ארה"ב מציעה לישראל להיטמע בתוכה ולהיחשב אחת ממדינות הברית... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב מציעה לישראל להיטמע בתוכה ולהיחשב אחת ממדינות הברית...

Fkl0ster

Recommended Posts

אז נכון, זה נשמע מופרך; סליחה, זה באמת מופרך. אבל מותר לחלום, לא?

אם היה משאל עם בנוגע להצעה שכזו, האם הייתם בעד או נגד?

אהה עכשיו שמתי לב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רעיון טוב ביסודו,אבל הארץ פשוט לא מוכנה ואני בספק אם היא תהיה מוכנה אי פעם לשינוי דרסטי שכזה...

ובנוסף,הארץ תאבד את הייחדיות שלה ובכך אנו גם ניתן לג'ורג'י ריבונות על ירושליים,ואני לא מבין איך הדת תוכל להמשיך להתקיים אחרי שהיא תאבד את הסממנים שלה.

ושכחת את הצד הרע,כמות הפשע בארץ תגדל וזה בטוח,כמו כן כמות הזיופים בגלל הנוחות של האנשים להתעלם מהחוק בארצנו,היא עוד עלולה להפוך למקלט לכל הגרועים מסוגם בעולם הפשע(!),כך שבסוף נגיע למצב ש- או כל אתר ירשום שהוא שולח לכל מדינות ארה"ב ובסוגריים יהיה רשום חוץ מישראל :-X.

תראה, גם ככה המצב פה נורא. הכלכלה מאבדת את סממניה המערביים, השחיתות גוברת, ההכנסה הממוצעת לנפש הולכת ויורדת וכבר לא משתווה לרף של אירופה, בטח לא לשל ארה"ב.

לדעתי היתרונות המעשיים והפרקטיים מרעיון היפותטי שכזה גדולים לאין שיעור.

אני לא אומר שנאבד את הדת, ממש לא! אף אחד לא אומר לך להתנצר. כמו שיוטה היא מדינת המורמונים, כך , תשמור על שמה וצביונה המיוחד ותהיה אחת ממדינות הברית, כמו קליפורניה ומישיגן...

כן, נאבד את המטבע (למרות שיש מומחים בארץ הטוענים שאיבוד השקל לטובת הדולר ייטיב עם הכלכלה וזה כן קרוב להתגשמות - 'סבר פלוצקר' הוא אחד מהם) , וגם את הדגל. אבל השפה תישאר (תתווסף אנגלית), המנהגים ישארו וכך גם הדמוקרטיה. השלטון ישאר אך יהיה כפוף למרות וושינגטון כמובן. מצד שני הלובי היהודי יגדל פי שתיים...

גם ככה המדינה עוברת תהליך של אמריקניזציה (הקניית ערכים אמריקניים טיפוסים לתושבים)...

לראיה אחד מהעונים לשאלתי רשם - "המשך לחלום" (כלומר הביע התנגדות לרעיון או שמא חושב שהצעה כזו אינה ריאלית מצד ארה"ב ואכן הצדק עימו לצערי)

אבל הוא רשם את זה באנגלית!!!!

nuff' said...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה היפוטטית ....

תגיד איפה אתה חי ?

אתה לא יודע למה יש מדינת עצמאית ???

אתה לא יודע למה חייבים לשמור על מדינת עצמאית ??? יהודית ???

ממש שלושה ימים אחרי יום השואה ???

תגידו !!! איפה אתם חיים ???

לכו לארה"ב תראו איך חיים שם - ולא בסרטים או ב NY, חפשו את העניים, את המסוממים, את העבריינים ...

:asthanos:

:AR15:

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה היפוטטית ....

תגיד איפה אתה חי ?

אתה לא יודע למה יש מדינת עצמאית ???

אתה לא יודע למה חייבים לשמור על מדינת עצמאית ??? יהודית ???

ממש שלושה ימים אחרי יום השואה ???

תגידו !!! איפה אתם חיים ???

לכו לארה"ב תראו איך חיים שם - ולא בסרטים או ב NY, חפשו את העניים, את המסוממים, את העבריינים ...

