FAQ פורום אודיו- מעודכן! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAQ פורום אודיו- מעודכן!

IG

Recommended Posts

הצליל שאתה אמור להנות ממנו זה הצליל שהמוסיקאי\ עורך הקליטו ורצו שתשמע. כל דבר אחר אתה יכול לשנות עם תוכנות בלי קשר לרמקולים.

מגבר+ מדפיים ב700 ש"ח שיהיו טובים יותר מרמקולים יעודיים למחשב לא קל למצוא. כשיש תקציב גבוה יותר הפעם מתחיל להיות משמעותי והמגבר+ מדפיים מתחילים להיות האופציה המועדפת (וציינתי את זה במדריך...)

ונחמד לראות שסופסוף אנשים קוראים את המדריך ::)

היה על זה דיון כבר פה או באתר hometheater, לא זוכר.

יש את האנשים שרוצים שהצליל יהיה כמו במקור, ויש את האנשים שרוצים שהצליל יהיה הכי טוב לאוזניים שלהם. אני שייך לקטגוריה השניה, ועוד הרבה כמוני.

לכתוב דבר כזה כ"חד משמעי" הוא פשוט לא נכון.

קל מאוד למצוא. ואפילו יותר מזה, רוב המערכות שתמצא במחירים כאלה יהיו הרבה יותר טובות ממערכות ייעודיות.

מצאתי למחשב שלי ב 700 שקלים, לאבא שלי ב 650, ולחברה שלי ב 800. אני מדבר כמובן על מגבר ורמקולים.

מחיפוש קצר שלי ביד 2, מצאתי רסיבר מרנץ 2200 ב 250, ורמקולים של וורפדייל וולדוס בעוד 200. סה"כ 450 שקלים ויש לך אחלה מערכת למחשב.

בנוסף, אתה יכול להסתכל על של המערכת שלי שפרסמתי בפורום כללי, ובת'ראד סטיקי בפורום. או פשוט להסתכל במפרט מחשב שלי ולראות מה קניתי ב 700 שקלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה על זה דיון כבר פה או באתר hometheater, לא זוכר.

יש את האנשים שרוצים שהצליל יהיה כמו במקור, ויש את האנשים שרוצים שהצליל יהיה הכי טוב לאוזניים שלהם. אני שייך לקטגוריה השניה, ועוד הרבה כמוני.

לכתוב דבר כזה כ"חד משמעי" הוא פשוט לא נכון.

שמע, אני לא כתבתי שצריך לבחור את הרמקולים שהכי קרובים למקור. כתבתי שבמחירים המדוברים ובמערכות היעודיות למחשב יש כל מיני הבדלים קטנים בסאונד שיכולים לעשות הבדל גדול באוזניים והם לא ממש מתקרבים למקור. אם לא כתבתי את זה במילים האלה (אין לו כוח לקרוא הכול ולחפש את החלק הזה) אז זו הייתה הכוונה שלי.

קל מאוד למצוא. ואפילו יותר מזה, רוב המערכות שתמצא במחירים כאלה יהיו הרבה יותר טובות ממערכות ייעודיות.

כשכתבתי את המדריך הבנתי מכול מיני אנשים שמתעסקים עם יד שניה וכו' שמערכת סבירה ששווה את השקעת הזמן תעלה סביבות ה800~1200 ש"ח לפחות... מה גם שרוב האנשים שמשקיעים כאלה סכומים (נמוכים יחסית) לא רוצים להסתבך עם מערכות יד 2, רסיברים וחיבורים "מסובכים"... (לפחות זה מה שהבנתי מרוב השאלות בפורום, כולל כאלה שהמליצו להם על מערכות יד 2 והם דחו את ההצעות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבורים הם הכי פשוטים שאפשר.

רמקולים למגבר, מגבר למחשב (2 בננות צד אחד מה aux, צד שני חיבור כמו מיקרופון/רמקולים רגילים למחשב).

עוד פעם, אפשר ללכת לכיוון הוינטאג' ולהנות ממערכת זולה ומצויינת.

קח לדוגמא את המערכת שמצאתי עכשיו ביד 2 ב 450 שקלים. כל מה שצריך לעשות זה ללכת לבחור, לבדוק שזה עובד, ולקחת.

אין לי איזה תואר באלקטרוניקה שאני בודק כל דבר שאני קונה לפרטי פרטים. אני מחבר לכל היציאות ובודק שהכל עובד.

אותם אנשים שקונים מערכת של 2/2.1 ב 700 + הם פשוט עצלנים/לא איכפת להם איך זה נשמע/לא מבינים בתחום.

אם אתה לא אחד מסוגי האנשים שהכנסתי למעלה, אין סיבה שתלך על מערכת רגילה.

לגבי בדיקת זה קצת יותר "מסובך".

1. כל מה שצריך לעשות זה להסתכל על הרמקול חיצונית ולבדוק שהוא בסדר.

2. להוריד את הגריל להסתכל על הממברנות ולבדוק שהכל שלם.

3. לבסוף שמים את חמשת האצבעות על הממברנה, ולוחצים מספר פעמים. אם יש חירחורים סימן שהרמקול עבר משהו ועדיף שלא לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערות רצוי לפרטי כדי לא להכנס לוויכוחים על גבי השירשור הזה... בכלל, אני מעדיף שיהיו פה כמה שפחות תגובות...

Amnesia, אבקש שלא להפוך את הדיון הזה לדיון "מה מטרת המערכת" או "מערכות ווינטאג' בעד ונגד", יש כבר שירשורים יעודיים לנושא.

(לפחות לשני, לראשון אתה מוזמן לפתוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...