צריך עזרה בנוגע להתחממות המארז, עריכה: לא עולה לי המחשב ויש רעש מוזר תעזרו לי.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנוגע להתחממות המארז, עריכה: לא עולה לי המחשב ויש רעש מוזר תעזרו לי..

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב די ישן (מפרט בצד) והוא ממש חם... במאמץ ממושך חם אפילו לגעת במארז...

המעלות שלו במנוחה הם:

לוח אם: 43

מעבד: 60

כרטיס מסך: 75

במאמץ:

לוח אם:45

מעבד: 72-75

כרטיס מסך:90-120!

אז השאלה שלי היא כזאת, יש לי מאוורר אחד למארז, והוא מקדימה, יהיה יותר טוב אם אני אמקם אותו מאחור שיוציא את האוויר החם או יותר טוב שישאר מקדימה ויכניס אוויר קר?

אני לא מתכוון לקנות מאוורר חדש למחשב כי עוד חודשיים בערך אני קונה מחשב חדש (עם עזרכתם כמובן..) ואני לא רוצה להוציא עליו כספים..

ויש לכם עוד פתרונות בשבילי? ניקיתי את המארז,מאווררים (הוצאתי גושי אבק ענקיים עם פינצטה חח..) ואני לא רוצה למרוח משחה טרמית חדשה כי אני לא רוצה לדפוק משהו בטעות...

אז אני הולך לסדר גם את החוטים במארז ולנקות עוד קצת, אז אני רק צריך לדעת איפה הכי כדאי לי למקם את המאוורר, ואם אני מעביר אותו שיוציא אוויר חם מאחורה איך אני משנה את כיוון הסיבוב שלו?

ועוד שאלה...

המחשב שלי בשולחן מחשב כזה, ואיפה שהמחשב ממוקם זה סגור מאחורה ומהצדדים, אז שווה לי לנסר את המאחורה ואת הצד לאוורור יותר טוב? כי אפילו אם אין למה עם המחשב הזה אז כבר למחשב החדש, כי יהיו לו 3 מאווררים כנראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אז כנראה אני אעביר אותו אחורה, כי גם במחשב השני בבית יש מאוורר אחד והוא מאחורה גם...

אז אני אתקין אותו מאחור, וצריך לשנות את כיוון הסיבוב שלו לא? איך אני עושה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

עכשיו כיביתי את המחשב, ניתקתי את הספק, ניתקתי את המאוורר שלי מהלוח אם, ניסיתי לחבר ומאחורה ואין אפשרות לברגים להיכנס לחורים האחרים במאוורר, אז החזרתי אותו למקום חיברתי ללוח אם,הדלקתי את הספק ויש רעש כזה מעצבן ומוזר...

ואני מנסה להדליק את המחשב והוא לא דולק, מה לעשות?! ושניתקתי את המאוורר מהלוח אם אז נשאר על הפינים שם החתיכה הקטנה שמעלים כזה בשביל להוציא את החיבור...

אבל לא נראה שיש בזה משהו מיוחד אז יכול להיות שדפקתי משהו בלוח אם בטעות? מקווה שלא :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאר את הרעש...

אגב, מה שהטמפ' אומרות הוא שהקרור של המעבד שלך סתום באבק ודורש ניקוי והחלפת משחה טרמית וזהמאורר של הכ. מסך שלך כנראה לא עובד או שלא עובד כמו שצריך. בדוק גם אם מאורר הספק עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק נראה לי בנוגע לקירור מעבד, והקירור של הכרטיס מסך גם ככה לפעמים חורק...

עכשיו, זה כזה צפצוף שלא מפסיק וזה כזה רעש שלא נעים לשמוע...

מה זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגעתי רק בחיבור בין המאוורר לפינים על הלוח אם...

קצת משכתי בעדינות לפני שהבנתי שצריך להעלות שם צ'ופצ'יק כזה לשחרר את החיבור...

יכול להיות שזה מה שדפק לי את זה?

ובנוגע לכרטיס מסך...

נשרוד איתו, מקס' ישרף נקנה חדש יש לי 6600 ואני אקנה לו אולי מסדרת 7XXX הפשוטים והזולים רק לתפקוד רגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא צפצוף ביוס אם זה מה שאתם חושבים...

המחשב בכלל לא מוכן להידלק, אני לוחץ על הכפתור וכלום לא קורה..

זה פשוט צפצוף שלא מסתיים.. ושאני מכבה את הספק זה נפסק כמובן, כזה צפצוף מעצבן אני לא יודע לתאר עוד..

ואין לי מושג איך להוציא את הכ. מסך, וגם לא נגעתי בו ככה שלא נראה לי שזאת הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפצוף כמו שתיארת זה לא צפצוף ביוס?

אני אומר לך שהמחשב בכלל לא נדלק...

אני רק מדליק את הספק כוח ויש כזה את הרעש המעצבן שלא נפסק עד שאני מכבה אותו ואין לי אפשרות להדליק את המחשב כי אני לוחץ על הכפתור וזה לא מגיב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לנתק את הספק מהלוח....

צפצוף כמו שתיארת זה לא צפצוף ביוס?

אני אומר לך שהמחשב בכלל לא נדלק...

אני רק מדליק את הספק כוח ויש כזה את הרעש המעצבן שלא נפסק עד שאני מכבה אותו ואין לי אפשרות להדליק את המחשב כי אני לוחץ על הכפתור וזה לא מגיב..

כשהמחשב לא נדלק בד"כ יש צפצוף המעיד על תקלה מסוימת, כשאין POST (לא רואים כלום).

אני לא מבין על איזה רעש אתה מדבר בכל אופן. "רעש מעצבן" זה לא תאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...