* דגמי ה-iPod החדשים למכירה בארץ * - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

* דגמי ה-iPod החדשים למכירה בארץ *

Chevy

Recommended Posts

אני מתכנן על ה10GB, נראה איך ההורים יגיבו כשיראו את המחיר (לפני שאני אראה להם אני אשתדל להרחיק חצים חדים מהחדר ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונית ?? , כחחחח.. רק התחזוקה שלה זה 3000 לשנה (למכונית לא חוסכים,אלא קונים כשיש מקור פרנסה רציף), מה שכן אתה יכול לרכוש אוטו ולשים אותו בחצר סתם בשביל הנוכחות - אבל נראה לי כבר עדיף אייפוד על זה :)

ואני קצת מאוכזב , למרות שמכשיר כזה עם 10 גיגה בפחות מ2000 ש"ח בארצנו זה התקדמות וכבר לא כזה נורא. אני עדיין חושב שהמחיר הדולרי גבוה יותר מאשר המחיר בחו"ל , מה שדי מפתיע כי עד עכשיו המחיר היה תמיד זהה (אלא אם כן טעיתי בחישובים או שזה רק מחיר התחלתי, או שיש טעות , אבל זה עדיין קצת מאכזב).

בכל מקרה גם המחירים של התוספות קצת מוזרים - כל דבר 303 ש"ח , 303 ש"ח לפאו'ץ המסכן הזה שבקושי שווה עשירית מיזה ? , משהו פה לא הגיוני..

ו40 גיגה ? MAN , נראה לי שהחוק מחפש אותך בדחיפות :lol: , כי מי שיכול לשלם מחיר של מעל ל600 דיסקים , בטוח יכול לשלם בקלות על שני אייפודים חדשים... :) (ד"א אפשר להכניס שניים כאלו לאותו הכיס ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא חושבים שמעל 1 גיגה של שירים זה מוגזם? מתי אתה תמע כל כך הרבה , אני בקושי ממלא 100 מ"ב בווינאמפ...אבל מה, זה דבר חמוד לשחק בו באיזה שיעור משעמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושמעתי שלקרייטיב יש נגן חדש שיוצא בקרוב עם 60GB!!!!!!!!!!

כאשר אני כל פעם שומע על הגדלים החדשים שיוצאים, אני אומר לעצמי - למה? :kopfpatsch::nixweiss:

רק צריכים לחבר לזה ממשק SATA, וסגרנו עניין... :bash:

כאילו -> ממש טימטום, לדעתי... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אני כל פעם שומע על הגדלים החדשים שיוצאים, אני אומר לעצמי - למה? :kopfpatsch::nixweiss:

רק צריכים לחבר לזה ממשק SATA, וסגרנו עניין... :bash:

כאילו -> ממש טימטום, לדעתי... :kopfpatsch:

צודק.

אני לא חושב שיש הרבה אנשים שימלאו 60GB, או אפילו 20GB במקרה הכי גרוע...

צריך מקסימום 15GB, ובינתיים להגביר את המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר לדיסק 60GB ולעטוף אותו לא הופך אותו לנייד :P.

חוץ מזה,אתה יכול לתאר לעצמך כמה זמן יקח עד שאתה תצליח להעביר 60GB שירים? :bash:

ועוד חוץ מזה אחד,אני בספק שלמישהו פה יש באמת יותר מג'יגה בודד של שירי איכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא חושבים שמעל 1 גיגה של שירים זה מוגזם? מתי אתה תמע כל כך הרבה , אני בקושי ממלא 100 מ"ב בווינאמפ...אבל מה, זה דבר חמוד לשחק בו באיזה שיעור משעמם

כבר היו דיונים על שימושיות של בכלל , ובנגן הארדדיסק לעומת נגן רגיל (אלה היו דיונים במסגרת דיוני אייפוד פה בעבר).

הקטע הוא ליצור את ספריית המוזיקה שלך ניידת , לא להגיד - בגלל שאני נוסע ליומיים אז 6 דיסקים יספיקו לי , אלא : אני נוסע ליומיים ואני ישמע מה שמתחשק לי באותו הרגע מתוך מבחר כמה שיותר גדול של מה שאני אוהב (בדיוק כמו מה שקורה בבית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dino, דנו בנושא האייפוד ומאפייניו פעמים רבות (מאד), אנא היעזר בכפתור ה-search.gif (במרחק לחיצה ממך) למציאת מידע נוסף וכן חפש בגוגל ובאתרים אחרים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...