התעללות בחיות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התעללות בחיות

sigma

Recommended Posts

תשמע זה שבחלקים מסויימים באסיה נוהגים לאכול חתולים וכלבים, עד כמה שזה מזעזע בעיניי (וזה מאוד מזעזע בעיניי), אז זה עוד אפשר איכשהו ליחס לשוני בתרבויות, בעיניי ההודים למשל זה נראה נוראי לאכול פרה בזמן שמבחינת שאר העולם זה לגיטימי לגמרי, ההבדל הגדול כאן הוא ביחס.

ההתעללות המזעזעת הזו של הבני זונות האלה בסרטון היא כל כך מיותרת וכל כך נובעת מאכזריות ורוע שאי אפשר שלא לתהות אם הם בכלל אנושיים :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שבפרות שמגדלים למאכל לא מתעללים בכלל... הן נהנות מכל רגע גם כשהן גדלות וגם כשהן נשחטות D:

או: למה כשעושים את זה לכלבים זה מזעזע וכשעושים את זה לפרות זה.... ממממממ... אני רעב לסטייק D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני לא מופתע.... סין......

מתייחסים שם לחיות כמו לאנשים (עצוב, אבל נכון)

מכיר את פרשת הציד המתמשכת בכלבי ים בקנדה?

אני בטוח שבפרות שמגדלים למאכל לא מתעללים בכלל... הן נהנות מכל רגע גם כשהן גדלות וגם כשהן נשחטות D:

או: למה כשעושים את זה לכלבים זה מזעזע וכשעושים את זה לפרות זה.... ממממממ... אני רעב לסטייק D:

זה כבר פאק אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אל תדבר שטויות. הפרות (גם אלו שנשחטות) חיות יופי עד רגע השחיטה.

אני במקרה גר צמוד לכפר יהושוע, מגדלים שם גם פרות לשחיטה. אני עובר לא מעט ליד הרפת כל פעם שאני חוזר לרמת ישי מיקנעם (או הכיוון הכללי) דרך כפר יהושוע.

תאמין לי שלא רע להן.

בטח שלא דוחסים אותן בקופסה וזורקים מגג משאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...