צריך המלצות לקניית מחשב נייד למשחקים עד 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לקניית מחשב נייד למשחקים עד 5000 ש"ח

za-david

Recommended Posts

אני חושב שצריך לחסום אותך ::)

א. לעובד בחנות כלשהי אסור לתת לינקים לחנות בה הוא עובד.

ב. 8400GS ומשחקים כבדים? נו באמת ::)

לפתוח הת'רד, שים לב שהמחשב שהבחור מעליי הציע שוקל כ3 ק"ג הוא בטח לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לכרטיסי מסך שיש היום בשוק 8400 הוא לא הכי טוב אבל לפי התקציב של הבחור זה די מתאים לו וכן הוא יכול להריץ משחקים כבדים לא הכל ב HIGH אבל עדין זה יעבוד לו והוא יוכל לשחק בכיף משהו שהוא לא יוכל לעשות עם שום כרטיס מסך בסיסי !! אם עוזר לאנשים למצוא את מה שהם מחפשים ואין חוק שלעובד של חנות מסוימת אסור להמליץ על מחשבים מהאתר שלהם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני יודע אם הינך מכיר את Pika007, סביר להניח שראית לראות תגובות שלו,

הבחור הוא עובד נועה מחשבים לשעבר, בזמנו כאשר הוא עבד בחנות, וכאשר הביא לינקים לחנות [כמובן רק בשביל המוצר ולא הכרח לפרסם את החנות]

הוא קיבל עונש ואם אני זוכר נכון, העונש היה חסימת המשתמש ולאחר מכן הוא חזר.

אינני יודע את הפרטים המדוייקים, אך זהו מה שקרה בגדול, ועל כן, המקרה איתך הוא למעשה אותו הדבר,

יתכן וחוק זה אינו כתוב בתקנון [אישית לא קראתי אותו] אך זה מה שקרה, ולכן אני מזהיר אותך, לדעתי עדיף שפשוט תימנע מלתת לינקים לחנות בה אתה עובד וזהו, ליתר ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-8400M GS - נכון שהוא לא ברמה של ה-8600M GT, אבל זה לא כאילו שאפשר להשיג 8600M GT בתקציב 5K.

בקשר ללינקים לחנות, להלן ציטוט מחוקי הפורום:

בעלי חנויות או חברות:

על מנת לשמור על אובייקטיביות ועל חובת הגילוי הנאות, כל אדם העובד בחברה כלשהי העוסקת בתחום המחשבים (חנות/יבואן/מפיץ וכדומה), מחויב להזדהות בפורום כנציג החברה בכל נושא הקשור לחברה זו או למוצר כלשהו שהיא מוכרת, מפיצה או משווקת.

חל איסור מוחלט וגורף על שימוש בפורום זה למען פרסום החברה או כל מוצר אשר החברה מוכרת, מפיצה או משווקת ללא גילוי נאות, על מנת להגן על כלל משתמשי הפורום.

באם ייוודע לצוות האתר על אדם או גוף כלשהו העושה שימוש בפורום לצורך פרסום עצמי, ובניגוד להנחיות הנ"ל, צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לפעול נגד אותו גורם בכל דרך בה יבחר, לרבות הרחקתו מהפורום וצעדים נוספים, ככל שייראה לנכון.

אני מפרש את ה"גילוי הנאות" כנקודת המפתח. משום ש-mottizzz אינו מסתיר את העובדה שהוא עובד ב-pc365, וזה ברור מכל הודעה שלו, איני רואה מניעה למסור קישורים לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להריץ אני מתכוון לעלות את המשחק ולהנות ממנו שהוא רץ חלק - לא חייב הגדרות גראפיות הכי גבוהות אבל שלא יהיו קירטועים ויהיה מעצבן לשחק במקום להנות מהמשחק.

פשוט שהמשחק ירוץ חלק אפשר גם על הגדרות בינוניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...