מתלבט בין Abit nf7 Rev 2 לבין Epox 8rga+. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין Abit nf7 Rev 2 לבין Epox 8rga+.

Miyota

Recommended Posts

הי

אני מעוניין לקנות את אחד מהלוחות האלו ואני לא יודע מה לבחור ,אני רואה ששתיהם מקבלים ביקורות מדהימות בOC ובכלל בביצועים.

המעבד הולך להיות 1700 0.13.

מה אתם הייתם לוקחים ולמה.

הציוד הקפי שמגיע עם הלוח לא כל כך משנה לי חוץ מכרטיס קול ורשת. שבשניהם יש אותם.

המחיר

Abit NF7 SL Rev 2 -725

Epox 8RGA+ - 820.

אני מתכוון להגיע לבאס של 200+.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הלוחות מצויינים!

היתרון של אביט הוא שבלוח של האפשרות לעלות את המתח לציפסט (VDD) הוא די קטן... לעומת זאת באביט יש לך

יכול הרבה יותר גדולה....

וגם הוא יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאביט הם בכלל לוחות יותר איכותיים {היו הרבה תלונות שחיבורי בלוחות 8RGA, 8RDA פשוט נטלשים מהלוח}

ואם אתה רוצה בכל זאת עוד מתח לצ'יפסט שגם ככה ב-NF7 REV2 הוא גבוה אז אפשר לעשות מוד עם עפרון וזהו...

ואיפוקס זה הלחמות וסיפורים... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אני לא מתכוון לקנות את הS.

אלא Nf7. כמו שרשמתי כל הציוד כמו S-Ata וraid אלו דברים שאני לא צריך אותם וגם אם יש זה לא מה שיגרום לי לבחור.

אותי מעניין OC ובכלל ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאביט הם בכלל לוחות יותר איכותיים {היו הרבה תלונות שחיבורי בלוחות 8RGA, 8RDA פשוט נטלשים מהלוח}

ואם אתה רוצה בכל זאת עוד מתח לצ'יפסט שגם ככה ב-NF7 REV2 הוא גבוה אז אפשר לעשות מוד עם עפרון וזהו...

ואיפוקס זה הלחמות וסיפורים... ;)

לי זה קרה...

יש לי משפט עוד חודשיים עם החנות שלא הסכימה להחליף לוח !

תוכל לקשר אותי עם עוד אנשים שזה קרה להם..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שההמלצות הן על NF-7 לא ה-SL. ההלחמות הן ב-RDA+ ואילו ב-RGA+ זה בא מוכן עם ההלחמה.

אז אתה בא לאמר שההמלצות לא תקפות על ה NF7-S או NF7-SL ? לדעתי זאת שטות, ההבדל היחידי בין הלוחות הוא פשוט הוספת פיצ'רים נוספים ותו לא. כל המבנה הבסיסי נשאר אותו הדבר בין כל שלושת הלוחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שההמלצות לא תקפות על שאר הדגמים. אל תסלף את דבריי. :nono:

הכוונה בדבריי הייתה שהוא לא צריך ללכת על הNF-7-S או NF-7-SL על מנת לקבל את הביצועים הגבוהים והוא יכול להסתפק ב-NF-7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...