עזרה דחוף!!! צריבה ב- xp - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחוף!!! צריבה ב- xp

amider

Recommended Posts

יש לי וזאת מערכת הפעלה מצויינת לדעתי אבל יש לי בעיה אחת ואני מקווה שמישהו יפתור לי אותה!

יש לי צורב מסוג yamaha 16-10-40 , ועד שהחלפתי ל- ( עבדתי עם ה- me) והצורב שלי עבד מצויין !

משום מה-התוכנה שאיתה עבדתי cd creator 4 ממש לא עובדת באקס-פי וכשהורדתי גירסה של-5 גם זה לא עבד, ניסיתי הכל כולל את התאימות מערכת הזה- זה לא עובד

ואגב, גם ה- nero לא עובד לי

אם למישהו יש פיתרון נא לענות לי בבקשה!!! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NTI משלבת אמינות ויציבות שחסרות ב-EZCD, לדעתי היא נוחה יותר מ-Nero וממשק ה-MDI המיותר שלה (מתי כבר Ahead יעברו לשני פאנלים ב-Tile Horizontally?) ובניגוד לשתי אלה ולרב תוכנות הצריבה האחרות אין איתה כמעט בעיות עם שמות קבצים ארוכים (בזכות פורמט ה-Romeo שגיל ציין).

פרוג הגדול מכולם!

באמת אחלה תוכנה שבעולם!

איפה הית בזמן האחרון?!

לא רואים אותך לא שומעים אותך מה איתך!?

קודם כל תודה על ההתעניינות ועל המילים החמות, אבל אני חושב שדווקא בזמן האחרון אני משתתף בפורום מדי יום... :saint:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו צורב באותה מערכת הפעלה והוא היה מותקן בשתי מערכות מחשב שונות ( P4,PIII) כך שהוא צריך לעבוד.

לענינו: תתקין את CD CREATOR 5 ללא ושם לב ללא DIRECT CD הוא עושה בעיות עם ה כי יש ב את התוכנה הזו

עם לא יעזור ויש לך זמן וכוח(הרבה) תתקין את ה מחדש ותנסה לצרוב ע"י התוכנה שבא עם ה (כדי לבטל את האפשרות שהצורב

נידפק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...