צה"ל זה לא מה שסיפרו לי * וידויו של טבח צבאי שנפלט על 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל זה לא מה שסיפרו לי * וידויו של טבח צבאי שנפלט על 21

Fkl0ster

Recommended Posts

צריך לקחת הכל בערבון מוגבל. יכול להיות שהטבח הזה כל כך מנחוס עד שהוא פשוט מצא עילה לעוף מהצבא.

הדבר החשוד בעניי הוא שהוא טען שהוא עבד במטבח שמאכיל 1600 סועדים, והוא עושה רושם כאילו הוא מכיון ארוחות לכיתת כוננות בישוב.

יש הרבה דברים מסריחים בכתבה(בנוסף לתפוחי האדמה) וצריך לחקור הכל בצורה יסודית, ולא לשפוט לאורך הכתבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוקף תפקידי כנהג טנק עבדתי ימים רבים במטבח כך שאני יכול להגיד שהרוב זה בולשיט

למעט מקרה לא מייצג שבו התרסק לטבח מגש ענק של תפוחי אדמה צלויים

הואיל וזו היתה עיקר ארוחת הערב של יום שישי, הפעיל הטבח שיקול דעת שאני מסכים איתה עד היום ואספנו את כל תפוחי האדמה מהריצפה והחזרנו למגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הואיל וזו היתה עיקר ארוחת הערב של יום שישי, הפעיל הטבח שיקול דעת שאני מסכים איתה עד היום ואספנו את כל תפוחי האדמה מהריצפה והחזרנו למגש.

WTF?

דאגתם ליידע את החיילים האחרים שהם עומדים לאכול תפוחי אדמה שנפלו על הרצפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי דברים כאלה קורים כל הזמן הרעלות זה דבר שבשגרה בצה"ל אחד הבסיסים שהייתי בהם היה בלי מטבח רק מנות מיקרוגל בפסח נתקענו כששמנו לב שכל המנות פגות תוקף כבר כמה ימים ולא היה אף איש קבע בבסיס כי כולם יצאו לרגילה אמרו לנו לאכול את זה רק אחרי שאמרנו שזרקנו את כל המנות טרחו להקים את הרס"ר מטבח (שגר ליד הבסיס) לגרום לו לנסוע 20 דקות לבסיס קרוב ולהביא לנו אוכל נורמלי זה לא היה כזה קשה אבל יותר קל לומר לחיילים תאכלו מה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שגם שם צריך פיקוח בכל ארוחה וארוחה ופיקוח על הסחורה שמגיעה

ולא לתת למפקד מטבח או מה שלא יהיה את הכל על הראש

כי אז קורה מה שנקרא Slacker

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל השאירו אותנו שש חיילים בבסיס ריק אמרו לנו יש לכם במועדון מקררים עם אוכל לכל השבוע ומיקרוגל מישהו היה צריך לבדוק שהאוכל באמת יספיק לשבוע והמישהו הזה זה הרס"ר מטבח שמקבל על זה כסף הוא אמור להשגיח על כל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהייתי במקצועות בביסל"ש, לפני שנה סגרו את המטבח בגלל הרעלות מזות שהיו בתקופה שלי.

אז התפריט שלנו לחודש שלם היה: בוקר: ממרח זייתים, חומוס ותחינה בשימורים, שוקולד למריחה ולחם שפג תוקפו, צהרים: מנה חמה פירה או מג'דרה שאיריות של הבוקר פתל ולפעמים קבנוס ונקניק, ובערב מה שהיה בבוקר.

מחזור שבה אחרי סבל גם ככה איזה שבוע וחצי, עד שהיה כתבה גדולה בעיתון, ואז הרמתכ"ל התחיל להזיז דברים בביסל"ש, והם קיבלו אוכל "נורמלי".

מי שמכיר את ביסל"ש יודע שאין דבר כזה אוכל נורמלי אף פעם, ב4 חודשיים שהייתי שם הרזתי 10 קילו. גם משלשולים מרובים וגם מאוכל לא אכיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טוב לדעת שהצבא תמיד ידאג לי לארוחה חמה... ::)

יש לי רעיון, אולי במקום שהם ישקיעו מאות מיליוני דולרים על כל מיני שטויות מוזרות ביותר שהולכות שם, ועל קמפיינים מפגרים של "התנדבו למילואים", שיתחילו לחלק אוכל נורמאלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוכל הכי טוב נמצא, בחטיבות מרחביות ובאוגדות.

האוכל הכי טוב שאכלתי בצבא היה בחטמ"ר חברון, הם אופים את הלחם הכי טעים שיש, הם גם מחינים חומוס לבד, הם עשקרה יכולים לפתוח מסעדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the food in my base is really good, but in my boot camp (camp 105) and course (bahad 7) it was crapy as hell. anyway if you didn't know the IDF buy food that's near its experation date to save money and by the time it's served it's most likly already had expiered.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...