המלצה למסך טוב - פרטים בפנים, כנסו בבקשה. תקציב: 1500 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך טוב - פרטים בפנים, כנסו בבקשה. תקציב: 1500

ElemenTal

Recommended Posts

שלום.

אני רוצה המלצה למסך רחב שיתאים לי: משחק הרבה, רואה לפעמים סרטים וגולש הרבה.

גודל: יותר מ 19 אבל לא מוגזם, אני לא משוגע שצריך איזה 27". אני חשבתי על 22.

תקציב: לא יודע כל כך, כי בינתים אני רק רוצה הצעות, אבל ממה שראיתי שרוב המסכים בגודל הזה הם בערך 1500 ש"ח, אז משהו בסביבות המחיר הזה.

עכשיו לדוגמא המסך הזה E228WFP - זה מה שאני רואה שהרבה לוקחים או שזה דגם אחר ? כי אני רואה יש לו "רק" 5ms וניגודיות 1:700 - זה ממש כלום, לי יש עכשיו עם 2ms ו- 1:3000, אז אני ארגיש הבדל כלשהו ?

ואיך זה למשל L226WTQ 22'' ? לפי הנתונים הוא ממש טוב: 2ms, 1:5000, זווית צפיה רחבה. יש עוד נתונים שבודקים לפיהם ?

אשמח לקבל עזרה

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוך בבקשה את הכותרת ככה שתכיל יותר פרטים לגבי הרכישה שלך (למשל גודל מבוקש, שנראה שאתה כן סגור עליו).

זה חלק השאלה, אם יש מסך יותר גדול שהוא גם טוב בתקציב הזה אז למה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מסכים גדולים יותר מ-22" ב-1500 שקל או קרוב לכך.

אין מסכי 22" עם זוית צפיה רחבה, לא משנה מה כתוב. בעצם יש אחד, אבל הוא עולה כמעט 4000.

ה-E228WFP הוא מסך בסדר, אבל המסכים הטובים באמת של הם ב-20" ו-24" (ואלה המסכים הפופולריים כאן בפורום). ה-20" עולים בסביבות ה-2000, ה-24" בין 3000 ל-3500.

הניגודיות המוצהרת חסרת משמעות, זה הכל שקר אחד גדול, כך שאפילו אין טעם לשים לב לזה. לגבי זמן תגובה, מסך 2MS מהיר יותר משמעותי מ-5MS, אבל בכלל לא בטוח שהעין שלך תרגיש בהבדל זה, למרות שציוד מדידה מבחין בו בקלות.

מה שחשוב במסך זה בראש ובראשונה סוג פאנל (אתה מוזמן לקרוא במדריך שבסטיקי), אבל במקרה שלך זה פחות משנה, כי בין כה וכה פאנלים איכותיים אין ב-1500 שקל. דברים חשובים נוספים הם דיוק צבעים, ניגודיות (כזאת שנמדדת במכשירים, לא כזאת שמוצהרת, כי כמו שאמרתי זה שקר), וכן דברים מעבר, כמו ארגונומיה (האם אפשר לסובב/להגביה/להנמיך את המסך?), סוגי חיבורים (DVI, VGA, COMPOSITE, COMPONENT?)

בתקציב ובגודל שהגדרת כל המסכים יהיו פחות או יותר אותו דבר. אתה יכול לקחת את ה- או ה-, ואתה יכול גם לעיין בביקורת שפורסמה לפני זמן לא רב (חפש בביקורות בעמוד הראשי של האתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...