להתחיל מחדש - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתחיל מחדש

DJO

Recommended Posts

טוב יום דיי משמעותי בחיי בתחום המחשב הגיע.

אלה שעותיי האחרונות עם WIN ME. יחסית הסתדרתי איתו למרות הביקורות הקוטלות והוא איתי אני מעריך כבר איזה שנה וחצי אבל הגיע הזמן לעבור הלאה. בזמן האחרון יש לי הרבה קריסות ובעיות עם הרשת בבית והחלטתי להתקין WIN .

פירמטתי והתקנתי מערכות הפעלה בעבר אבל טרם WIN .

יש לי כמה שאלות שאני מקווה שתענו עליהם לפני שאני מסיים לצרוב את כל השירים והפורנו שלי :P (זה כמה דיסקים ויש לי צורב X4 אז יש זמן :>).

1) כשאני מפרמט להשתמש בדיסקט אתחול של קודם? ובאיזה פרמטים של פירמוט להשתמש?

2) מה עדיף לי FAT32/NTFS.. יש לי עוד 2 מחשבים בבית שלהם יש FAT32, אם אצלי יהיה NTFS האם זו תיהיה בעייה?

3) מתי ואיך אני מגדיר את הכונן שלי בתור NTFS?

4) האם כדאי לי להוציא את הכרטיסים והדברים השונים ולהתקין אותם אחד אחד אחרי שאני מתקין את הווינדוס?

אני ממש אשמח אם תענו לי בזמן הקרוב כי עד שאני מתחיל מחדש אני רוצה שזה יהיה פרפקט :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)תשתמש בדיסקט אתחול קלאסי של 98, כנס ל Command Prompt וכתוב:

Format c:

2)מערכות NT רצות טוב יותר על NTFS.

האם שני המחשבים האחרים מחוברים ברשת?

3)כשתתבקש להגדיר, אז תגדיר ע"י לחיצה על העכבר

4)לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי במקום אחר שבמהלך ההתקנה של WIN הוא ישאל אותי אם אני רוצה לפרמט ולשים NTFS/FAT32.

המחשבים ברשת אבל ממה שהבנתי לא תיהיה בעיה לקרוא קבצים בין המחשבים למרות ששלי NTFS ושל אבא ואחי FAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעובדים ברשת אין משמעות לשיטת הקבצים שבה הדיסקים הקשיחים מפורמטים לכן אתה יכול בשקט ללכת על NTFS במחשב שבו אתה מתקין .

למה אתה צריך דיסקט איתחול כדי לפרמט את הדיסק הקשיח ? אין לך דיסק התקנה של שמאפשר BOOT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך דיסקט איתחול כדי לפרמט את הדיסק הקשיח ? אין לך דיסק התקנה של שמאפשר BOOT ?

גם אני נתקלתי בבעיה הזו, עם דיסק צרוב של , שלא עובד ב-Boot.

אז ניסיתי לצרוב עותק Bootable, ולא הצלחתי.

איך עושים את זה (עם Nero) ? קודם יצירת הדיסק כ-bootable, ורק אח"כ צריבת הנתונים?

ומה שמסמנים במסך הזה, זה מאיפה הוא לוקח את קבצי-המערכת?

boot.png

כונן A לא עובד אצלי כרגע (זה נידון בת'רד אחר) ::) ,אז איך אני עושה IMAGE רלוונטי?

אשמח מאד עם מישהו יעזור בסוגייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...