Windows Home Server - מה ההתרשמות שלכם? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows Home Server - מה ההתרשמות שלכם?

montigo

Recommended Posts

לפני כמה חודשים התקנתי מחשב עם Home Server בבית.

בתחילה הייתי מאוד מרוצה מההמצאה (היות ויש לי מאות ג'יגות של מידע שהייתי מעוניין לחלוק עם כל המחשבים בבית).

הוא מחובר ברשת Gigabit לשאר המחשבים בבית.

יש לי עליו 2500GB בכמה שהיו ברשותי (500GB, 320GB, 400GB וכו').

הוא מריץ כל הזמן eMule ו-uTorrent ולפיכך נושא בעומס של ההורדות במקום המחשבים הביתיים שלי.

שמתי עליו VNC ואני מתחבר אליו בקלות מכל המחשבים בבית.

באופן כללי - יופי טופי של דבר.

מאידך, לאחרונה החלו כמה בעיות :bash:

1. יש לו בעיות מהירות. לעתים המחשבים עובדים מולו בעשרות MB לשניה ולעתים המהירות יורדת בצורה מגוכחת (כמה עשרות KB לשניה).

2. לפיכך, אם צופים מולו בסרטים או במוזיקה, לעתים יש תקיעות פתאומיות (לא תקיעות קצרות, אלא פשוט הסרט או השיר מפסיקים לנגן). לא כיף.

3. המחשב עצמו נהיה איטי לעתים מסיבות לא ברורות. אני לא בקיא בו אבל ברור שיש כמה Serviceים שרצים ברקע ועושים צרות.

4. לא הצלחתי לתפעל את תוכנת ה-Connector מול שאר המחשבים בבית. זה נושא ידוע והמון בעולם נתקלים בבעיות עם הפיצ'ר הזה.

5. הגרוע ביותר - התחלתי להתקל במקרים של Data Corruption לאחרונה: כל מיני MP3ים שאני זוכר שבעבר עבדו הייטב, כעת הוחרבו בדרך פלא. אני מזהה כל מיני תבניות של 00000000 או FFFFFFFF בתוכן הקובץ.

6. שחזור הנתונים במקרה של בעיה במערכת ההפעלה הוא סופר-סופר בעייתי. כבר קרה לי פעם אחת ובזבזתי כמה ימים על שחזור כל המידע.

אני שוקל לחפש תשתית קצת יותר יציבה, אולי משהו מבוסס 2008 Server או או Linux!

אולי בכלל להעיף את כל הדיסקים הקשיחים הקטנים ולקנות אחד חיצוני של 2TB וזהו.

אגב, אין לי בעיה של נתוני מערכת - המחשב עצמו הוא DUAL חלש עם 2GB, לא ממש מחשב ישן.

אשמח לשמוע את דעתכם, ובכלל אשמח לשמוע רשמים של מי שמשתמש או השתמש במרכת ההפעלה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2003, אני משתמש בה כdesktop מאז שהיא יצאה. אחלה מערכת הפעלה, קלילה במשאבים.

2008 לעומת זאת, ממה שאני יודע לפחות, קטסטרופה משאבית. מי ירצה שרת שדורש _לפחות_ ג'יגה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...