המלצות לאוזניות +כרטיס קול - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לאוזניות +כרטיס קול

monya2007

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מחפש לקנות חדשות

ונמאס לי לקנות של 50-100שקל שנשברות תוך חודש או שלושה חודשים

אז החלטתי לקנות יותר רציניות בסביבות ה 350 שקל (גג 350)

רוב השימושים שלי הם משחקים והרבה

אני משחק ממש הרבה וכשאני לא משחק אני רואה סירטונים ביוטיוב או צופה באנימות (סדרות יפניות מצוירות זה הסבר הכי בקצרה כי אני יכול לפתוח פה דיון שלם על מה זה אנימות קיצור סדרות מצוירות) וסרטים

חשבתי על הSteelSeries SteelSound 4H שהן שתואמות את השימושים שלי + הן במסגרת התקציב (הנה סרטון סקירה שלהן נא להתיחס לדגם ה4H

)

עכשיו שיהיו לי אוזניות חדשות אני לא הולך להשתמש הכרטיס הקול המובנה של המחשב כי אני לא יוכל להוציא את מיטב הסאונד מהאוזניות עם כרטיס קול מסריח

לכן יש לי תקציב של 150(גג 250 אם זה באמת נחוץ) לכרטיס קול אני רוצה כרטיס טוב אבל לא אחד מה X-FI FATAL1TY XTREAME GAMER FPS וכל אלה שעולים אלפי שקלים אני רוצה כרטיס שלא יהיה קקי כמו המובנה אבל שלא יפוצץ את הבנק =] שמעתי שלCREATIVE יש כמה כאלה הבעיה היא שאני מבין במחשבים (כרטיסי מסך, לוחות-אם וכ''ו) ולא בסאונד וכל זה (אני מבין אבל בקטנה ;) ) לכן אני צריך עזרה ממישהו שמבין בזה (דההה זה למה אני חופר פה עכשיו חחחחח)

תודה רבה לעוזרים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה XTREME AUDIO הוא פשוט גרסה מחודשת לאודיג'י, אם כבר ללכת על סדרת הXTREME אז לפחות ה MUSIC או ה GAMER (הם די זהים בתכונות שלהם), או פשוט ללכת על .AUDIGY 2 ZS

אבל מכיוון שאני רואה שהתקציב הוא גג 250שח, אז אין הרבה אופציות. אתה יכול לשקול לקנות כרטיס משומש, או להזמין מחו"ל. המחירים בארה"ב כ"כ זולים שאפילו יחד עם המשלוח זה עדיין יוצא כמעט חצי מחיר מבארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים של נחשבים לדי בינוניים מבחינת איכות הקול. יש להם אומנם את התמיכה הטובה ביותר במשחקים, אבל גם זה משתנה לאחר שמיקרוסופט שינו את התקנים כשעברו לוויסטה.

אם אתה רק שומע מוזיקה/סרטים/משחקים באוזניות פשוטות ובכלל משתמש במוזיקה מאיכות התחלתית ירודה (כגון MP3), בכל מקרה לא תהיה משמעות רבה לכרטיס, לך על בסיסי - הוא יתן לך שיפור משמעותי ביחס ל-O/B שיש לך כרגע. אם אתה מעונין לשדרג את חווית השמע שלך באופן משמעותי, אתה חייב לשקול כרטיס אחר (אני לדוגמא משתמש ב-m-audio 5.1 שנותן מדהים אבל פחות מתאים למשחקים, אבל יש עוד הרבה פתרונות אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן-אדם כתב "משחקים והרבה" - אז אני מניח שבשבילו עדיף כרטיסים של קריאטיב.

גם אני לא מת עליהם (אישית יש לי את הXONAR D2 של אסוס), אבל בשביל משחקים בתקציב נמוך אין משהו אחר.

ותכל'ס בתקציב מוגבל כזה, אני באמת מסופק אם יש צורך בכרטיס - במיוחד אם מדובר בלוח אם חדש יחסית ולא ג'נרי.

עדיף להשקיע את כל התקציב באוזניות איכותיות, ואז אם הסאונד נשמע בסדר עם האון בורד אפשר להסתפק בו, ואם לא אפשר לחסוך כסף ולקנות בעתיד משהו יותר טוב. אני באמת מסופק אם בשביל משחקים ובתקציב כזה ניתן להשיג שיפור משמעותי בעזרת כרטיס ייעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני מבטל אז ה LIVE7.1 (מסיבה שלא קשורה לאיכות או משהו כזה)

מה אתם אומרים על הAUDIGY VALUE 7.1?

יתאים לשימושים שלי?

המטרה הכללית היא כרטיס שיפתח את צוואר הבקבוק כי אין מצב שאוזניות כאלו יעבדו במלוא האיכות עם כרטיס O/B מעפן שיוצר לאגים בסאונד, כן כן לאגים בסאונד, כאילו ששומעים מקוטע כזה

בקיצור כרטיס שלא יהיה סופר HIGH-END אבל שיהיה שדרוג נחמד מO/B מעפן ואני מזכיר שהתקציב הוא 150-250 כש250 זהאם הוא באמת שווה את ההשקעה (לא יותר מ250 כי 250 זו כבר חריגה)

תודה רבה למי שעוזר :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם 250שח זה המקסימום אז לך על ה XFI AUDIO שהציעו לך כאן, יש אותו בזאפ 260 כולל משלוח.

ושוב, תזכור שיש אפשרות להזמין מחול דרך איביי ולהשיג דברים ממש טובים במחיר ממש מוזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ebay לא בא בחשבון מכיוון שזה TOO RISKY לפי דעתי + התשלום הוא במזומנים ואין לי ויזה בהישג יד (לאימא שלי אין לסבתה יש אבל מספיק השתמשנו בויזה שלה)

אני חושב שאני אלך על הX-FI Xtreame audio יש עוד הצעות?

אם לא אז אפשר לנעול

שוב תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...