ניתור ניצול המעבד... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתור ניצול המעבד...

IG

Recommended Posts

שלום.

יש לי איזה תוכנה (כנראה דרייבר כלשהו- לפי דעתי של הכרטיס קול, אבל בגלל שניסיתי כבר 2 גירסאות שונות, שלפחות אחת מהן עבדה טוב קודם, אני לא בטוח בזה...) שמידי כמה דקות תוקע את המחשב. זה מפריע במיוחד בזמן האזנה למוסיקה, ובאופן כללי אני לא חושב שזה בריא למחשב...

אני צריך למצוא את התוכנה הבעייתית ולטפל בה, אבל אין לי מושג איך אני עושה את זה.... עם הtask manager לא הצלחתי למצוא את הבעייה...

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

נראה לי שזה פאק בדרייבר או משהו כזה...

אני לא מצאתי תהליך שלוקח יותר מ20% מהמעבד, ובתקיעות הפיקים הם בכלל בד"כ ממש קטנים...

יש דרך לבדוק תקינות של הדרייברים?

ועוד דבר: ניסיתי למחוק את הדרייברים בtask manager ולהתקין שוב, אבל אחרי האיתחול של המחשב הוא אפילו לא שאל אותי והתקין את הכרטיס קול לבד (כנראה מדרייברים מובנים...)

יש דרך למנוע ממהמחשב לזהות רכיבים חדשים אוטומטית ולשאול אותי? (win Sp2)

עריכה: בעצם, יש איזה תוכנה שנראת לי חשודה: svchost.exe.... מה זה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק....

יש לי 4 כאלה, וזה שעושה בעיות (או נכון לעכשו- עשה...) הייה אחראי גם על האודיו, בין השאר... עשיתי לו debug ומאז לא היו בעיות (אל עדיין מוקדם להגיד שהכול בסדר...)

יש הצעות לגבי מה אפשר לעשות איתו כדי שהתהליך הזה לא יתקע לי את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, kill process זה הדבר האחרון שצריך לעשות במקרה הזה. זה יכול לדפוק לי את המחשב לגמרי.

דבר שני, הבעייה שלי לא בניצול המעבד אלא במשהו שנקרא I/O bytes history....

דבר שלישי, כשאני עושה דאבל קליק על תהליך מסויים נפתח לי המאפיינים שלו, ששם יש לשונית של threads ולשונית של services, אבל בשום מקום לא מפורט כמה משאבים לוקח תת תהליך....

עריכה: יש בsvchost הזה איזה שרות שקרא "audio SRV"- audio.... יש מצב שאני יכול לנסות לתקן אותו או להתקין מחדש את הDLL הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, kill process זה הדבר האחרון שצריך לעשות במקרה הזה. זה יכול לדפוק לי את המחשב לגמרי.

דבר שני, הבעייה שלי לא בניצול המעבד אלא במשהו שנקרא I/O bytes history....

דבר שלישי, כשאני עושה דאבל קליק על תהליך מסויים נפתח לי המאפיינים שלו, ששם יש לשונית של threads ולשונית של services, אבל בשום מקום לא מפורט כמה משאבים לוקח תת תהליך....

עריכה: יש בsvchost הזה איזה שרות שקרא "audio SRV"- audio.... יש מצב שאני יכול לנסות לתקן אותו או להתקין מחדש את הDLL הזה?

אז זהו שאתה טועה. אצלי למשל בשלב מסוים של עומס על המחשב, לפעמים האנטי וירוס שלי מנסה להתעדכן וזה לוקח הרבה מהמעבד תוך כדי עומס. וניתן לכבות את זה. זו דוגמא קלה. ניקח עכשיו את הבעיה השנייה אצלי, גם בשעת עומס לפעמים הwindows defender מנסה גם כן להתעדכן וזה לוקח לי פתאום 40 אחוז מהמעבד. עכשיו בTASKMANAGER לא רשום DEFENDER, אלא זה נמצא בתהליך של ה SVCHOST.exe. לכן, דרך התוכנה, ניתן להיכנס לכל הפרוססים שרצים תחת הSVCHOST הספציפי הזה, ושם אני רואה WINDEFUPDATE, אני עושה KILL PROCESS והמחשב כמו חדש. זה מערכת לא יציבה. כל פעולה יכולה לגרור על המחשב עומס שלא לצורך. אם יודעים להשתמש נכון, ולא לעשות למשל KILL PROCESS על ה SVCHOST עצמו. אפשר לנצל את המקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי... מה אתה משווה הפסקת עידכון להפסקת DLL חיוני כלשהו בזמן ריצה?

מה גם שאם זה כל כך מפריע לך- אתה יכול לכבות את העידכונים האוטומטיים ולעדכן מתי שנוח לך (כמו שאני עשיתי, אגב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...