מחפש מסך "19 עם תכונות מסויימות מאוד. תקציב: 1000-1500 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך "19 עם תכונות מסויימות מאוד. תקציב: 1000-1500

LBC

Recommended Posts

אני מחפש מסך LCD בגודל "19, עם רזולוציה אופטימלית של 1280X1024, וקצב ריענון של 75Hz.

חשוב שיהיו גם כניסה אנלוגית וגם DVI. פחות חשובה התגובתיות (המסך לא מיועד למשחקים) אבל ממש חשובה איכות התמונה ואיכות הצגת הצבעים.

המסך מיועד למחשב דיי ישן (ולכן הדרישות המאוד מסויימות לרזולוציה ולקצב ריענון - המחשב לא תומך במשהו אחר) אך זהו מחשב חזק מאוד יחסית, שעלה בזמנו הרבה מאוד כסף, ולכן אני מצפה לעוד שנים של שימוש בו. למקרה שיהיה לי גם מחשב חדש יותר בהמשך אני רוצה שתהיה במסך גם כניסת DVI.

יש המלצות למשהו כזה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי LCD עובדים כמעט כולם בתדר 60HZ.

כרטיס מסך שתומך ב75HZ יתמוך גם ב60. ברגע שתגדיר את המסך נכון התדירות הזו תופיע.

לגבי המלצה תוכל לעשות חיפוש או לדפדף בדפים הראשונים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מסכי ה-LCD עובדים ב-60HZ. אפשר להגדיר להם לקבל אות ב-75HZ, אבל הם גם ככה יוציאו אותו ב-60HZ, כך שאין טעם.

הייתי ממליץ לך על מסך VA כלשהו (פאנל VA עדיף על TN, קרא את המדריך בנעוץ כדי להבין), הצרה היא שכל הדגמים שהיו זמינים בשנה האחרונה כמעט אזלו.

יש פה דיון מתמשך על ה- 190P7EG שלפחות חלק מגרסאותיו באות עם פאנל VA, אבל אין שום ביטחון שאיזשהו מהמסכים הזמינים בארץ הוא באמת כזה (לפחות לא ראיתי אף עדות של מישהו שקנה).

כך שאתה בבעיה. לפחות בכל הקשור ל"איכות הצגת הצבעים". שאר הדברים הם די סטנדרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

לגבי "עובדים רק ב- 60Hz", הנה קישור למסך מסויים שחשבתי עליו:

http://www.viewsonic.com/products/lcddisplays/valueseries/va903b

רשום שם: Frequency Fh: 30~82kHz, Fv: 50~85Hz

וראיתי נתונים דומים בפרטים טכניים של עוד כמה מסכים. אז למה הכוונה בזה אם כולם עובדים ב-60Hz?

ואני יודע ש-VA יותר טובים מ-TN, אך אין לי כסף ל-VA כרגע, לכן אסתפק גם ב-TN טוב.

עד כה חשבתי רק על , או Viewsonic, אבל ממה שראיתי לאחר ההמלצה כאן גם נשמעים טוב. יש לחברה הזו מוניטין של איכות במסכים? ובכלל, איזו חברה נחשבת לממש איכותית כיום? אני מעדיף לקנות מסך הכי זול של חברה איכותית מאשר מסך יקר של חברה לא-מי-יודע-מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכי LCD אין באמת HTZ. טכנולוגיית העבודה שונה.

סמסונג, , ואסוס מייצרים מסכים מצויינים לאוכלוסיה הרחבה, אם אין לך תקציב למשו אחר מTN, לך עליהם.

יש את האסוס 22" שנחשב מאוד איכותי, אם תהיה מעוניין בגודל כזה ב1400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכלל, איזו חברה נחשבת לממש איכותית כיום? אני מעדיף לקנות מסך הכי זול של חברה איכותית מאשר מסך יקר של חברה לא-מי-יודע-מה.

האסטרטגיה הזו לא ממש תעבוד לך. אי אפשר לדרג את כל החברות לפי איכות בצורה חד משמעית. לכל חברה יש כמה סדרות של מוצרים. מזול ליקר, מפשוט למתקדם, מגרוע לאיכותי. גם לחברות שידועות במסכים איכותיים - LG, Philips, Samsung, DELL, , ואפילו חברות כמו NEC ו-EIZO, אשר מוציאות מסכים סופר-מתקדמים ויקרים לגרפיקאים מקצועיים - יש מוצרים שהם זולים והאיכות מהם והלאה. ברצפת התקציב המסכים של החברות הגדולות לעיתים כמעט ולא נבדלים ממסכים של "מותגים" סיניים גנריים שמוכרים לך בשופרסלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...