בעיה עם קריסת משחקים ( 9600GT SLI ) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם קריסת משחקים ( 9600GT SLI )

anri

Recommended Posts

טוב אני מנסה לשחק בביושוק, GEARS OF WAR, לא משנה מה...המשחק עולה והכל טוען תשלב, איך שהוא בא לעלות (בביושוק) המשחק נתקע והוינדוס נותן שגיאה.

בדיוק אותו דבר ב GOW, רק ששם הוא נתקע אחרי דקה שתיים בשלב .

אין וירוסים תוכנות ריגול והכל, אני מצויד במה שצריך חח, והמערכת דיי חדשה .

התקנתי כבר דרייבר 174.74 מליון פעם בשתי גירסאות, לא יודע כבר...התקנתי 174.53 עבד לי פעם אחת, אחרי זה ניסיתי גם שתי גירסאות מחקתי והתקנתי איזה 30 פעם ושוב פעם אותה הבעיה, ניסיתי להתקין 169.21 אבל לא נתן לי ...

אני כבר לא יודע מה להתקין ואני חייב עזרה, אי אפשר לשחק....

ואני כמעט משוכנע שזה מהדרייברים, ואני עם מערכת הפעלה 64 .

זה המפרט שלי אגב...

Q6600

ASUS P5ND SLI

9600GT XT X2 SLI

4 GB

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דברים:

1: יש לך 666 תגובות יא שטן! :)

2: איזו הודעת שגיאה?

3: נסה להסיר כרטיס אחד ולראות אם עדיין יש בעיות. בכל מקרה, אם זה לא תוכנה זה חומרה.

נ.ב- זה ממש לא צריך להיות בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח עכשיו אני כבר לא שטן יא גנוב...

סתם הודעת שגיאה של הוינדוס שהמשחק נסגר, וזה לא בעיה בוינדוס בדוק, אני שיחקתי בזה הרבה יחסית .

אני מעדיף עכשיו לא לגעת עוד בחומרה, וקודם לברר בוודאות אם זאת בעיה בתוכנה .

למה לא מתאים לפורום ? זה כרטיסי מסך, , לא נראה לי שהייתי צריך לפתוח את זה בפורום משחקים, כי זה לא על משחק ספציפי זאת בעיה כללית יותר...

אבל שהיה, אם לא מתאים אז שיעבירו לאיפה שצריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משחק ביושוק ב-DX10, אז כדאי שתדע שהפילטרים FSAA לא עובדים במצב הזה.

תנסה לבדוק את המשחק ב-DX9 עם FSAA.

אולי זה מה שמפריע למחשב, אגב 9600SLI לא עובדים בכלל טוב על המשחק ביושוק, אפילו 8800GT בודד נותן FPS טוב יותר.

עריכה:

רק לידע, הדרייבר החדש של 174.53 הוא בשלב ביתא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה לא קשור לחומרה וזה קשור למשחק עצמו נסה לפעיל משחקים אחרים עם הSLI ותאמר אם יש את אותם בעיות אם כן אז נסה להוציא כרטיס מסך אחד ולראות מה קורה כשהוא פועל עם כרטיס מסך אחד זה יכול לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דרייבר שתומך במערך SLI?

דרך לבדוק את זה: תבטל כרטיס מסך אחד עם הדרייבר של הכרטיס מסך. שרק כרטיס אחד יעבוד במשחקים ותראה אם יש את הבעייה.... (כמו שאמרו כבר)

כן בהחלט, ניסיתי לבטל כבר כמה פעמים אותה הבעיה נשארה .

אולי זה מה שמפריע למחשב, אגב 9600SLI לא עובדים בכלל טוב על המשחק ביושוק, אפילו 8800GT בודד נותן FPS טוב יותר.

שיחקתי עם DX10 בלי פילטרים, עדיין אותה הבעיה, אפילו ביטלתי גם אותו דבר, הורדתי רזולוציה הגדרות לא עוזר גם .

ואגב, דווקא לפני כמה ימים שכן הצלחתי לשחק, נראה לי עם דרייבר 174.74, דווקא המשחק עבד מצוין אחי עם ה הגדרות הכי גבוהות, כמעט ולא ירד מה 60 והרצתי גם פילטרים אפילו שזה DX10 וזה לא תורם .

אני חושב שזה לא קשור לחומרה וזה קשור למשחק עצמו נסה לפעיל משחקים אחרים עם הSLI ותאמר אם יש את אותם בעיות אם כן אז נסה להוציא כרטיס מסך אחד ולראות מה קורה כשהוא פועל עם כרטיס מסך אחד זה יכול לפתור את הבעיה.

ניסיתי גם עם CRYSIS, וגם עם ביושוק, וגם עם GEARS OF WAR, ובשלושתם אותו דבר אותה הבעיה ...

אני כבר לא יודע מה לעשות, איזה דרייבר כבר אני יכול להתקין לעזאזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

רק לידע, הדרייבר החדש של 174.53 הוא בשלב ביתא.

כן אבל הדרייבר הזה כבר נשכח יצא כבר דרייבר חדש 174.74 מה הוא בדיוק משפר.. עוד לא הבנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה, עכשיו אני מצליח לשחק, אני עם דרייבר 174.74 כמו שהייתי בהתחלה .

העניין, שאני משחק בביושוק ולא יודע או שהעין שלי לא טובה, או שפשוט לא רואים טוב, האנשים המתים נראים כאלה חסרי פרטים וכמו גוש חלק כזה, וגם איזה מים כאלה נראים חלקים מדיי בלי פרטים, הכל דיי לא משו בשביל המשחק הזה והכרטיס מסך הזה, אפשר אפילו להגיד ששיחקתי במשחק הזה, וראיתי הרבה יותר טוב .

והגדרתי כמו שצריך בדרייבר לפי מה שאני יודע שמתי עם פילטרים בלי פילטרים DX10 DX9 לא משנה רואים לא טוב .

ובמשחק GREAS OF WAR שם רואים דווקא יפה, אבל הבעיה שכל פעם המשחק חוזר לי לוונדוס קבוע ! הוא נותן מסך שחור כזה לשניה חוזר לווינדוס ומשם אני פותח אותו שוב, ואז אותו דבר, יאאאאללה אני כבר חסר אונים מה לעשות ???

עריכה : עכשיו לא רק שרואים מסריח בביושוק (עם ההגדרות הגבוהות בדרייבר) גם רץ לי על 20-25 FPS

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...