בעית קירור רצינית!(?) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית קירור רצינית!(?)

1

Recommended Posts

יש לי מעבד ATHLON 1400 MHZ הטמפ' שלו בימים חמים אלו שכמובן גם החדר שלי דיי חם כי המזגן לא עובד היא 60 מעלות כשאני רק גולש באינטרנט, הטמפ' של הכרטיס מסך שלי GEFORCE 2 V7700 PRO DELUXE 64 MB SGRAM היא 58, הלוח אם מגיע ל37 והכל זה בערך שאני רק גולש ולא משחק.

יש לי מאוורר קידמי שמכניס אוויר, מאוורר אחורי של הספק שמוציא אוויק ומול המעבד יש מאוור שמכניס אוויר(בדלת הצדדית), גם על הכטיס מסך והמעבד יש מאוור שהוא המאוור שקיבלתי כשקניתי אותם.

מה עליי לעשות? האם זה בסדר? תנו לי עצות אני מוכן להשקיע כסף כדי לראות תוצאות אך לא מיים.

יש לציין שהמחשב שלי לא עבר אובר קלוק ואני לא מתכוון לעשות לו אובר קלוק וכל המאווררים תקינים.

תודה על העזרה אוהד:):jump: 8) :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי יש לך רק מאוררים שמכניסים..(הספק לא נחשב) תנסה להפוך אץת המאורר שעל הדלת ככה שגם הוא יוציא.

אם אתה רוצה להחליף היט סינק למעבד (אם אני לא טועה 462...) אז יש לך וולקנו 9 או וונטק ארו פלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמעת אותו מחשב שיש לי רק שלי יש 1.2.

וגם אצלי המעבד על 70 מהלוח על 41.

התשובה לחממה שיש לך במחשב זה לאוור אותו, להוסיף מאוורר ולהחליף את ההיטסינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים אותו בחלק האחורי של המארז ותכוון אותו שהוא יוציא אויר מתוך המארז החוצה זה אמור להוריד לך את היצתברות החום במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה אולי לקדוח חור מהצד או מאחור איפו שיש מקום ותשים מאורר שיוציא אויר תנסה שזה יהיה כמה שיותר קרוב לחלק האחורי של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מארז יש לך?! טוב אז האפשרויות שעומדות לפניך הם: 1. לקדוח חור בגג המארז שיוציא אויר חם 2. לקדוח חור בדלת שיכניס\יוציא אויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...