האם אני יכול להשתמש בווינדוס אחר אבל עם הססמא של הווינדוס המקורי שלי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני יכול להשתמש בווינדוס אחר אבל עם הססמא של הווינדוס המקורי שלי?

The Ball

Recommended Posts

יש לי SP1 חוקי/מקורי. כמו שאתם יודעים, אחרי ההתקנה צריך לשדרג אותו ל SP2 מהאתר של מיקרוסופט וזה סרטים...

לחברה שלי יש SP2 גם מקורי.

השאלה שלי זה אם אני לוקח את הווינדוס שלה, ואפעיל אותו עם הססמא שלי האם זה יעבוד בלי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסא הכוונה PRO\HOME, ואם הדיסק מתאים לרשיונות OEM\CORP\הרישיון שברשותך.

סליפסטרים - הטמעה של תוסף בדיסק ההתקנה, לדוגמא עם התוכנה NLITE (מדריך של נדב: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.msg2636397#msg2636397 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OEM כתוב על הדיסק,

אבל צריך לברר אם הוא מתאים גם להתקנה עם CDKEY רגיל, ואיזה רישיון יש לך (אני מתאר לעצמי שאם יש לך רישיון מקורי אז הוא סטנדרטי או OEM, בטח לא CORP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית את הרישיון עם מחשב חדש? או שקנית אותו בנפרד?

קיבלת את כל ה RETAIL או רק ספרון ודיסק?

על הדיסק שלך יש איזשהו אזכור ל OEM או "להפצה עם מחשב חדש בלבד" ?

אתה יכול תמיד להתקשר למיקרוסופט ולהתיעץ איתם, כי אם לומר את האמת אין לי ממש תשובות חד משמעויות בשבילך.

אגב, אם תעשה כפתור ימני מאפיינים על "המחשב שלי" אתה אמור לראות שם בקוד של הרישיון אם זה OEM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי מקודם עם מייקרוסופט והם אמרו שזה בלי אפשרי להפעיל במצב הזה...

הסברתי להם שלשנינו יש גרסאת HOME EDITION, HEBREW, AND OEM והם עדיין אמרו שזה בלתי אפשרי להפעיל עם הקוד שלי..

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שלא סתם משלמים לנציגים שם משכורת מינימום.

גם אם הגרסא שלה היתה באנגלית ואתה קנית דיסק בעברית, עדיין הקוד צריך להתאים.

אבל אל תסמוך לא עליהם ולא עלי, תבדוק בעצמך, אם אתה מפחד להתקין ישר על המחשב אז תתקין ב VIRTUAL ותראה איך זה מגיב.

אם טעיתי במשהו שרשמתי אשמח אם תודיע לי שאני אדע להבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...