שאלה| איך עושים את הקריאת אצבע בלפטופ?? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| איך עושים את הקריאת אצבע בלפטופ??

VoliSuS

Recommended Posts

קיבלתי לפטופ חדש ויש לי את האפשרות הזאת לעשות את הכניסה לווינדוס רק דרך הקריאת אצבע שמעבירים אותה אבל אני לא יודע איך עושים את זה אני רק רואה שיש את זה ואני מכיר את זה יש את זה לחברים שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלפטום של חברת אני לא יכול להגיד לך איזה דגם למה אני לא קניתי אותו זה יעני לפטום מהעבודה של אח שלי והוא הביא לי אותו סתם לשבוע.. סיפור ארוך.. =]

קיצר מה שאני יכול להגיד שזה ווינדוס xp.. וזה של חברת דל וזה בטוח בהתחלה =] השאלה איפה או לפחות איך קוראים לזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש בתפריט התחל לא יודע איך קוראים לזה אבל אני חושב שהלפטופים של באים רק עם והעבודה של חבר שלך התקינה לבד את הXP ולכן אין בו את התוכנה של הקריאות אצבע אבל אתה יכול לחפש באתר של DELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם זה בכלל מחשב מהעבודה של אח שלך, שהוא הביא לך לשבוע, אולי עדיף שלא תתעסק בדברים כמו סיסמאות וקריאות אצבע והתקנת , לפני שתהרוס משהו ותרגום לאח שלך לדפוק לך מכות (בצדק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוו אופפ אני משתגע אחי אני לא יודע איך אני נכנס לניהול סיסמאות אני לוחץ התחל ובלמעלה על השם משתמש שלי עם התמונה וזהו שמה יש לי רגיל לשנות סיסמה וכל זה..

ואחי אני ראיתי את זה אצל חבר שלי פעם יש כזאת תוכנה שעושה את זה שמגיע עם המחשב אני רק צריך לדעת את השם של התוכנה אני יוריד אותה דרך האתר שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...