סרטוני עבמ"ים, לפני שראיתי את זה חשבתי שהם לא קיימים, עכשיו אני בספק :( - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטוני עבמ"ים, לפני שראיתי את זה חשבתי שהם לא קיימים, עכשיו אני בספק :(

KapiSH

Recommended Posts

ברור שהם קיימים, גם אם הסרטים מפוברקים!

בעוד 52 שנים, כשזאפרם קוקראן (מייסד את תורת העל-חלל) ימציא את החללית הראשונה שתצליח לעבור את מהירות האור "The Phoniex" (על- 1.1 נדמה לי...), הוולקנים יראו את חתימת העל- שהשאירה הספינה וינחתו על כדור-הארץ ל"מפגש הראשון" בין בני האדם לצורת חיים חדשה.

הוולקנים ילמדו אותנו רבות אודות הגלקסיה, מערכת השמש, הנעת העל- וכלי חדשניים.

100 שנה אחרי כן, האנושות, בשיתוף עם הוולקנים, ייבנו את ספינת החלל הראשונה. The Enterprise NX-101, אשר תגיע לעל- 4.5 (30 מיליון ק"מ בשניה), להירגע, זה עדיין לא קפטן קירק וספוק.

אבל עם כל זאת, גם במאה ה-24 אנחנו עדיין תקועים בתוך הגלקסיה היפה שלנו "שביל החלב", אני חושב שרק הבורג והקוביות שלהם הצליחו לפרוץ את הגבולות שלה (על-חלל 27.9).

האנטרפרייז-E מסוגלת להגיע לעל-חלל 9.2 בלחץ.

Pfffffff.. Yea Right

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרק הבורג והקוביות שלהם הצליחו לפרוץ את הגבולות שלה (על- 27.9).

אם קראת פעם קצת מידע על וורף אז אתה מבין שהוא לא עולה מעלה (10 יש שם אסימטוטה) שלמעשה וורף 10 זה קפיצת הדרך וככל שמתקרבים ל10 זה יותר מהר הבורג זה איזה 9.99999 אבל לא מעל 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שראיתי באיזשהו אתר מקיף על כל Star-Trek, לבורג יש שלושה סוגים של ספינות.

קוביה, כדור מילוט ועוד ספינה אחת שנראית פחות או יותר נורמלית עם כנפיים... אז אם לא הקוביה אני כמעט משוכנע שבנתונים של הספינה הזאת ניתן היה להגיע ל27.9... ואם כבר אם ווארפ, וורף זה הקלינגוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווארפ 10 זה אין סוף (נקודה) - אין יותר מזה.

ה NCC-1701E (האחרונה - מהווייג'ר) מגיעה לוורפ 9.975 קבוע במהירות מירבית.

פעם טעו בסטארטרק הישן (דור ראשון) ואמרו יותר - אבל אח"כ הם פיתחו ועדנו את השיטה הזו ועכשיו זה ברור.

אגב יכול להיות (אני לא פוסל) שלבורג יש כבר שיטה אחרת אולי ואז ניתן למדוד מהירות בצורה שונה - אבל בשיתה הזו, 10 זה אין סוף מהירות :)

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הבורג מתקיימים הרבה מעבר לגלקסיה שלנו וקלטו המון עולמות. זה נאמר במספיק פרקים וגם ב First Contact...

בעל 9 נקודה משהו, ייקחו אלפי שנים של טיסה להגיע בכלל ל Edge של שביל החלב... ככל הנראה לבורג יש יכולות טיסה במהירויות שהפדרציה ושאר צורות החיים המתקיימות בגלקסיית "שביל החלב", עדיין לא מכירות.

ולמה לעזאזל אנחנו משוחחים על זה כאילו זה מתרחש במציאות.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחח

גדול

נראה לי שרק אני והכוחות העל טבעים שלי מסוגל לנוע בחלל ובזמן ...

כי אני הוא אנטי חומר !!!

אני בכל מקום ואני כלום ואני הכל !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

ווארפ 10 זה אין סוף (נקודה) - אין יותר מזה.

ה NCC-1701E (האחרונה - מהווייג'ר) מגיעה לוורפ 9.975 קבוע במהירות מירבית.

פעם טעו בסטארטרק הישן (דור ראשון) ואמרו יותר - אבל אח"כ הם פיתחו ועדנו את השיטה הזו ועכשיו זה ברור.

אגב יכול להיות (אני לא פוסל) שלבורג יש כבר שיטה אחרת אולי ואז ניתן למדוד מהירות בצורה שונה - אבל בשיתה הזו, 10 זה אין סוף מהירות :)

:hat:

לפי מה שאני זוכר, אחד מהצוות של הוויאג'ר הצליח להגיע ל-10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי בואו אני ינסח לכם את זה בדיוק (לפי האינציקלופדיה של סטאר-טראק)

וורפ 10 זה המהירות בא ניתן להגיע לכל נקודה אפשרית במרחב היקום הידוע

ברגע נתון אחד כולמר אבל הבדל המהירות בין וורפ 9.9999999 ל10 הוא עצום

אני לט ממש מבין את החישוב שלהם אבל מזה משנה. אהה וד"א נראה לי שהדפיינט

הגיעה לוורפ 9.8 לכמה שניות באיזה פרקלא זוכר איזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...