מחפש לוח מעבד צורב ועוד כמה חלקים לשדרוג, מחשב משרדי - בסביבות ה2000 ש"ח ודרומה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח מעבד צורב ועוד כמה חלקים לשדרוג, מחשב משרדי - בסביבות ה2000 ש"ח ודרומה.

TomB

Recommended Posts

תסלחו לי על השאלות הבסיסיות, אבל אני לא עוקב מספיק אחרי השוק -

מתכוון לקנות לוח (מהזולים), מעבד (2 - 2.4), זכרונות (256), צורב, DVD וכרטיס מסך.

ראיתי שהצעה עם מעבד עולה כמה מאות שקלים פחות, אם זה היה תלוי בי אני מנחש שזה מה שהייתי קונה, אבל אני משדרג לאדם ללא ידע טכני שבכלל לא יודע מי אלה ומה שאכפת לו שהאחריות עליהם היא רק שנה.

האם להמליץ לו בכלל על מעבדי במקרה הזה?

לגבי צורב, וכרטיס מסך לא צריך המלצות, אבל אני לא מבין בלוחות LOW END לP4/ATHLON.

איזה מבין הלוחות הזולים יותר (חייב רשת וכרטיס קול, אפשר גם כוללים כרטיס מסך) מומלצים, לאיזה לוחות לא כדאי להתקרב?

האם מחיר של כ2100-2300 ש"ח לATHLON 2000 (בהתאם ללוח שיבחר) צורב LG (כן, אני יודע שהוא לא מומלץ אבל זה מה מופיע בהצעה), , 256M וכרטיס GF4MX440 (במקרה של לוח ללא כרטיס OB) זה מחיר הגיוני?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואף מאוד. המערכת הזו אמורה לעלות 1700ש"ח (+/-). הייתי מציע שתציין שימושים במערכת ותקציב ואנחנו נדאג להציע לך את המפרט הטוב ביותר בהתאם.

וחוץ מזה, או שאם לפחות תפעל כך, הכותרת של האשכול אינה אינפורמטיבית. אנא ערוך אותה בהתאם לכללי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב מיועד לאימיילים אופיס וחיבור אינטרנט איטי.

יכול להיות שקצת הפרזתי במחיר, זו הצעת מחיר שהורדתי ממנה את מחיר ההרכבה ואת ההפרש בין מעבד 2.4 של אינטל ל2000+ של .

מה שחשוב מבחינת הלקוח זה המחיר, ומה שחשוב מבחינתי זה לתת הצעה שהאיכות שלה לא מוטלת בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU: XP 2500+ +Fan (859nis)

MotherBoard: nVidia nForce2 Leadtek K7NCR18G (696nis)

Memory: Winbond 512MB PC2700 333MHz SD- (399nis)

DVD/CD-ROM Drive: BenQ DVP-1648A 16x48 (275nis)

CD-RW Drive: LiteOn 48x24x48 LTR-48126S (336nis)

Total Price: 2565nis

נ.ב.- הכותרת שלך עדיין אינה אינפורמטיבית. על כותרת לכלול שימושים ותקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת לדעתי מספקת בדיוק את מה שאני מבקש, אבל אם אתה מתעקש...

אם אני מוריד במפרט ל256 מגה זיכרון ומעבד 2000-2200 מה יוצא הקיצוץ במחיר?

לגבי הלוח, יש אחרים שאתה ממליץ עליהם? למקרה שאני לא עובד עם כאלה שמוכרים אותו.

לגבי ה , הוא קצת יותר זול, השאלה אם הוא מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך המחיר ירד לכ2000שקלים. אם תרד במשהו, זה יהיה הזיכרון. לטעמי, הAXP2500+ טוב מידי מכדי לוותר עליו כשהתקציב מאפשר.

סוני קצת זול יותר, אבל בהתחשבות בהבדלים הקטנים ביותר, הוא גם לא טוב יותר. המומלצים הם כונני הDVD/CD-ROM של BenQ ו-LiteOn.

הלוח הזה מגיע עם GF4MX מובנה ואין לך צורך בשום לוח אחר. זהו הלוח מבוסס הnForce2 הטוב ביותר, שלפחות מגיע עם כרטיס מסך OB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, הייתי רוצה לדעת שמות של עוד לוחות אם אפשר, בשביל ההשוואה.

דרך אגב, באיזו חנות הוא עולה פחות מ700? חיפשתי קצת (אולי לא במקומות הנכונים) וראיתי מחירים קצת יותר גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...