מספר אייסי /עזרה.! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר אייסי /עזרה.!

nimrods

Recommended Posts

אתה צריך לפרוץ או לבקש מישהו שיש לו...חפש בגוגל שיטות לפריצה אני בטוח שתמצא,אני לא ירחיב על זה פה בגלל חוקי הפורום.

לא שווה לך רד מהקטע הילדותי מספר קצר.

אם יהיה לך יפרצו לך מתישהו!

ככה זה היה לחבר שלי שפרץ ואז פרצו לו! כול הילדודס רוצים.

אם שמים סיסמא קשה אז קשה מאוד לפרוץ.

לי למשל יש די הרבה מספרים קצרים כבר יותר מחצי שנה ולא פרצו לי לאף אחד מהם...פשוט שמים סיסמא קשה של אותיות גדולות אותיות קטנות ומספרים ואז בשביל לפרוץ עם כוח ברוטלי(שזה השיטה שאיתה פרוצים הכי הרבה,אני לא יסביר פה איך עושים את זה בגלל שזה נוגד את חוקי הפורום) צריך להפעיל סריקה על המספר שלך עם קובץ סיסמאות שישקול כמה ג'יגות וזה יקח לפחות כמה חודשים כשמפעילים את זה רצוף...וכמובן שרק אם מישהו רוצה את המספר שלך ספציפית כי אם מישהו רק רוצה מספר קצר הוא יעשה סריקה על טווח של מספרים עם סיסמא אחת ולא רק על המספר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לפרוץ או לבקש מישהו שיש לו...חפש בגוגל שיטות לפריצה אני בטוח שתמצא,אני לא ירחיב על זה פה בגלל חוקי הפורום.

אם שמים סיסמא קשה אז קשה מאוד לפרוץ.

לי למשל יש די הרבה מספרים קצרים כבר יותר מחצי שנה ולא פרצו לי לאף אחד מהם...פשוט שמים סיסמא קשה של אותיות גדולות אותיות קטנות ומספרים ואז בשביל לפרוץ עם כוח ברוטלי(שזה השיטה שאיתה פרוצים הכי הרבה,אני לא יסביר פה איך עושים את זה בגלל שזה נוגד את חוקי הפורום) צריך להפעיל סריקה על המספר שלך עם קובץ סיסמאות שישקול כמה ג'יגות וזה יקח לפחות כמה חודשים כשמפעילים את זה רצוף...וכמובן שרק אם מישהו רוצה את המספר שלך ספציפית כי אם מישהו רק רוצה מספר קצר הוא יעשה סריקה על טווח של מספרים עם סיסמא אחת ולא רק על המספר שלך.

מספרים שפרצתי לפני 5 שנים עדיין עובדים לי ולחברים שלי [חילקתי בין חברים כי אין באמת מה לעשות עם זה].

אני כמובן מדבר על מספרים של 6 ספרות ולא הדרעק של 7-8 :screwy:

פעם היו לי גם 5 ספרות אבל מכרתי אותם כי באמת שאין מה לעשות עם זה חוץ מלדבר עם חברים, במיוחד כשאני לא אוהב - כי MSN שולתתתת!!11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...