שאלה בקשר לחיבורים של מאוורר - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחיבורים של מאוורר

x-boy_24

Recommended Posts

מה אתה אומר על http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=813

ועוד המאוור שהצעת לי בהתחלה

יש לי עוד מאוורר במארז שמתחבר דרך חיבור ללוח אם שגם אותו אני יחבר ובעתי אני יקנה עוד 2 מאווררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד למאוורר את המהירות (נגד בטור) והוא יהיה שקט עד כמ שניתן. אוליי זה מספיק שקט בשבילך

הוא לא כזה מאוורר גרוע. הוא סבבה למחשב ממוצע

אני חושב שאתה יכול למצוא מי מהמגעים - ו + בניסוי וטעיה

תיקח מקור מתח של 12 וולט (ספק של מחשב) ותחבר מנו 2 חוטים ותנסה איתם את כל 12 הצירופים האפשריים של מגעים

תחבר בטור למקור המתח נגד של כמה עשרות אום (נורה 100 ואט) כדיי למנוע קצר אם אתה נוגע אם החוטים אחד בשני או להקטין את הסיכוי לנזק למאוורר אם חיברת לא נכון וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הלחמתי למאוורר רק את החוט הצהוב והשחור בגלל שלא היה לי בדיל אז חיברתי וזה עבד ובגלל שאני קונה מאווררים אז אין לי צורך לחבר אותו לכרטיס מסך

עכשיו יש לי כמה שאלות

1.זה מסוכן להפעיל אותו רק אם שתי החוטים האלה?

2. יש לי קירור רגיל למעבד שמסתובב בסביבות האלף סיבובים והמעבד נמצא על טמפרטורה של 36 בערך , עכשיו הרכבתי על המאוורר של המעבד את המאוורר של , עכשיו המאוורר המקורי של המעבד שהסתובב בסביבות האלף עכשיו מסתובב בסביבות650 אבל הטמפרטורה ירדה ל30 השאלה שלי האם כדי להשאיר את זה כמו שזה היה אם מאוורר אחד הוא להוסיף את המאוורר של על המאוורר המקורי של המעבד ? ואם יש איזה סיכון שיהיו שתי מאווררים

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסוכן זה לא.

הוא יעבוד על המהירות המסימלית תמיד.

אבל נראה לי (לא בטוח) שלא תוכל לחבר אותו לחיבור של מאוורר למעבד בלוח אם, כי המחשב חייב שם קריאת מהירות סיבוב כדי להידלק

(למקרה שהמחשב לא יעבוד ללא מאוורר למעבד, ואם החוט הצהוב לא מחובר מבחינת הלוח אם אין מאוורר, אני לא בטוח שזה ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הוא עובד בחיבור ללוח האם גם אני חשבתי שלא יעבוד אבל בסוף ויתרתי על הרעיון בגלל שהלהבים של המאוורר בכיוון ההפוך וכל מאוורר מסתובב לצד אחר זה הוריד לי את המהירות של המאוורר ל500 והעלה את המעלות

אבל בכול זאת תודה רבה לכול העוזרים :xyxthumbs:

תגיד אתה יודע אם מוכרים ראשים למחלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה חשמלית בזה (לחבר מאוורר אם 2 חוטים מתוך 4)

לא הייתי שם מאוורר ללא בדיקת מהירות במקום שבו אם אין מאוורר משהוא יכול להישרף (מעבד)

בכל מקום אחר כמו מארז וכדומה הוא יהיה אחלה

תוריד לו את המתח כדיי להוריד את המהירות ושהוא יהיה שקט

אם 2 מאווררים לקירור של משהוא הייתי שם אותם במקביל ולא בטור (מבחינת זרימת אוויר) - יקרר יותר טוב ואני חושב שיעבוד יותר שקט

אתה יכול גם כאן להוריד מתח כדיי לקבל שקט על חשבון קירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...