צריך עזרה בהרכבה של SK7+SF2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהרכבה של SK7+SF2

Jack_g

Recommended Posts

קיבלתי את ה SK7 ויש בו 4 זוגות של תופסנים למאוורר הבנתי שזה ל 80 70 60 ו 50 מ"מ תקנו אותי אם אני טועה בכל אופן לקחתי את הזוג הכי גדול השחלתי ל חורים שיש בחלר התחתון של ה SK7 ואני פשוט לא יודע איך לסגור אותם על המאוור שיחזיקו אותו.

בבקשה תעזרו.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם כתבתה בכלל להשתמש ב 60 ולא ב70 בכל אופן ניסיתי את ה 70 והם בכלל קצרים מדי הם לא מגיעים מעל למאוורר.

וזה לא שאני אמור להיות מסוגל להשתמש ב 80 גם? איך אני סוגר אותם בכלל עם המאוורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוגרים הכי גדולים זה ה80 כן? הם בכלל לא נתפסים על המאוורר הם רופפים לחלוטין וגבוהים מדי האלו של ה70 שמתי אותם הצלחתי לתפוס את המאוורר ונראה לי דיי יציב אבל הם מתעקמים לצד .

וכל סוגר כזה לא תופס בדיוק באמצע של הצלע של המאוורר זה מאוד מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי השתמשתה ב אלו של 70ממ אלו של ה 80 רופפים מאוד בכלל לא מחזיקים אפשר להגיד.

אצלך עם הגריל אלו של ה70 ממש ישרים או שבגלל שאתה מותח אותם אז הם התעקמו קצת לצד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע - לי יש פחות או יותר אותו סידור (מאוורר + sk7) ואני וויתרתי על התופסנים הגרועים האלה ובמקומם העברתי חוט חשמל דק דרך החורים והשחלתי דרך חורי הברגים של המאווררים - גם תופס חזק מאוד! וגם בקושי ניתן לראות - יצא ממש מצויין (ואם רק הייתה לי הייתי גם מראה לך)

אם הבנת לך על זה אם לא תגיד ואני אנסה להסביר יותר בפירוט

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי ...

ללירון אני הרכבתי גם את הגריל הסוגרים של ה80 לא תופסים שמתי את הסוגרים של ה 70 והם עקומים גם אצלך זה ככה?

מישהו פה בדק איך עובד ה בורר מצבים של V7+ עם המאוורר של SF2? הכוונה לאיזה RPM כל מצב מיוחס אם כן יהיה נחמד אם תפרסמו את זה פה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להשתמש בבורר של הV7+? הוא נותן לך רק 3 מהירויות בעוד של SF2 יש חוגה שמאפשרת לךך הרבה יותר דיוק!

אני מניח שבגלל הנוחות של השימוש עם הבורו של הV7+. אפשר למקם אותו מחוץ למארז ביתר נוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי ...

ללירון אני הרכבתי גם את הגריל הסוגרים של ה80 לא תופסים שמתי את הסוגרים של ה 70 והם עקומים גם אצלך זה ככה?

מישהו פה בדק איך עובד ה בורר מצבים של V7+ עם המאוורר של SF2? הכוונה לאיזה RPM כל מצב מיוחס אם כן יהיה נחמד אם תפרסמו את זה פה, תודה.

מי זה לירון ?!!???!?!?!?!?!?!?!?!?!?

ל-י-ר-ן !!!!!!!!!!

הם לא התעקמו בל הם לא הכי ישרים בכל אופן אני אישית משתמש בהארד קאנו כי הוא יותר מדיוק מהבורר

כי הוא מכוון את המהירות בדיוק שזה יהיה מהירות הכי חזקה בהכי פחות רעש

בכל אופן מה הסתבכת כל כך ?! כולה מאוורר תופסים ויאללה נגמר הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פתרון לבעיה שלך.

http://www.3dgameman.com/vr/thermalright/slk_900_heatsink/video_review.html

3dGameMan עשה ביקורת על הSLK-900U ושם הוא מראה איך מרכיבים מאוורר על הHS. זה בדיוק אותו עיקרון כמו של הSK-7 כך שאני בטוח שתצליח להבין. הוא מסביר שם בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי את המאוורר ואת הסינק כבר על המעבד וזמתי AS3 כמו שהיה גם בוולקנו למרבה הפתעתי זה שיםר לי את טפרטורה ב 3 מעלות משהו כזה.

הכוונה כשהSF2 במהירות של 3000RPM כמו שהיה הוולקנו במהירות הנמוכה שלו שהיא גם 3000RPM אז הייתה לי טמפרטורה של 50-51 בIDLE ועכשיו 48 ב IDLE יש סיכוי שזה השיפור?

כמובן שעכשיו בחוץ חם רצח שמש מעל 40 מעלות חום ו אני גם בOC של 205*10.5 במתח של 1.8V.

לגבי הבורר פשוט התקנתי אותו מה זה נוח מקדימה והחוט עם החוגה של SF2 הוא מאוד קצר ואני לא יכול להוציא אותו לקדימה של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי את המאוורר ואת הסינק כבר על המעבד וזמתי AS3 כמו שהיה גם בוולקנו למרבה הפתעתי זה שיםר לי את טפרטורה ב 3 מעלות משהו כזה.

הכוונה כשהSF2 במהירות של 3000RPM כמו שהיה הוולקנו במהירות הנמוכה שלו שהיא גם 3000RPM אז הייתה לי טמפרטורה של 50-51 בIDLE ועכשיו 48 ב IDLE יש סיכוי שזה השיפור?

כמובן שעכשיו בחוץ חם רצח שמש מעל 40 מעלות חום ו אני גם בOC של 205*10.5 במתח של 1.8V.

לגבי הבורר פשוט התקנתי אותו מה זה נוח מקדימה והחוט עם החוגה של SF2 הוא מאוד קצר ואני לא יכול להוציא אותו לקדימה של המארז.

ה 50-51 היו בלי המהרה? נו באמת...

אממ... 48 במנוחה להמהרה זה לא משהו, אבל מכיוון שאתה כבר מתקדם... תראה לאן זה עולה, מה הטמפ' במאמץ?

אני ממליץ לך לדאוג לקירור המארז - דבר חשוב מאד מלבד HS+/F.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מבין שטיב הסינק לא 100 אחוז תלוי בהיט סינק עצמו

זאת אומרת אם המארז שלך לא מאוורר כמו שצריך הוא לא יקרר כמו שצריך

לי למשל ביום החם הזה הטמפ' הן 35-36 שהמאוורר על חלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...