מעבד על 100% ניצול, אין שום וירוסים תוכנות ריגול וכאלה... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד על 100% ניצול, אין שום וירוסים תוכנות ריגול וכאלה...

anri

Recommended Posts

כמו שכתבתי בכותרת, אני משתגע אני מדליק תמחשב, הכל סבבה וכו'...

אחרי כמה שעות ככה, אני קולט שהמחשב עובד איטייייי כמו לא יודע מה, אני בודק בביצועי מערכת במנהל המשימות, ואני רואה 90%-100% שהמעבד מנוצל, והעבודה שלי במחשב היא בסה"כ רק מסנג'ר אייסיקיו קצת פיירפוקס ברקע וזהוו...

אני בטוח כמעט שאין וירוסים, כי הרצתי נוד 32 שלא מצא כלום, והרצתי קספרסקי שעכשיו אני איתו, וגם שום וירוס !

בדקתי עם AD AWARE , ועם SPYBOT תוכנות ריגול, גם שום דבר לא מצא, ואני כבר לא יודעעע מה הבעיה, יש למישהו מושג מה לעשות ? זה משגע אותי לעשות ריסט כל איזה שעתיים שלוש...

אגב אני עם 64 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט הכל שם תחת הקטגוריה של CPU- על 0 , רק האייסיקי (אני מריץ 2 ברקע) אז אחד על איזה 58 והשני על איזה 35 זה הרבה מעט ?

נראה לך שבגלל שרץ ברקע על כמעט כל מחשב הכי טמבל שיש היום ככה דופק לי תמערכת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סגרתי ת , והשימוש ירד פלאים חח ל 4-7% ככה, זה מווווווזר ביותר מה לא להתשמש יותר באייסיקיו :o ? אין איזה פיתרון לזה ?

ולמה בכלל זה תופס כ"כ הרבה שבמחשב הפנטיום 3 המעפן של סבתא שלי שלוש אייסיקיו עובדים ביחד והמעבד לא מגיע ל 80% .

ובשירותים מצאתי שעובדים ברקע - SLSVC.EXE - PID -1168

TrustedInstaller.exe - 0

את השאר לא ממש מצאתי..., אבל כנראה שבכל מקרה הבעיה היא ב ולא במשאבים האלו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גירסה ?

התקנתי 6 לנסות לא מזמן, התוכנה איטית כמו לא יודע מה, לא בדקתי אם היא מאיטה תמחשב כמו ה 5.1 (של עכשיו) אבל התכונה עצמה מאוד איטית, אתה מגלגל אנשים ברשימה לוקח דקה עד שזה מגלגל כמו בנאדם, פותח חלון שיחה אחרי שבועיים זה נפתח בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מפרט מחשב שלך?

כתוב בחתימה שפיץ .

מותקן אצלך מולטי כלשהו? תמחק אותו ואת הICQ שמותקן אצלך כרגע, והתקן את אחת הגרסאות (5.1 \ 6) מחדש.

כן מותקן, איך אני מוחק אותו ? אני לא חושב שזה קובץ התקנה כזה, זה קובץ אם אני לא טועה שמשנה משהו ברג'סטרי...

ומה לא ניתן להיות עם מולטי בלי שהיו הפרעות כאלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ? עברו כבר כמה ימים, אני לא יכול עם זה, אני מפעיל ת וזה מאיט תמחשב לגמריי...מה גם שאני עכשיו גם לא ממש מקבל הודעות, אבל זה כבר לא נראה לי קשור לפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...