More demands from Islam - פשוט ענק! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

More demands from Islam - פשוט ענק!

huber

Recommended Posts

יש רק בעיה אחת במה שהוא מאחל לעצמו ולסעודים - כשיגמר הנפט לא תשאר להם שום סיבה להשאר במדבר אז לאן הם ילכו? נכון, לאירופה ובעצם למה לא לאי הבריטי?! יש שם כבר כל כך הרבה אחוזות שרק נשאר לקנות אותן יחד עם דירות פאר במקומות אסטרטגיים בלונדון בשביל כל הנשים. כמו שאומרים בציניות מתורגמת מאנגלית, הגרוע עוד לפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסועדים יש כלכך הרבה כסף מאחורהים, ככה שגם אם יגמר להם הדלק הם לא לא ילכו כלכך מהר למדבר.

תאמינו לי.

אין להם שום דבר חוץ מדלק.

הכסף ייגמר להם תוך זמן קצר מאד.

Saudi Arabia's economy is Petroleum-based; roughly 75% of budget revenues and 90% of export earnings come from the oil industry

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני ראיתי מלפני שנה שנתיים איך בונים בניינים ענקיים בסעודיה ואת בור אל ערב משהו כזה :kopfpatsch: טוב בקיצר אז דיברו שם שאחרי שהנפט יגמר הכלכלה תזרום מתיירות בגלל זה עכשיו הם בונים מלונות כאילו אין מחר :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני ראיתי מלפני שנה שנתיים איך בונים בניינים ענקיים בסעודיה ואת בור אל ערב משהו כזה :kopfpatsch: טוב בקיצר אז דיברו שם שאחרי שהנפט יגמר הכלכלה תזרום מתיירות בגלל זה עכשיו הם בונים מלונות כאילו אין מחר :screwy:

כן, גם בדובאי עושים תא זה.

חס וחלילה שהם באמת יעבדו או משהו, שלא מדבר בכלל על לתרום משהו לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסועדים יש כלכך הרבה כסף מאחורהים, ככה שגם אם יגמר להם הדלק הם לא לא ילכו כלכך מהר למדבר.

תאמינו לי.

הם כמו ערס צעצוע שזכה בלוטו, רצים לקנות אחוזות פאר, שעוני זהב ומרצדסים. ראיתי ראיון בפורבס עם מיליארד סעודי צעיר, בד"כ החברה שמראינים לפורבס מצטלמים במשרד, או על רקע בנין המשרדים המפואר שלהם. הבחור הצטלם על רקע המרצדסים המנופחות והמשופרות שלו.

כמה מאמרים מדעיים או פטנטים יצאו בעשור האחרון מחצי האי ערב? כמה ספרים מעניינים? יוצאי דופן ומעוררי מחשבה? כמו אותו ערס צעצוע, הם לא משקיעים במה שחשוב, הם קונים מניות ונדל"ן כמו מטורפים, אבל אלו יכולים גם לאבד מערכם, להעלם בכיסים פרטיים ולהתמוגג. הם משקיעים בבתי מלון מפוארים אבל לא בחינוך ובדמוקרטיה (חס ושלום) וברגע שהנפט יאבד מערכו או יגמר האזור יכנס לאי-יציבות איומה וכל בתי המלון יתרוקנו מהתיירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי דווקא בדובאי והאזור שולחים ללמוד בחינם באוניברסטאות באירופה על חשבון המדינה, שזה ממש נחמד.

אבל בעיקרון אחרי תקופות הנפט (עד שיגמר/או יתחילו להשתמש במשהו חלופי), מדינות המזרח התיכון יחזרו להיות מדיונות במצב של מדינות אפריקה לומרות כל הבתי מלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי דווקא בדובאי והאזור שולחים ללמוד בחינם באוניברסטאות באירופה על חשבון המדינה, שזה ממש נחמד.

אבל האם בדובאי אפשר לקיים מחקר חופשי? האם מותר לערער על מוסכמות, לקיים דיון חופשי וליצור קשרים בלתי מופרעים עם כל העולם (דרישות הקדם למחקר)?

המדענים הערבים המבריקים (ויש כאלו) לא חוזרים למדינות המפרץ, הם נשארים באירופה או בארה"ב "הדקדנטיים והמושחתים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב

עם ההון בא השלטון

או בעל המאה הוא בעל הדעה

כלומר הכסף שלהם למרות שזה הדבר היחיד שיש להם יביא להם הרבה למרות שהם לא עושים כלום בעצם

אבל בטווח הארוך מאוד , ברור שהמשוואה תאזן את עצמה מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...