דילמה בהחלפת הארדיסק ו/או זיכרון - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה בהחלפת הארדיסק ו/או זיכרון

Roces

Recommended Posts

אז ככה:

היום יש לי הארדיסק של Excelstor או Jupiter או משהו כזה אין לי מושג :), מן הסתם לא משהו מוכר... אין לי בעיות איתו (יש לי בעיות אחרות עם המחשב, אבל אני לא חושב שזה קשור אליו)...

מציעים לי להחליף אותו בחינם לHD של WD נראה לי... 7200Rpm כמובן... האם שווה את הטרחה?

היום יש לי 256Mb 333Mhz גם של חברה לא מוכרת (קברית?) - אותו לקחתי - בלי ידיעת אחי - מהמחשב שלו... לא שזה ישנה לילד בן 9 שמשחק פיפא 2001 :D. בעיקרון אמור להיות לי 266MHZ, גם של חברה לא מוכרת.

אותו מציעים לי להחליף לזיכרון 256Mb 266Mhz של Buffalo... אני לא מתכנן אוברקלוקינג!

האם כדאי לי להחליף זיכרון? האם השינוי לחברה יותר מוכרת (?) ישפיע ויעזור יותר מאשר של מהירות יותר גבוהה (266MHZ במקום 333MHZ)... ???

תודה לעונים! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD תחליף מייד

זיכרון נראה לי שלא אבל אני לא בטוח

גם אני חשבתי ככה אבל אני לא בטוח ששווה את הטרחה. איזה סימנים מופיעים בד"כ שיש הארדיסק חלש/לא איכותי/חולה בSARS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה אבל אני לא בטוח ששווה את הטרחה. איזה סימנים מופיעים בד"כ שיש הארדיסק חלש/לא איכותי/חולה בSARS?

... ???

כנ"ל לגבי הזיכרון... ואני מניח שאני אקח את ההארדיסק, אבל אני עדיין לא בטוח לגבי הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו... בוא נניח שאני לוקח את ההארדיסק... מה זה יעזור לי? (לא בשביל לעצבן, סתם מסקרנות...)

וד"א נראה לי שבאפלו משתמשים בצ'יפים של סאמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מומלץ להחליף הארד דיסק מפני שזהו אחד הרכיבים שמתבלים הכי מהר במחשב. במידה וזו טרחה להעביר את מערכת ההפעלה/כל שאר הקבצים להארד דיסק החדש, אתה יכול לשים אותו כהארד דיסק משני ואז כאשר הישן ישבוק חיים, תוכל להחליף אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...