סוף סוף ה-K1000 נשמעות כמו שצריך! (או בעיברית, קניתי מגבר) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף ה-K1000 נשמעות כמו שצריך! (או בעיברית, קניתי מגבר)

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא קראת בלילה שהבאתי את המגבר? :)

בכל מקרה, אל דאגה. עדיין יש מציאות בלוחות אחת לכמה זמן, צריך רק לחפש. אני לשמחתי ידעתי איזה מגבר אני רוצה (היו לי האמת כמה מתמודדים, אך הקנווד הזה היה בין הראשונים) אז ברגע שראיתי אותו בלוחות, התקשרתי אליו מייד (יום אחרי,אבל הבנת את הכוונה).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת בלילה שהבאתי את המגבר? :)

רק עכשיו קראתי... אין לי הרבה זמן להיכנס לפורומים לאחרונה

בכל מקרה, אל דאגה. עדיין יש מציאות בלוחות אחת לכמה זמן, צריך רק לחפש. אני לשמחתי ידעתי איזה מגבר אני רוצה (היו לי האמת כמה מתמודדים, אך הקנווד הזה היה בין הראשונים) אז ברגע שראיתי אותו בלוחות, התקשרתי אליו מייד (יום אחרי,אבל הבנת את הכוונה).

הבנתי, הבנתי! ::) ... טוב לפחות אני יודע שהוא נמצא בידיים טובות, ותתחדש עוד הפעם :xyxthumbs:

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-850 אכן מגבר טוב. יש לו כמות מכובדת של כח, והסאונד שלו מוצלח מאוד.

כמה עדכונים בנוגע לקנווד. השארתי אותו כמה שעות להתייבש (וניגבתי קצת בפנים אחרי זה כמובן) לאחר שהפגזתי אותו בספרי מגעים מכל כיוון. אז בינתיים, הוא ניגן מאז כבר כ-3 שעות ולא היו שום רעשים באף יציאה.

ועכשיו קצת יותר לסאונד. חיברתי אותו לזוג רמקולים מדפיים מדגם Mini-101 של אומגה-אודיו (מהגרסא הישנה עם אלמנטים של AUDAX ולא החדשים) ושמתי אותם על הרצפה עם זוית קלה כלפי (אין לי כרגע סטנדים, ואת הרצפתיים כאמור עוד לא הבאתי מהדירה השנייה), ולמרות שמדובר בבדיקה מאוד לא רצינית, אני חייב לציין שהופתעתי מאוד לטובה. יש במה עצומה!!! לא מהעולם הזה פשוט. יש פירוט מעולה, טרבל כל כך רך ונעים. באס פאנצ'י מאוד שאומנם לא מספיק מפורט/אמיתי, אבל זה בכל זאת אלמנט בודד של 5.25" אז באס נמוך קשה לבקש ממנו. בכל מקרה, פנטסטי משילוב של מגבר- שעלה לי סך הכל 1400 שקל עם הדלק לנסיעות והספריי מגעים. אני כבר מחכה לסופ"ש כשאני אחזיר את הרמקולים הגדולים ואבדוק איתם (Perfect 709 של אומגה-אודיו, פוטנציאל גבוה בהרבה מזה של ה-Mini-101).

כמובן שאני אעדכן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי ראש-בראש. משמיעה עם האוזניות אני כן יכול להגיד שהקנווד רמה מעל. לא שהרוטל נהייה פתאום חרא. הוא עדיין מגבר מוצלח לדעתי (ורבים אחרים חושבים כך גם כן), פשוט הקנווד מתאים יותר לאוזניות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה אנטולי .

קנית מגבר מצוין מסדרת ה - KA-X100 של קנוווד שתמיד נחשבה לסדרה טובה מאוד .

לי היה בזמנו את ה - KA-9100 ששירת אותי מדהים מס' שנים והזיז את הרמקולים שיש לי היום ( ולא כל מגבר יכול לעשות את זה ) בלי שום בעיה .

אם הסינרגיה בין המגבר החדש שלך והרמקולים שאתה מחזיר היום הביתה תהיה טובה - סביר שה KA-7100 "יקרע לרמקולים שלך את הצורה" והתוצאה תהיה מעולה . בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...