האם ניתן להשתמש בטלווזיה כמסך מחשב לכול דבר? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להשתמש בטלווזיה כמסך מחשב לכול דבר?

אלון פ

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה באמת צריך 5 מטר? כל 1 מטר עולה 10 ש"ח בד"כ....

יש לי 3 מטר והוא מקבל הפרעות בגלל האורך (עד לרמה שפשוט מגעיל לראות)... כמה שיותר קצר ככה יותר טוב, ואם יש אז קואקסיאלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בשעה טובה (לפני יומיים) מצאתי קבל וחיברתי את המחשב לטלווזיה! ;D

ומה שיש לי להגיד זה:

אני מאוכזב. זה פשוט גועל נפש. אי אפשר לקרוא כלום (כולל האיקונים בשולחן עבודה), הכול נראה מטושטש, התמונה נרא אחרת לגמרי (באופן הרע) וזה ממש זוועה!

ניסיתי לשחק מיד פור ספיד underground 1 (או איך שלא כותבים את זה) וזה פשט נראה כמו המכונות משחקי מרוץ בקניון!

חשבתי שאולי זה ישתפר בCOD 4, וטעיתי בגדול! התמונה הייתה כול כך מטושטשת, שלא הצלחתי להבין לאן אני צריך ללכת לפי הפס למטה! ואי אפשר לקרוא את ההוראות!

אבל אני חייב לציין שתמונות נראות טוב יותר מאם צורבים אותם על , וסרטי גם נראים טוב.

חוחץ מזה, הכבל שמצאתי הוא באורך של רק מטר וחצי, אז זה ממש לא שווה את העבודה של לנתק את המחשב ולהעביר אותו ממקום למקום!

אלה שאמרו שהתמונה גרועה צדקו, ובגדול.

אלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק, במידה ואתה מתכוון לחבר את זה לטלוויזיה CRT אין שום דבר אחר ששווה את הפעולה הזו מלבד שגם ככה עדיף כי מרוב שטלוויזיות רגילות לא איכותיות הן מטשטשות את המריחות בסרטים שיש במחשב, בכל מקרה, יש משהו נוראי אחד והוא ממש נוראי :-\

העבודה בווינדוס איומה ,פשוט ככה, אתה תקבל סרטן בקרנית תוך שבוע, ;)

אתה יכול בהחלט, אבל לא מומלץ בכלל.(לא לTV רגילה בכל אופן)

זוכר את זה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...