דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין - עמוד 44 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין

Os.Master

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?  

2439 הצבעות

1. 1. דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?

• דתי (שומר שבת , מניח תפילין וכוד')
    • מסורתי ( מניח תפילין , מנסה לשמור כמה שיותר בשבת )
    • חילוני ( לא שומר כלום אך מאמין בבורא עולם)
    • לא מאמין כלל בבורא עולם .

Recommended Posts

איסתרא, תן לי לגבות בעניין הזה-

הילידים באמריקה הצפונית היו "אדומי עור", למעשה שחומים מאוד.

מאז הגעת האדם הלבן לאמריקה, לפני כמה מאות שנים, וההתיישבות שם, דורות על גבי דורות של אמריקאים (במקור אירופאים, כמובן), נשארו לבנים כמו שהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 896
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה נראה לך שתוך דור כבר האתיופי יהפוך בארץ ללבן? תלך תשאל מי שמבין בזה אם הסביבה שאדם חיי בה משנה את הצבע וכדומה.

אתיופי לא יהפוך בארץ ללבן גם לא בעוד 10,000 שנה. הסביבה בה האדם חי לא משנה את הצבע עור שלו. כדי שצבע עור של עם ישתנה יש צורך שתתרחש מוטציה, וכדי שהמוטציה תשרוד ותהפוך לדומיננטית צריך שיהיה לה יתרון הישרדותי כלשהו על פני מוטציות אחרות שקשור לסביבה (תנאי אקלים וסביבה חברתית).

אמונה :תבדקו ביהדות מה הכוונה לאמונה. לא הכוונה אמונה עיוורת אלה קודם כל צריך בסיס טוב [ידע] .http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=707&CategoryID=9&subID=9123&StrCategory=דת%20המדע

האמונה באלוהים חייבת להיות עיוורת (או מבוססת על ידע מינימלי), מכיוון שאדם בעל ידע מדעי רב שמתבסס על הגיון ולא על אמונה עיוורת יגיע בהכרח למסקנה כי אלוהים לא קיים.

לגבי סיאנס דיברנו על זה קצת. אדם לא יכול לקפוץ על דברים שכבר נאמרו כאן בתדר.

סיאנס זה במקרה הטוב אשליה, ובמקרה הגרוע מעשה שרלטנות.

מוות קליני עוד לא דיברנו חחחחח . הרי למה לדבר? תמיד יהיו כאלה שיגידו שזה לא אמיתי אבל הם לא יבררו אלה רק יגידו מה שיוצא להם מהקופסא [ראש]

קיים הסבר מדעי לגבי מוות קליני שמסביר את המנהרה עם האור בקצה ואת ה"זכרונות" של אנשים שחזרו לחיים ממוות קליני, וההסבר הזה לא כולל את אלוהים.

יתכן כי אדם שחור מותאם יותר לחיים והשרדות באקלים הקשה של אפריקה, ויתכן כי זה שהנמר הרעב לא ראה את האדם השחור בלילה ולכן לא נשנש אותו, הביא להיותו הנפוץ ביותר. זה מאוד מסובך ותלוי באלפי גורמים.

צבע עור שחור עמיד יותר בפני קרינה של השמש שהיא חזקה יותר באפריקה מאשר באירופה.

כנ"ל גם לגבי צבע עיניים שחורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3d7 :

תן לי הסבר של המדע לגבי מוות קליני?

ואל תשחק אותה כאילו ראית את הסרטון לגבי ידע ולא רק אמונה באלוקים. שום סרטון בכל התדר הזה לא ראית ואני לא יודע למה .פחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רגל אחת - כשאדם חוזר לחיים ממוות קליני, המוח בניסיון להתאושש מהאירוע הטראומטי, מנסה להשלים את החסר ולחבר כאילו שמדובר בזכרונות אמיתיים מהזמן בו האדם היה במוות קליני. המנהרה עם האור בקצה היא פשוט פרשנות של המוח למה שהעין כביכול ראתה.

לגבי הסרטים שהבאת, אני מודה שלא צפיתי באף אחד מהם, חוץ מאחד שביקשת ממני במיוחד לצפות בו, וגם בו צפיתי רק כמה דקות בודדות. הסיבה שלא צפיתי בסרטים האלה היא לא כי אני מפחד, אלא שמדובר בסרטים באורך כולל של עשרות שעות, וממש אין לי זמן לשבת ולצפות במשך עשרות שעות במה שאני סבור כי הוא שטות מוחלטת. את הסרט היחיד שכן צפיתי בו הפסקתי את הצפייה אחרי כמה דקות, אחרי שהבנתי שהוא מוטה בצורה קיצונית ומסלף את האמת.

