חוות דעת על אוזניות ומקלדת... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על אוזניות ומקלדת...

monya2007

Recommended Posts

לגבי האוזניות אני לא יודע לגבי המיקלדת היא טובה מעוד מעוד כדי אתה יכול ליכנות את הwava של לוג'יטק שניהם טובים מעוד הwava יותר זולה לי יש את הwavaלא את האל חוטית אתה יוכול ליכנות את הסט האל חוטי במחיר זהה והיא פלוס אם יש לך או אם אתה מיתכבן בזמן הכרוב להסים ב g15 אין הבדל שם יש את המסך שמרע את השע ואת המיקלדת המוארת אבל זה סתם גימיק אם לא היה את אלה הwava היתה יותר טובה מניסיון אני אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון wave?

כן רציתי לקנות אותה בהתחלה יש אותה לחבר שלי אז הלכתי לנסות אותה ומסתבר שאני והמקלדת הזאת לא ממש מסתדרים

בכל מקרה אני רוצה חוות דעת ממישהו שיש לו את אחד המוצרים האלה (ושיודע לרשום בלי שגיאות כתיב =,=)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זו אחת הסיבות שויתרתי אליה

300שקל+לא נוח לי = לא קונה

לאומת זאת 465שקל+נוח+LCD(אני כבר יודע מה אני יעשה בו) +כל מקשי הG (רק 6 כי אני קונה את החדשה כי אין לי הרבה מקום על השולחן [מכירים את ה שולחנות מחשב עם הדבר הזה שנשלף למקלדת? זה מה שיש לי] אבל יש 3 בנקים אז זה 18 מקשים) =קונה ועוד איך

האוזניות אין לי מושג בשיט אליהן אבל ראיתי REVIEW REVIEW אז יש לי מושג בערך איך הן וזה בערך מה שאני מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאתה רוכש, שאתה מקבל אחריות מהיבואן הרישמי, יש הרבה יבוא לארץ לא מהיבואן הרישמי, וזה בדרך כלל המחירים הזולים יותר (משמע פחות אחריות בדרך כלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...