בעיית רזולוציה מפחידה.... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית רזולוציה מפחידה....

doubled

Recommended Posts

אחרי שהתגברתי על השריפה שהייתה אצלי במחשב, והתקנתי את הwin 98 מחדש והכל סוף סוף עבד (הכוונה לאינטרנט),

נתקלתי בבעיה מאוד מוזרה.

אחרי שהתקנתי את הדרייברים של הכרטיס מסך (מדובר ב : 1 v6800) , אני תקוע ברזולוציה המעצבנת

640X480, וכאשר אני מנסה לשנות דרך הwin, אין לי אפשרות לשנות את הרזולוציה, וכאשר אני משנה דרך התוכנות של

asus שהותקנו אצלי עם הדריברים, אני רואה את זה ממש מוזר (קטן ומכוער, הרבה שטח "ריק" על המסך..).

לפני "השריפה" הייתי בכיף יכול להיות על 800X600, אך עכשיו, לצערי אני לא.

מישהו יכול לעזור ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחורה כתוב COMPAL אבל משום מה, בחנות אני זוכר אמרו משהו על SAMPO...ובחוברת ההפעלה, לא כתוב כלום על

החברה, וגם חוץ מהסברים על הכפתורים, אין כלום.

זה מוזר, כי לפני שעברתי פירמוט, זה עבד לי מצויין ברזולוציות אחרות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ללוח הבקרה -> מערכת -> מנהל ההתקנים -> Monitor/צג ושם אמור להיות הדגם שלו, סביר להניח שברשותך מסך דרעק אז זיהה אותו כ P&P משמע, אתה מוגבל ברזולוציות וצבעים בניגוד ליכולות האמיתיות של המסך שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא רציני, אבל אני בטוח שהוא תומך ברזולוציה של 800X600, הרי לפני "השריפה" היה לי את זה !!

הוא כותב לי :

default monitor

ובמאפיינים

this device is working propertly...

מצאת את הבעיה ??

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך שיופיע הדגם המלא של המסך שלך, Default Monitor זו ברירת המחדל של חלונות כאשר הוא לא מצליח לזהות את סוג המסך ולהתקין לו את הדרייברים המתאימים אם חלונות מזהה את המסך אך אין לו , הוא מזהה אותו כ Plug & Play Monitor.

בשני המקרים אתה צריך להוריד ולהתקין ידנית.

כנס לאתר החברה של המסך שלך ותוריד לו עדכניים, אולי אז תיפתר הבעיה.

ורוב הסיכויים שלפני השריפה היו מותקנים למסך אשר זיהו אותו כראוי ולכן יכולת לעבוד ברזולוציה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...