בעייה בחלון הפעלה.!! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בחלון הפעלה.!!

nimrods

Recommended Posts

שלום לכולם..!

יש לי בעייה בחשב כשאני עושה התחל--> הפעלה--> ורושם temp או %temp% ואז אישור וזה פותח לי את התיקיה של %temp% או temp ובתוך התקייה יש את הקבצים שאני לא צריך שיורדים מאינטרנט אז אני רוצה למחוק אותם אז אני בא לעשות קליק ימני אז זה סוגר לי את כול המסך ומשאיר לי רק את הרקע וזה סוגר לי את התיקייה

למה זה קורה..??

תודה מראש.!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זאת לא תקיית קבצים זמניים של הדפדפן אלא קבצים זמניים של המערכת וגם במקרים מאוד מסויימים כי רוב ה temp נשמר ב documents and .

.settings

מה שאתה מתאר נשמע כמו סייר שנסגר..

תפעיל את מנהל המשימות (ctrl+shift+esc) ותריץ (קובץ>משימה חדשה) את explorer מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לפתוח עןד נושא חדש אני אמשיך ואצטרף ,התיקייה הזאת:

C:\DOCUME~1\@&@~1\LOCALS~1\Temp

רצוי למחוק את התוכן שלה? כי היא מפוצצת אצלי, אבל אני זוכר שמחקתי אותה פעם ונעלמו לי דברים ,או שאני טועה,

בקיצור לא ממש זוכר, למחוק או לא? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנס ציטוט

קודם כל זאת לא תקיית קבצים זמניים של הדפדפן אלא קבצים זמניים של המערכת וגם במקרים מאוד מסויימים כי רוב ה temp נשמר ב documents and .

.settings

מה שאתה מתאר נשמע כמו סייר שנסגר..

תפעיל את מנהל המשימות (ctrl+shift+esc) ותריץ (קובץ>משימה חדשה) את explorer מחדש.

לא הבתי כול כך אחי מה אני צריך לעשות אחרי שאני פותח את explorer

תודה על התגובות.! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי פתאום המחשב התחיל להיות איטי ולא יכולים ללחוץ על דברים אם העכבר אי אפשר ללחוץ אנטר המחשב נדפק ורק שאני עושה ריסט יכול ללחוץ אם העכבר ואחרי כמה שעות אי אפשר..!! אאהה וגם שאני נכנס לדפדפן הוא עושה לי מסך לבן וקו כמו שרושם בטקסט.!!

יוווו מה אני צריך לעשות עזרה דחופה...?!?!?

תודה לעוזרים..!!!

NiMrOdS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמעו יש לי עוד בעייה נגיד שאני פותח תקייה לא משנה של מה ואחרי זה עוד תקייה ביחד אז אני לא יכול ללחוץ על קבצים לא מהתקייה אזאת ולא מזאת.!!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...