שאלה לגביי ה DELL 2007WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי ה DELL 2007WFP

ha_miki

Recommended Posts

האם היום עדיין כדאי לקחת אותו למי שמחפש בעיקר קריאת טקסט ומשחקים ? בלי ?

האם ייצא לו מחליף בקרוב או שאפשר לקנות אותו בשקט ?

אני מחפש מסך באזור ה 20-22 אינץ ולא יותר גדול מזה .

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא איכותי מאוד,לטסק הוא עדיף על מסכים עם פאנל TN במשחקים הוא כנראה קצת פחות מהיר מהטובים שבפאנלי TN

בכל מקרה המחליף שלו ה 2008 כבר יצא אבל הוא פחות טוב בגלל הפאנל הנחות TN אבל הוא גם זול יותר ואם אתה משחק בעיקר במחשקים אולי באמת עדיף לך מך אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מה מדיניות האחריות לפיקסלים שרופים במסכים האלו של DELL?

2.איפה אפשר לראות אותם בצפון באזור עפולה או קריות?

3.האם למי שלא צריך זווית צפייה רחבה עדיין שווה לקנות פאנל שהוא לא TN? לכל השימושים, גם משחקים וסרטים וגם טקסט ועריכת תמונות.

עשיתי סיבוב לראות מסכים, והשוויתי בין פאנלים TN לפאנל S-PVA של סמסונג 971P. והאמת לא מצאתי שום הבדל, לא בעומק צבעים ולא בזוויות צפייה.

ההשואה הייתה בין מסכי 19" בלבד, באותה רזולוציה.

היה מסך אחד TN של LG שבאמת ראיתי בברור שהחלק העליון כהה.

והתרשמתי מאד לטובה מהמסך של סמסונג 920WM. הציג טקסט חד, סרט בלי מריחות, בהירות טובה וצבע אחיד. אבל ההשוואה בינו לאחרים הייתה בעייתית מכיוון שהמסכים האחרים לא הראו תמונה ברזולוצייה הטבעית שלהם והטקסט נראה מאד מרוח ומטושטש, למשל בסמסונג 226BW.

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=2496&category_id=9618eba332cd3187523f7822702b8b56&

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות שראית (אופיס דיפו במקרה? ) בטח היו מחוברים כולם למחשב אחד ברזולוציה לא טבעית כמו שצינת.לכן האיכות של התצוגה היית גרועה.לא הייתי מסיק מזה מסקנות מרחיקות לכת.תנסה לראות את המסך בתנאים אופטימלים (אצל מישהו בבית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם במשחקים כמו אנריל טורנמנט 99 שהתזוזה שם יותר מהירה האם אני באמת אשים לב להבדל ?

לא שמת לב לתגובה הקודמת שלי כנראה,כי אמרתי שדווקא באנריל(כולם),ששיחקתי הרבה על המסך(2007fp),לא היו מריחות בכלל ולא הרגשתי בהבדל בהשוואה לCRT.

עריכה:כמובן שלא היו מריחות גם במשחקים אחרים כמו קרייסיס או cod4 לדוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמת לב לתגובה הקודמת שלי כנראה,כי אמרתי שדווקא באנריל(כולם),ששיחקתי הרבה על המסך(2007fp),לא היו מריחות בכלל ולא הרגשתי בהבדל בהשוואה לCRT.

עריכה:כמובן שלא היו מריחות גם במשחקים אחרים כמו קרייסיס או cod4 לדוגמה.

אחלה תודה רבה הרגעתם אותי עכשיו אני יכול לקנות אותו בלב שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הערה קטנה-לי יש את ה-2007FP עם פאנל S- ,ואין לי מושג איך המסך עם S-PVA ,למרות שאני מאמין שההבדלים די זניחים.

עריכה:דרך אגב,אם אתה קורא הרבה טקסטים ,ולא רואה בכלל על המסך,אולי כדאי לך לקחת את ה2007FP ,שהוא לא רחב ובעל שטח עבודה קצת יותר גדול מה-2007WFP הרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...