ארה"ב מציעה לישראל להיטמע בתוכה ולהיחשב אחת ממדינות הברית... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב מציעה לישראל להיטמע בתוכה ולהיחשב אחת ממדינות הברית...

Fkl0ster

Recommended Posts

כן כן, אמריקה!

כאן!

אז נכון, זה נשמע מופרך; סליחה, זה באמת מופרך. אבל מותר לחלום, לא?

אם היה משאל עם בנוגע להצעה שכזו, האם הייתם בעד או נגד?

מצד אחד זה איבוד המורשת, הצביון, חזון הציונות שאחד מעקרונותיו החשובים הוא ריבונות ועצמאות לעם היהודי במדינה משלו, ללא כפיפות לגורמים חיצוניים.

מצד שני - זו הזדמנות פז להיות חלק מהענק האמריקאי : יועברו לכאן כספים אדירים להשקעה בכלכלה, תשתית, חינוך!

הצבא שלנו יטמע בצבא ארה"ב, ולא יהיה גיוס חובה, כי כאן זו תהיה טריטוריה אמריקנית לכל דבר, המטבע יהיה דולר ואנגלית תהפוך להיות שפה רישמית (בנוסף, לא במקום, הקיימות - מה שקורה בהוואי אם אינני טועה) לא חייבים גם רצף טריטוריאלי - דוגמא חייה לכך היא מדינת האווי, שנמצאת אלפי קילומטרים מחופה המערבי של ארה"ב והיא חלק ממנה.

NEWEGG וכל עסק אחר אמריקאי ישלח לכאן, וכמובן המחירים יהיו תקפים בכל ארה"ב, וגם כאן כמובן! לא מכס ולא שטויות!

מגוון עצום של מוצרים בכל התחומים, התיירות תרקיע שחקים, נזכה להצביע לנשיאות ארה"ב. הדגל יהיה אמריקאי, ומלכת היופי שלנו תשלח לתחרות MISS USA! יהיו מקומות עבודה, נהיה אזרחים אמריקאיים לכל דבר, ונוכל פשוט לעבור למדינות אחרות בארה"ב בלי ויזה...

אולי כך גם ייגמר הסיכסוך הישראלי-פלסטיני כי זה יהיה סיכסוך אמריקאי-פלסטיני, וסוף סוף יציבות תגיעה למזרח התיכון!

אני בעד!!!

מה איתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

>:( שטות מטומטמת! >:( שטות מטומטת >:( שטות מטומטת :nono:

בחיים שלי לא שמעתי רעיון כזה אידיוטי וביום שדבר כזה יקרה אני אישית כן אני אישית אדאג שכה דבר לא יקרה ! ! !

(נו מה לעשות אני פטריוטי ימני קיצוני! ! ! >:()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קשה במיוחד...

לא יודע.

מצד אחד, יש כל כך הרבה יתרונות כלכליים וחברתיים, ומצד שני, אנחנו לא שומרים על היהדות והמסורת שלנו...

אני חושב שכדאי שהפתרון יהיה פשרה - מדינה יהודית, , משותפת עם הכלכלה וכל היתרונות של ארה"ב!!!

הקטע הוא, שאי אפשר להקים את אותה מדינה שהקמנו פה, ליד ארה"ב או בתוכה... ;D

עריכה - אז תשכחו מזה!!! נישאר כאן וזהו... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת...

רק מילה בעברית חודרת לעורקיי, אל נשמתי... בלב כואב, כאן הוא ביתי.

מה לעשות, אני שמאלני ציוני :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום אופן לא.

אם אני ארצה להיות אזרח אמריקאי, אני יכול להגר לארה"ב (יש לי שם קרובים, להשיג Greencard זו לא בעיה גדולה מדי).

מדינת היא מדינה יהודית ריבונית, ועם כל הקשיים הבטחוניים והכלכליים, זו עדיין המדינה שלנו.

מי שרוצה אמריקה, שיעבור לאמריקה.

אני בן 17.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב ביסודו,אבל הארץ פשוט לא מוכנה ואני בספק אם היא תהיה מוכנה אי פעם לשינוי דרסטי שכזה...

ובנוסף,הארץ תאבד את הייחדיות שלה ובכך אנו גם ניתן לג'ורג'י ריבונות על ירושליים,ואני לא מבין איך הדת תוכל להמשיך להתקיים אחרי שהיא תאבד את הסממנים שלה.

ושכחת את הצד הרע,כמות הפשע בארץ תגדל וזה בטוח,כמו כן כמות הזיופים בגלל הנוחות של האנשים להתעלם מהחוק בארצנו,היא עוד עלולה להפוך למקלט לכל הגרועים מסוגם בעולם הפשע(!),כך שבסוף נגיע למצב ש- או כל אתר ירשום שהוא שולח לכל מדינות ארה"ב ובסוגריים יהיה רשום חוץ מישראל :-X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...