2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:'( :'( :'( :'( :'(

אבל איך מחברים את זה למולקס !??!!

ניראה לי שמלחימים.. אבל מה לא חבל להרוס ?

קונים מחברי מולקס ומלחימים.

ואת כל מה שדרוש למוד הזה אפשר להשיג בארץ ?

אני מניח שכן, לפני שאתה נוסע לקנות, תתקשר לחנות ותשאל.

מהמדריך:

"Now its time to make the P2 connector. You can see that the P2 connector have 3 pins, they are, left channel, right channel and ground. So you have to decide to get the left or right channel and connect with the left pin from the Tip31. Remember that if you connect the P2 using the left channel, if only the right is enabled on the computer, this circuit wont work. Usually the ground pin is the bigger one, and the other are small and similar. You have to connect the ground from P2 connector to the right pin of the Tip31 "

פה הכל מובן, רק איך אני יודע מה הוא המחבר השמאלי ב tip31

ופה לא הבנתי מה הם רוצים, להשתמש בערוץ השמאלי או הימני ב P2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...