מחפש תוכנה שתחליף לי אי פי! (או תסתיר אותו) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה שתחליף לי אי פי! (או תסתיר אותו)

e-d-a

Recommended Posts

כמו שאתם רואים בכותרת אני מחפש את התוכנה הזאת מיכוון שפרצו לי אז כל מי שיכול לעזור כאן בפורום סבבה, וכל מי שחושב שמה שיש לו להגיד לא חוקי כאן בפורום אז שישלח לי הודעה פרטית.

תודה מראש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מעריך את העצות שלכם, אבל אם אתם יכולים תפרטו יותר!

למשל לבחור הראשון שרשם שכדי לי להפעיל את הפיירוול, חשבתי על זה אבל אז זה ימנע ממני לשלוח ולקבל דברים ב- או להוריד מתוכנות כמו קאזזה וכדומה.

ולבחור השני שאמר לי שכדי לי להשתמש בפרוקסי, אז מה זה? מה זה עושה? ואיך אני משתמש בזה? והאם זה עושה בעיות כמו הפיירוול (תראה את הבעיות שרשמתי למעלה!)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה של נורטון יכול להיות מציק מאוד. הוא כותב כל הזמן כאילו אתה מותקף בדברים שלא באמת קורים

לפעמים הוא חוסם שליחות בICQ

אתרים כמו hotmail.co.il לא ממש מתקפדים איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה, אבל אני מחפש מישהו שכן משתמש ב-sygate בשביל שיגיד לי אם פורצים לו אז אם הוא יכול לראות את האי פי של הפורץ.

או אם לדוגמא אני הפורץ ואני משתמש ב-sygate אז האם הנפרץ יכול לגלות את האי פי שלי? הכוונה היא האם התוכנה מסתירה גם במקרה שאני פורץ........

ואני שואל את זה לא מכוונות רעות אלא רק כי אני רוצה לדעת אם התוכנה סוגרת את כל האפשרויות ובאמת באמת שאין לי כוונות רעות, כי אם היה אז הייתי צריך להבין בזה וכמו שאתם רואים אני ממש לא מבין...............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בזה. כשמנסים לפרוץ אליך או שסתם באיזה שהוא צורה משהו שלא אתה יזמת אותו קורה אתה מקבל התרעה כולל האיי פי של מי שעושה את זה ואתה יכול לאשר פעולה או לא להסכים.

בקשר לפריצות .... אני לא יודע, ואני לא ממש בטוח שאפשר לפרוץ כשפיירוולים פועלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...