:AR15:

:bash:

על מה אתה מדבר? כאילו אין בארץ מספיק נרקומנים ועבריינים, רק לפני שבוע נדקר אחד בגלל כלב, וגם בכביש נדקרים בלי סוף.....

עקרונית, אני בעד להפוך את לאחת ממדינות ארה"ב, זה יתן יתרון ענקי לכלכלה הגוססת, למערכת החינוך הגוסס ולמחירי

החומרה היקרים (LOL).

אבל עדיין כמו שלכל מדינה בארה"ב יש את החוקים משלה גם לישראל יהיו את החוקים משלה וכך נוכל למנוע מצב של איבוד ה"ציונות"

או משהו כזה...

קיצר אני בעד... למרות שכמו שאמרו קודם זה בחיים לא יקרה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא, אני מאוד מאמין ביכולת ארה"ב לקבל אליה תרבויות שונות ובארה"ב יש הזדמנויות שפשוט פה אין, ואני לא מדבר על הזדמנויות חד פעמיות אלא למשל איש יזם, שרוצה לפתוח עסק משלו... בארץ יחסית לארה"ב למשל זו משימה בלתי אפשרית, לא רק ההקמה אלא גם הסיכויים להשרדות...

לכן זהו רעיון שלפחות הייתי שוקל ברצינות.

בארה"ב גם יש חופש דת ומוסדות דת.

עריכה: מעניין מה שמו-מו אומר, תיקון חוקים מדינתיים (ברמת הSTATE) שרק יהודים למשל יוכלו לחיות בSTATE ה53 הזו... אבל זה נוגד את חוקת ארה"ב (חופש תנועה וכו' ללא הבדלי דת גזע ומין) וזה אצלם ערך עליון, ככה שאין סיכוי רב שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hell No

^^^^^^^

what he said.

האמריקאניזציה נכנסת לכל חור בעולם.

תאמין לי שאם תהפוך לחלק מארה"ב כלום לא ישתנה חוץ מהשפה והכסף.

ישראל מספיק אמריקאית גם בלי עוד עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב יש הכל, חוץ ממדינה יהודית ריבונית.

מדינת הוקמה כמדינה שתהווה בית ומקלט לכל יהודי באשר הוא, כלקח מהאנטישמיות שנפוצה בעולם (ובמידה רבה מאוד, גם בארה"ב).

השואה למשל, הוכיחה שאנחנו לא יכולים לסמוך על אף אחד שיבוא להציל אותנו, ומיליוני יהודים שהיו אזרחים גרמניים לכל דבר (וגרמניה דאז נחשבה ללא פחות מארה"ב של היום) נשלחו לאחר כבוד (ממש) למחנות השמדה.

סיפוח לארה"ב יכול להיות חלומה של כל מדינה, לא רק של , אבל פירושו של דבר הוא איבוד העצמאות וזכות ההגדרה העצמית.

יוטה היא מדינה *של* מורמונים, לא מדינת *ה*מורמונים וההבדל הוא עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו רוצים להיות אמרקאים אז כבר אפשר לזרוק את מדינת לפח ולעבור לארה"ב. מדינת הוקמה על מנת שזה לא יקרה, וזהו כל הרעיון שעומד מאחוריה.

כל העקרון של ארה"ב נוגד את העיקרון של מדינת . היא מדינה יהודית (נכון לרגע זה) והרעיון האמריקאי נוגד את הרעיון הזה.

ובכלל, למה שארה"ב תרצה את מדינת ישראל? מה יש לנו להציע?

הכל חלומות , חלומות לא הגיוניים, וחלומות שלא חלמת עליהם את כל הפרטים וראית רק את מה שאתה רוצה לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב יש הכל, חוץ ממדינה יהודית ריבונית.

מדינת הוקמה כמדינה שתהווה בית ומקלט לכל יהודי באשר הוא, כלקח מהאנטישמיות שנפוצה בעולם (ובמידה רבה מאוד, גם בארה"ב).

השואה למשל, הוכיחה שאנחנו לא יכולים לסמוך על אף אחד שיבוא להציל אותנו, ומיליוני יהודים שהיו אזרחים גרמניים לכל דבר (וגרמניה דאז נחשבה ללא פחות מארה"ב של היום) נשלחו לאחר כבוד (ממש) למחנות השמדה.

