איזה לוח אם לקנות? איזה זכרונות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם לקנות? איזה זכרונות?

mbs

Recommended Posts

הי,

אני בדרך לשדרג את המחשב שלי. השימוש העיקרי - משחקים כבדים.

יש לי 8500 ודיסק 40GB של 7200 RPM ונראה לי שהם מספיק טובים.

נראה לי שכבר החלטתי ללכת על מעבד P4 2400Mhz 533MHz FSB 512Kb 478 Pin. האם הבחירה טובה לדעתכם?

ולשאלה יותר קשה - איזה וזכרון? אני צריך 512MB...

התקציב - בערך 1500 ש"ח (ללוח אם ולזכרונות) - אבל גם הצעות יותר זולות יתקבלו בברכה ;)

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקחת AMD? משתלם יותר מבחינה כספית. אני לא אתחיל ויכוח על זה כאן מה עדיף, חפש ת'רדים באתר על הנושא, אני בטוח שתמצא אחד או שניים. ;)

אם אתה בוחר בפנטיום בכל זאת מומלץ לקחת כבר את ה- 2.4 GHZ עם 800 FSB שייתן לך תוספת ביצועים יפה בתוספת מחיר לא גבוהה במיוחד (~200 ש"ח) ואף בדגמים המתקדמים יותר הגרסא של ה-800FSB זולה יותר מה-533...

הלוח הבא יהיה מצויין:

Gigabyte GA-8IPE1000 865PE

במחיר של 680 ש"ח.

עם הזכרונות הללו:

256MB TwinMos PC3200/400 X 2

במחיר של 656 ש"ח.

לקחתי לך 2 סטיקים של 256 במקום אחד של 512 כדי שתוכל לנצל את אופציית ה- DUAL .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך כדי לקחת ב DUAL של 256 כי ההפרש בביצועים הוא לא משמעותי 5% לפי מה שאני יודע אולי יותר זול אבל יותר משתלם לקנות 1 של 512 ובעתיד שכבר לא תיסתפק ב-1 תקנה עוד אחד של 512 והDUAL יהיה יותר טוב...

וגם אם אתה אומר שאתה משחק במשחקים כבדים הייתי מציע לקנות כרטיס חדש אם הכרטיס הזה לא תחזיק הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הובכן רק רציתי לומר שמעבדי הפנטיום 4 עם מהירות הבאס של 800 מגה הרץ תרם הגיעו לארץ, רק החודש מתי שהוא הם אמורים להגיע למשווקים עד כמה שאני יודע.

בכל אופן ברור שעדיף לחכות וללכת על מעבד כזה עם לוח בעל צ'יפסט ה 875P , לוח כזה של ג'יגה בייט עולה כ 1000 שקל.

בקיצור תמתין קצת בסבלנות ואל תמהר לקנות מעבד 4 רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...