צריבה על דיסק של DVD שירים בפורמט MP3. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבה על דיסק של DVD שירים בפורמט MP3.

udicol

Recommended Posts

ובכן לאחר שחוקר מתמטיקה הרס את המקינטוש שלו PowerMac G4 כנראה עם משחק בחשמל, הוא החליט להביא את זה למעבדה שלי, ואני החלטתי להעביר לחברת ידע.

אך בעודי מסתכל על המחשב, מצאתי את הדבר שעיני חפצה מאוד מאוד ... -"צורב DVD".... של Pionner במסווה של אפל.

החלטתי ל-"עקב" - מלשון עיקוב ... את היציאה (לחברת ידע), ועוד עליתי על הרעיון של יום העצמאות בעיקוב הרצוי....

ובכן החלטתי לגבות את המוזיקה בחדרי הקט. כן אני מתכוון לגבות, כל ספריית הדיסקים החוקית שלי, ואני מקפיד לקנות במיוחד אמנים ישראלים

(שלום חנוך הגבר !!!).

ובכן צרבתי את הכל ל- יחיד , ועוד נשאר לי מקום.

חשבתי שקורא רגיל יקלוט את הדיסק אך בנתיים ניסיתי שני דגמים- Pionner דגם DV-525 (משנת 1999) ועוד אחד של Meverx.

אבל הם לא.

יש למישהוא מושג או הצלחה בניסוי(של קריאת שירים צרובים על דיסק בקורא רגיל).

ד"א מדיה של DVD עולה 18 ש"ח.(עם הנחה של סטודנט תקבלו את זה פחות 1.8 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תברר אם הכוננים הנ"ל מסוגלים בכלל לקרוא צרובים (בעזרת סרט צרוב כמובן), יכול להיות שזאת הבעיה.

דבר שני , בחלק מהמכשירים יש תופעה מוזרה של התאמת תכונה למדייה , למשל ברגע שהכונן מזהה דיסק רגיל , הוא לא מריץ אותו במהירות גבוהה יותר ממה שרץ קומפקטדיסק רגיל (1X) , כיוון שכל מה שמיועד לעבוד על דיסק כזה זה או דיסק אודיו או דיסק VCD או דיסק MP3, בנוסף יש כוננים שלא מריצים פורמט שנעשה על דיסק רגיל - אלא מפעילים את אופציית הDVD VIDEO רק כשמוכנסת מדיית .

לכן יכול להיות שאופציית הMP3 מופעלת רק על מדיות רגילות , וכשהוא מזהה מדיית DVD , הוא לא מפעיל את האופצייה , כמובן שזו רק השערה מהסקת מסקנות , ונשמע קצת מוזר , אבל עובדה שדברים כאלה קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...