איפה אפשר לקנות מדבקות ויניליות? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לקנות מדבקות ויניליות?

monya2007

Recommended Posts

מישהוא יודע איפה אני יכול למצוא מדבקות וינליות

כמו סרטון הבא?

לא חייב להיות בדוגמה של הCARBON FIBER רק שיהיה מדבקה כזאת

אני רוצה לכסות בזה את העכבר שלי כי אני לא אוהב את איך שהG5 נראה (רק הציור הזה לא נראה לי משהו)

+/- אולי אני גם יעשה את זה למקלדת(G15 =P) אבל אולי בלי להוציא את המקשים אני יקמבן משהו בלי לפגוע באחריות

למרות שהיא נראת דיי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אני מצאתי.... =]

פיקסליין זו התשובה לשאלה

ניסיתי לעסות את המוד התוצאה =נחתך הG5

זה ממש קשה לעשות את זה במידה הנכונה אני ינסה להגיע עם זה עד כמה רחוק שאפשר כי הצורה של העכבר (כל עכבר מחשב) לא מתאימה

על ה G15 אני לא הולך לנסות כרגע כי היא חדשה ואני לא רוצה להרוס אותה אבל יום יבוא =]

בכל מקרה בפיקסליין יש את זה ובכלל בהרבה חנויות יש מסתבר שהמילה העיברית לזה זה טפט 0.0 אני לקחתי משהו ממש יפה אבל הוא לא יצא בתמונה כי הוא מחזיר אור ממש ואפילו בלי זה לא יצא טוב אבל אחרי שאני יצליח להשלים את המוד אני ינסה לצלם המחירים שם זה מקסימום 50 שקל למטר שלי עלה 37 למטר אבל חצי מטר יספיק לי להמון טעויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומר העכבר נחתך ?

נהרס ?

אם אה יכול תצלם בבקשה

אל תנסה להדביק אל המקלדת קודם כל תתאמן על איזה עכבר פשוט או מקלדת פשוטה

ויש מצב אתה מראה את הטפט כי יש לי מקלדת ועכבר אלחוטיים של TEAC שלא בשימוש אז חשבתי לנסות עליהם משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נחתך לשניים אבל....

אני ינסה להסביר איך הוא נוצר עברתי עם סכין יפנית בחריץ בין הגריפ לעכבר והזה הגיע לקטע שיש "פניה" ו הסיכן חתכה דרך הפניה וחתכה את העכבר

אני ינסה להביא סרטון

בכל מקרה ביום שישי (היום) בבוקר אני הולך לקנות עכבר חדש סביר להניח שאת ה G9

אני לא בטוח שאני יוכל לצלם כי הטפט שאני קניתי ממש כמו מראה

בכל מקרה אני יעשה סרטון יותר מאוחר ההמלצה שלי על איך לעשות את זה זה לקחת מספריים ולחתוך את הטפט איך שנראה לך לשים על העכבר (לשים לא להדביק) ולשנות /לגזור בהתאם עד שיהיה מתאים בקטע של ההדבקה זה הרבה יותר מסובך ותתביקו רק אם אתם בטוחים 1000% כי אם מורידים זה משאיר סימני דבק וכל העכבר דביק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...