דרך אגב, אומרים "ת'רד", לא "תדר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רגל אחת - כשאדם חוזר לחיים ממוות קליני, המוח בניסיון להתאושש מהאירוע הטראומטי, מנסה להשלים את החסר ולחבר תמונות כאילו שמדובר בזכרונות אמיתיים מהזמן בו האדם היה במוות קליני. המנהרה עם האור בקצה היא פשוט פרשנות של המוח למה שהעין כביכול ראתה.

לגבי הסרטים שהבאת, אני מודה שלא צפיתי באף אחד מהם, חוץ מאחד שביקשת ממני במיוחד לצפות בו, וגם בו צפיתי רק כמה דקות בודדות. הסיבה שלא צפיתי בסרטים האלה היא לא כי אני מפחד, אלא שמדובר בסרטים באורך כולל של עשרות שעות, וממש אין לי זמן לשבת ולצפות במשך עשרות שעות במה שאני סבור כי הוא שטות מוחלטת. את הסרט היחיד שכן צפיתי בו הפסקתי את הצפייה אחרי כמה דקות, אחרי שהבנתי שהוא מוטה בצורה קיצונית ומסלף את האמת.

דרך אגב, אומרים "ת'רד", לא "תדר".

אין לי מה לומר לך אחי. כל עוד אדם לא יראה ויברר .אז זה לא אדם שרוצה לשמוע .

לגבי המוות קליני זה התשובה שלך? אתה ממש צחיק .מה נראה לך רק מנהרה ואור רואים?

הנשמה שיוצאת מהגוף היא 3 ימים ליד הגוף נמצאת לכן כל אלה שהיה להם מוות קליני ראו בדיוק מה הולך סביבם. למשל היה אחד עיוור שקרה לא מוות קליני והרי הוא עיור והוא ראה מלמעלה איך המנתחים מנסים להחיות אותו אחרי שהוא חזר [חזר עיוור כי יש לו פגם בעינים אבל מתי שהוא יצא מהגוף הוא יכול לראות כי לנשמה עצמה אין פגם וגם לא יכול להיות]

אז הוא חזר ואמר לאחות נכון יש לך בגד כזה וכזה ושרשרת כזאת וכזאת. היא אמרה לו מאיפה אתה יודע? את ההמשך אתם יודעים איך הוא ידע.

דיווח השבים לחיים ממוות קליני - מחקרים ועובדות

כתבה: http://www.hidabroot.org/Site/ARDetile.asp?id=7365&Catogory=18&SubID=7439

שמעון אוחנה בעולם שמעבר :

כולנו זוכרים את סיפורו המרגש של שמעון אוחנה. שוטר משמר הגבול שנורה בלבו. מת מוות קליני וחזר לחיים.

כתבה: http://www.hidabroot.org/Site/ARDetile.asp?id=7364&Catogory=18&SubID=7439

המתים מסוגלים לדעת את כל הנעשה מסביב לגוף הגשמי

http://www.hidabroot.org/Site/ARDetile.asp?id=7364&Catogory=18&SubID=7439 כתבה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, לא שמעתי מימיי על אדם שחזר לחיים ממוות קליני אחרי 3 ימים. אפילו אחרי דקות ספורות של מוות קליני יכול להיגרם למוח נזק משמעותי, וייתכן גם מוות מוחי.

אמרתי לך שלא רואים רק מנהרה עם אור בקצה (זה פשוט המאפיין הנפוץ). המוח משלים שברי תמונות לכדי מעין אמיתי, וזאת על-מנת להגן על האדם מהטראומה שהוא עבר.

לגבי העיוור שהזכרת, אני בטוח שכאשר הוא חולם בלילה אז הוא "רואה" דברים (אנשים משותקים, למשל, לעתים בזמן החלום מסוגלים ללכת ולרוץ). הוא "ראה" את המנתחים מנסים להחיות אותו, מכיוון שהתת-מודע שלו שיער שזה מה שכנראה קרה, והתמונה הזאת תורגמה לזיכרון אמיתי. איך הוא ידע מה אותה אחות לבשה? כנראה מישהו אמר לו מתישהו והוא שכח. אבל, המידע נותר בתת-מודע וכאשר הוא חזר לחיים, אז הזיכרון הזה תורגם בטעות ע"י המוח לזיכרון מהזמן בו הוא היה במצב של מוות קליני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, לא שמעתי מימיי על אדם שחזר לחיים ממוות קליני אחרי 3 ימים. אפילו אחרי דקות ספורות של מוות קליני יכול להיגרם למוח נזק משמעותי, וייתכן גם מוות מוחי.

אמרתי לך שלא רואים רק מנהרה עם אור בקצה (זה פשוט המאפיין הנפוץ). המוח משלים שברי תמונות לכדי מעין זיכרון אמיתי, וזאת על-מנת להגן על האדם מהטראומה שהוא עבר.

