דיון רציני - שאלה לגבי חומרת GAMERS לGAMERS הרציינים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון רציני - שאלה לגבי חומרת GAMERS לGAMERS הרציינים

EAD

Recommended Posts

האמת שאני בכלל לא משתמש בפד.אכן יש טקסטורות,של העץ של השולחן :lol:

אני באמת צריך להשיג פד

טקסטורות של שולחן עץ זה הכי גרוע....

טקסטורות מאוד בולטות+צבע בהיר

יאללה פד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול 5.1 ומערכת 5.1- מעטים ובודדים האנשים שמחפשים לשמוע מאיפה האויב שלהם בא, זה בד"כ לא אפקטיבי בעיקר כי אתה שומע גם את הצעדים של עצמך מהרמקולים האחוריים)

בעניינים האלו אפשר לסמוך רק על העיניים.

אתה כזה לא בענינים... אין לי מושג איזה משחק שיחקתה בעבר (pacman ? ) אבל האוזניים זה העינים השניות שלי , אלו שיכולות לראות דרך קירות !

אוזניות זה אחד הדברים החשובים ביותר ! , עכבר , מיקלדת ומשטח אלו דברים שוליים יותר אבל עדין חשובים .

אוזניות + משחב סביר זה הכי חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח ונעשה הניסוי הבא:

אם ניקח שחקן ברמה בינונית (לדוגמא אותי - מה לעשות לא יצא לי לשחק הרבה זמן כמו שצריך באופן מקצועי), לעומת מישהו שהוא שחקן מעולה (כמעט כמו הרמה של אלו בתחרויות , קצת פחות), ונשים את השחקן הבינוני על חומרה סופר מקצועית מכף רגל ועד ראש (לא יודע תבנו מחשב חלומות מתחילתו ועד סופו בתקציב של 50 אלף גם), ולעומת זאת את השחקן המקצועי והטוב נשים על חומרה בינונית פלוס (נניח עכבר או אופטי איכותי אבל לא הכי מדהים, מסך נחמד, וציוד סטנדרטי וטוב - לצורך העניין מחשב שיחד עם ציוד היקפי יעלה בין 7-9 אלף - זה כולל מסך וכו')

מי ישיג תוצאות טובות יותר ומדוע?

זה כמו למשל שנגיד בכדורסל תיקח שחקן כדורסל כמו טרנס מוריס ותשים לו את הנעלים הכי טובות בעולם והבגדים הכי טובים בעולם, ותיקח את לברון ג'יימס שישחק איתו אחד על אחד שלג'יימס יש נעלי פשוטות ב-50 דולר, חולצת טריקו קצרה ומכנסים קצרים. מי ינצח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כזה לא בענינים... אין לי מושג איזה משחק שיחקתה בעבר (pacman ? ) אבל האוזניים זה העינים השניות שלי , אלו שיכולות לראות דרך קירות !

אוזניות זה אחד הדברים החשובים ביותר ! , עכבר , מיקלדת ומשטח אלו דברים שוליים יותר אבל עדין חשובים .

אוזניות + משחב סביר זה הכי חשוב

שמע, זה דבר טוב, אבל בוא לא נגזים, ההבדל בין 5.1 ואוזניות סתם ב-50 ש"ח לא כזה גדול, שחקן בינוני אוליי יקבל את היתרון הקטן הזה של לדעת איפה השחקן השני אם הוא באמת יותר טוב אז יש לו שיטות מעבר לזה.

/: btw you like teh cock

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למשחקים (ואני לא גיימר) אלא למקצוענות באופן כללי.

מקצוען ישיג תוצאות טובות יותר בכל מצב, אבל שימוש בציוד הנכון יאפשר לו להשיג יותר.

שף יוכל להכין מטעמים גם עם סכין משור קטנה של 10 שקלים, אולם הוא עדיין ישתמש בסט סכינים מעולות בשווי של אלפי דולרים, גם מטעמי פלצנות אבל גם כי התפוקה והתוצאות יהיו הרבה יותר טובות.

רופא טוב יוכל לאבחן דליפה קטנה בשסתום המיטרלי גם עם סטטוסקופ אחיות פשוט, אבל סטטוסקופ מקצועי יהיה נוח יותר ויאפשר "להנעל" על הרעש הלא תקין בפחות זמן.

ברמות הגבוהות ביותר של מקצוענות, כאשר לכל פרומיל שינוי יש השפעה, אזי חשיבות הציוד אפילו עולה. בנוסף העלות הנוספת של אותו ציוד נעשת זניחה יותר ברמות הגבוהות האלו. כמו שבשביל שף צמרת סכין סושי באלפיים דולר זה לא כסף, או כמו שלכירורג הבכיר אין בעיה להוציא אלפיים דולר על מגדילות שוויצריות בעבודת יד, כך לגיימר מהליגה העליונה אין שום קושי להוציא אלפי דולרים על ציוד מעולה שייתן לו עוד שבריר אחוז של יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה נכון במקצועות כמו רופא או מנתח אבל שוכח שגיימר הוא ממש לא רופא

גיימר לא נחשב "מקצוע מדוייק"

מאחר ויש אנשים שהפכו את ה"גיימריות" למקצוע רציני, אזי הם גם זקוקים לציוד מקצועי שייתן להם יתרון על פני התחרות. נתתי את הדוגמאות של שפים ורופאים משום שאלו שני בעלי מקצועות חופשיים הידועים בזכות הציוד האישי שלהם המשמש אותם בעבודה, אלו גם שני מקצועות של טיפוסים אגוצנטריים וכפייתיים, מה שמזכיר מעט מקצוענים.

ד"א - היא לא "מקצוע מדויק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...