קניתי 2 זיכרונות של קינגסטון ...הבעיה היא איזה לוח אני מתאים להם.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 2 זיכרונות של קינגסטון ...הבעיה היא איזה לוח אני מתאים להם..

eliaz_b

Recommended Posts

הזיכרונות הם דגם...

KVR400X64C3/512

די די אר 400

512 קיי כול אחד

יש לי גם מעבד פנטיום 4 3 גיגה הרץ 800 HT

שורה תחתונה עוד לא קניתי לוח....

כי יצאתי מדעתי כבר.

אני מת ליקנות את הלוח של p4c800

אבלללללללללל.... לא יודע עם הזיכרונות האילה מתאימים ללוח.

אז אוקיי שלחתי מייל לאסוס .... והמפגרים הפנו אותי לאתר שלהם בכתובת של הלוח ששם יש רשימה של זיכרונות ובניהם קינגסטון אבל אף אחד לא הדגם שלי... עכשיו למה אני אומר מפגרים כי ברור שכבר חרשתי על האתר שלהם ועל המנואל (המדריך) של הלוח ואני לא צריך שאיזה מפגר שם יתן לי לינק לרשימה שהם רשמו (ולא הבנתי אם הרשימה היא רק המלצה או שזה רק מה שעובד עם הלוח) רציתי שאיזה מהנדס או מי שמבין שם לעזאזל יתן לי סה"כ תשובה ברורה כן מתאים או לא!! הרי נתתי את הדגם מה הבעיה שלהם !!.

עכשיו זה עוד יותר מיסתבך..... אני ניגש כמובן לקינגסטון רושם שם את הדגם של הזיכרון ואז מבקש ליראות את הלוחות שעובדים איתו (יש אופציה כזאת) וכמובן ישר מביאים לי 5 לוחות של ה-800 באס כמו שאני רוצה של החברות המוכרות שבניהם נימצא ה- p4c800 שאני כול כך רוצה אך חושש שאני יפול אם הזיכרונות.

העניין הוא שכמו מפגר את הזיכרונות כבר קניתי ויש לי אותם ככה שלא ניתן להחזיר ולעומת זאת את הלוח עדיין אין לי ככה שאני יכול לקחת גם משהוא אחר.

אבל רק 800 באס עם הציפ החדש של אינטל

שורה תחתונה עיזרו לי בבקשה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל לקינגסטון הם בסדר גמור ללא בעיות תאימות ,הדגם היחיד שעושה בעיות (או הוא או הלוחות זה לא חשוב לצורך העניין)

זה ה- הייפראקס 3500 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרונות הם דגם...

KVR400X64C3/512

די די אר 400

512 קיי כול אחד

יש לי גם מעבד פנטיום 4 3 גיגה הרץ 800 HT

שורה תחתונה עוד לא קניתי לוח....

כי יצאתי מדעתי כבר.

אני מת ליקנות את הלוח של אסוס p4c800

אבלללללללללל.... לא יודע עם הזיכרונות האילה מתאימים ללוח.

אז אוקיי שלחתי מייל לאסוס .... והמפגרים הפנו אותי לאתר שלהם בכתובת של הלוח ששם יש רשימה של זיכרונות ובניהם קינגסטון אבל אף אחד לא הדגם שלי... עכשיו למה אני אומר מפגרים כי ברור שכבר חרשתי על האתר שלהם ועל המנואל (המדריך) של הלוח ואני לא צריך שאיזה מפגר שם יתן לי לינק לרשימה שהם רשמו (ולא הבנתי אם הרשימה היא רק המלצה או שזה רק מה שעובד עם הלוח) רציתי שאיזה מהנדס או מי שמבין שם לעזאזל יתן לי סה"כ תשובה ברורה כן מתאים או לא!! הרי נתתי את הדגם מה הבעיה שלהם !!.

עכשיו זה עוד יותר מיסתבך..... אני ניגש כמובן לקינגסטון רושם שם את הדגם של הזיכרון ואז מבקש ליראות את הלוחות שעובדים איתו (יש אופציה כזאת) וכמובן ישר מביאים לי 5 לוחות של ה-800 באס כמו שאני רוצה של החברות המוכרות שבניהם נימצא ה- אסוס p4c800 שאני כול כך רוצה אך חושש שאני יפול אם הזיכרונות.

העניין הוא שכמו מפגר את הזיכרונות כבר קניתי ויש לי אותם ככה שלא ניתן להחזיר ולעומת זאת את הלוח עדיין אין לי ככה שאני יכול לקחת גם משהוא אחר.

ראשית קניתי אחלה זיכרונות החברה הזאת היא אחת הטובות והוותיקות בשוק.

שנית לגבי הלוח אני יודע כרגע על הלוח של ג'יגה בייט שניתן להשיג כבר בארץ והוא עושה רושם לוח מצויין מדובר על הדגם GA-8IK1100

והוא עולה 1099 שקל עכשיו לגבי זה של אסוס עם ניתן להשיגו צפה למחיר מפוצץ כי הלוחות של אסוס ידועים כיקרים ואני מדבר ספציפית על הלוחות מבוססי ולא אלא המבוססים על סיס או ויה.

בכל מקרה אתה יכול להתקשר "לחצוף "וגם את הלוח של עם הוא קיים/נמצא כבר בארץ ישיגו לך אותו.

עכשיו שאלה לי אליך היכן קנית את המעבד????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

בשביל מה לעזור לך? הרי אתה יכול לקנות את העזרה.

אתה יכול פשוט לקנות את אחד העובדים בחנות והוא יתאים לך הכל כמו שצריך

בהצלחה :-X (מנהלים.. תסלחו לי, זה פשוט מעצבן.. תראו את התר'ד שהוא פתח על המשחה הטרמית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...