לגבי העיוור שהזכרת, אני בטוח שכאשר הוא חולם בלילה אז הוא "רואה" דברים (אנשים משותקים, למשל, לעתים בזמן החלום מסוגלים ללכת ולרוץ). הוא "ראה" את המנתחים מנסים להחיות אותו, מכיוון שהתת-מודע שלו שיער שזה מה שכנראה קרה, והתמונה הזאת תורגמה לזיכרון אמיתי. איך הוא ידע מה אותה אחות לבשה? כנראה מישהו אמר לו מתישהו והוא שכח. אבל, המידע נותר בתת-מודע וכאשר הוא חזר לחיים, אז הזיכרון הזה תורגם בטעות ע"י המוח לזיכרון מהזמן בו הוא היה במצב של מוות קליני.

לא אמרתי שהוא חזר אחרי 3 ימים. אמרתי אדם שמת הנשמה נמצאת ליד הגוף לא יותר מ3 ימים.

וידעו גם את אשר אנשי המחקר עדיין אינם יודעים. חז''ל מציינים בדבריהם את משך הזמן שבו הנפש שוהה בסביבת הגוף. וכך נאמר בתלמוד ירושלמי (יבמות פרק טז, ה''ג): ''כל שלשה ימים אחרי הפטירה, הנפש טסה על הגוף''. ועוד נאמר בתלמוד (שבת קנב, ב): ''כל שאומרים בפני המת, יודע''. וראה עוד בתלמוד מסכת ברכות (יח, ב) אודות נשמות המשוחחות ביניהן לאחר המוות. ובמסכת בבא מציעא (פד, ב) מסופר שרבי אלעזר בנו של רבי שמעון בר יוחאי היה משיב לשאלות לאחר פטירתו. ובמועד קטן (כה, א) שיחת יהודה וחזקיה בני רבי חייא בקברם. ובכתובות (קג, א) אודות רבי יהודה הנשיא שהיה מגיע לביתו לאחר פטירתו בכל ערב שבת. ובתענית (כג, ב) אודות גדול בתורה שלאחר פטירתו סייע לבנו. ובשבת (קנב, ב) רב אחאי גער מתוך קברו בחופרים. ובברכות )יח, ב( זעירי מבקש פקדונו מאשה שנפטרה אשר גילתה לו את המקום שהחביאה ובישרה על פלונית העתידה להגיע למחרת לבית הקברות, כי תפטר. וראה עוד שם אודות שיחת שמואל עם המתים

ותמשיך להמציא דברים. אפילו להביא משהו אמיתי מהמדע אתה לא מביא. ואני גם קיצרתי הוא אמר לה גם מה הם דיברו בזמן הניתוח וכו..

כל אלה במוות קליני כולם אומרים שהם רואים את כל החיים שלהם כמו סרט נעעעע וכו.. וכו.. יש סרט ארוך על זה אבל אתה לא רוצה לראות. אנשים חילונים גויים לכן לא קשור לאדם חרידי שקרה לו מוות קליני.

חיים שלאחר החיים: http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=682&CategoryID=9&subID=9141&StrCategory=חיים%20שלאחר%20החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא הבאת שום הוכחה לכך שיתכן קיום לנשמה מחוץ לגוף (אני הבאתי לך הוכחה נגדית).

שנית, במידה ואכן קיימת נשמה, אז איזו הוכחה יש לך שהיא נמצאת ליד הגוף אחרי המוות לא יותר משלושה ימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני- כל לינק שתביא לאתר "הידברות" הוא מיידית לינק פסול.

בערך 5 אנשים פה, כולל אני, נתנו דוגמאות והוכחות שונות לעובדה שהאתר מסלף את האמת בדרכים שנוחות לו, בנסיון להחזיר אנשים בתשובה.

תמצא מקור אחר בבקשה, או שלא נוכל לקחת אותך ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי ,

אמונה עיוורת לא טובה באף מקרה, כולם(או כמעט כולם) יסכימו,

וחבל על הויכוח אי אפשר להתווכח עם מישהו בעל אמונה עיוורת.

המוח בניסיון להתאושש מהאירוע הטראומטי, מנסה להשלים את החסר ולחבר כאילו שמדובר בזכרונות אמיתיים

הויכוח פה לא נראה לי כזה טראומטי אבל שיהיה.. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם באמת מצאו לאתר שלהם אחלה שם. הם מעוניינים ב"הידברות" בדיוק כמו שהערבים מעוניינים ב"שלום". האתר הזה לא מיועד להידברות בין דתיים וחילוניים, כפי שהשם שלו מרמז, אלא להחזרה בתשובה בשיטות של שטיפת מוח וסילוף האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה ממש הוגן שרוני לא קורא כמות טקסטים/רואה סרטונים בכמות שקולה למה שהוא הביא לנו...

מצד שני אין אתרים כאלה מרוכזים ל"צד השני" של האמונה...

זה משעשע איך הדתיים מתאמצים להביא אנשים לדת פי כמה מאשר חסרי האמונה מנסים להוציא מאמינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...