מעבד E6750 מתחמם ב 10-15 מעלות בזמן גלישה באינטרנט - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד E6750 מתחמם ב 10-15 מעלות בזמן גלישה באינטרנט

Ohad19

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברשותי מעבד E6750 עם קירור סטוק ומארז Nzxt Apollo עם מאוורר צד שמכניס אוויר ומאוורר אחורי שמוציא אוויר. המפרט המלא בצד.

לניטור הטמפרטורות אני משתמש ב Temp 0.97.1. כשאני מפעיל את המחשב ללא שום הפעלה של תוכנות נוספות הטמפ' של המעבד עומדת

בין 35-40 מעלות. ברגע שאני מפעיל את הדפדפן (אני משתמש ב Firefox) ומתחיל לגלוש קצת הטמפ' מזנקת ל 50 - 55 מעלות. החדר שלי לא חם

בצורה יוצאת דופן (20+ מעלות), המחשב מתוחזק באופן קבוע ואין תוכנות מיותרות שעולות עם הפעלת המחשב. בזמן מאמץ (Orthos) הטמפ' מגיעה

ל 61 מעלות.

האם זה מצב תקין ?

עריכה: גילוי מרעיש! כש HWzone נמצא ברקע ב (לא מדובר על גלישה אקטיבית, פשוט האתר ברקע) השימוש במעבד נע בין 20-40

אחוז. באקספלורר מצד שני כש HWzone ברקע השימוש במעבד עומד על כמה אחוזים בודדים... מישהו יכול להסביר או לספר האם המצב אצלו

דומה / שונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוריד עכשיו. בכל מקרה בדקתי עם Core Temp את המחשב של אחי (הוא עם 4800 X2 ומארז הרבה פחות טוב משלי) והטמפרטורות אצלו הן בין 21 ל-28. איך ההבדלים כל כך גדולים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סביר. כמו שציינתי המחשב מתוחזק עם אנטי וירוס (AVG) ושאר ירקות נגד רוגלות וכו', הכל מעודכן ונבדק על בסיס שבועי. חוץ מזה גם במחשב של אחי ההמעבד נמצא בשימוש גבוה בגלישה ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל יש אצלו בעייה זה בטוח ,כי לא אצל כולם זה ככה.

זה לא בעייה , זה גם תלוי בגרסת הדפדפן ובהגדרות הדפדפן

יש דפדפנים שמנצלים יותר ויש שמנצלים יותר את המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעייה , זה גם תלוי בגרסת הדפדפן ובהגדרות הדפדפן

יש דפדפנים שמנצלים יותר ויש שמנצלים יותר את המעבד

כמדומני יש לי את אותו הדפדפן כמו שלו כולל הגירסה, מה יכול להיות בהגדרות שיחסל לו חצי מהמעבד כמעט? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני יש לי את אותו הדפדפן כמו שלו כולל הגירסה, מה יכול להיות בהגדרות שיחסל לו חצי מהמעבד כמעט? ???

עקרונית יש הרבה הגדרות שמשפיעות כמו חסימת pop up , או קצב רענון האתר , או כל מיני תוספות שמותקנות על הדפדפן

יש לי נסיון עם כל סוגי הדפדפנים והגעתי גם לשימוש במעבד של 50-60 אחוז !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...