סיפוח לארה"ב יכול להיות חלומה של כל מדינה, לא רק של , אבל פירושו של דבר הוא איבוד העצמאות וזכות ההגדרה העצמית.

יוטה היא מדינה *של* מורמונים, לא מדינת *ה*מורמונים וההבדל הוא עצום.

אתה אכן צודק מהרבה בחינות, אבל השאלה היא האם לא עדיף לקחת את הסיכון ובכך להבטיח את קיומנו אנו לאורך זמן?

זה אולי נשמע אבסורדי שנבטיח את קיומנו ע"י וויתור על היותנו מדינה עצמאית וריבונית, אבל העתיד הרחוק לא מביא עימו בשורות טובות, להיפך. לדעתי אם היה הדבר אפשרי, הייתי אומר כן. כי כרגע בעיני ארה"ב היא המפלט, מכאן, מהמנטליות הישראלית המזרח-תיכונית.

אני לא יודע אם אתה יודע, אבל יש לא מעט יהודים החיים באמריקה והרואים בקיומה של מדינת - שואה שניה של העם היהודי!

אני יודע שאני אולי מגזים ו\או פרנואיד בעיניך, אבל במבט מבחוץ על החברה הישראלית, אתה רואה בעיות ביטחון קשות שגוררות אחריהן מצב כלכלי קשה. הנטל הביטחוני כבד מנשוא, יש שחיתויות ברמות של יאמנו, המנטליות הישראלית היומ-יומית אשר נכפית עליך היא אכזרית (חכה שתגיע לצבא...) ובכלל הפערים בחברה גדלים - אנשים בעבודות ממשלתיות מרוויחים סכומי עתק, בעוד אחוז המובטלים גדל. כל זה במדינה סוציאל-דמוקרטית!

אני ראיתי את אמריקה; ביקרתי בשיקגו, ניו-יורק, טורונטו והוקסמתי. אני אחזור לשם יום אחד. לא יודע מתי, אבל אני בהחלט אחזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אכן צודק מהרבה בחינות, אבל השאלה היא האם לא עדיף לקחת את הסיכון ובכך להבטיח את קיומנו אנו לאורך זמן?

זה אולי נשמע אבסורדי שנבטיח את קיומנו ע"י וויתור על היותנו מדינה עצמאית וריבונית, אבל העתיד הרחוק לא מביא עימו בשורות טובות, להיפך. לדעתי אם היה הדבר אפשרי, הייתי אומר כן. כי כרגע בעיני ארה"ב היא המפלט, מכאן, מהמנטליות הישראלית המזרח-תיכונית.

אני לא יודע אם אתה יודע, אבל יש לא מעט יהודים החיים באמריקה והרואים בקיומה של מדינת - שואה שניה של העם היהודי!

אני יודע שאני אולי מגזים ו\או פרנואיד בעיניך, אבל במבט מבחוץ על החברה הישראלית, אתה רואה בעיות ביטחון קשות שגוררות אחריהן מצב כלכלי קשה. הנטל הביטחוני כבד מנשוא, יש שחיתויות ברמות של יאמנו, המנטליות הישראלית היומ-יומית אשר נכפית עליך היא אכזרית (חכה שתגיע לצבא...) ובכלל הפערים בחברה גדלים - אנשים בעבודות ממשלתיות מרוויחים סכומי עתק, בעוד אחוז המובטלים גדל. כל זה במדינה סוציאל-דמוקרטית!

אני ראיתי את אמריקה; ביקרתי בשיקגו, ניו-יורק, טורונטו והוקסמתי. אני אחזור לשם יום אחד. לא יודע מתי, אבל אני בהחלט אחזור...

LOL, מצחיק אולי לא ידעת אבל מדורגת שנייה אחרי ארה"ב בפערים בחברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(וגרמניה דאז נחשבה ללא פחות מארה"ב של היום)

שטויות. אולי במעמד בינלאומי, אבל מבחינה פוליטית וכלכלית גרמניה הייתה מאוד מאוד מאוד רעועה, אין בכלל מה להשוות מהבחינה הזו לארה"ב.

LOL, מצחיק אולי לא ידעת אבל מדורגת שנייה אחרי ארה"ב בפערים בחברה...

indeed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...