תוצאות OC שלי כנסו יקבל עצות בשימחה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות OC שלי כנסו יקבל עצות בשימחה.

Jack_g

Recommended Posts

cpu:AXP1700JIUHB0308

MOBO:NF7-SL VER 2.0

RAM:CORSAIR XMS3000 256*2

אז ככה היום קיבלתי את הלוח והתחלתי לשחק איתו הלוח פשוט מדהים!!!

בנתיים עשיתי 185*12 עם מתח 1.65 ומתח DEAFULT של CHIPSET ו 2.7 עם הזיכרונות והיה יציב 45דק' PRIME ו 4 לופים ו3DMARK2001.

עשיתי גם 10.5*200 עם מתח1.65 והיה יציב 45דק' PRIME (לא היה לי כוח יותר) ו 4 לופים ו .

המלצות?

כרגע אני וולקנו 7+ (עוד מעט יגיעה ה SK7+SF2) וגוף על הציפסט שבא עם הלוח כי אני לא מוצא משהו שיתאים כרגע בגודל.

עריכה: משהו מוזר שאני לא מבין זה הטמפ' של הציפסט היא 18 מעלות שזה נראה לי יותר מדי קר מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה ב3DMARK שלך היא טובה יחסית לTI4800 שהוא בעצם TI4200 עם תמיכה בAGP8X תנסה לעשות OC גם לכרטיס מסך

זה משפיע יותר מאשר OC למעבד ה3DMARK.

בקשר לתוצאות הOC של המעבד שלך הם באמת טובות יחסית ללא תוספת מתח, תעלה מתח ותראה לכמה אתה מגיע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב המפרט שלו, יש לו Ti4800SE = Ti4400 AGPX8 ... ( ולידטק, שזה כבר טוב D: )

בכל מקרה, יפה מאד, אני מאמין שאתה יכול יותר!

אתה תקוע ב 220? על כמה מתח מעבד/צ'יפסט/זיכרונות אתה ב 220*10?

אני מבולבל, פתחת את הת'רד ב - 4:47, וב - 5:25 הספקת מעל שעתיים של בדיקות? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את הבדיקות של 220*10 בזמן שפתחתי רק את התרד ועניתי על השאלה .

משהו מוזר קורה לי אני מוסיף מתח למעבד נגיד ל 1.8V אז התוכנות כמו CPUZ ו MBM ועוד אומרות שאני על מתח של 1.76 משהו כזה איך זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו על 10.5*210 ועל מתח 1.8 הוא יציב בפריים אבל רק אם אני שם מהירות בינונית כך שהמעבד נשאר לא יותר מ 46 מעלות ב FULL LOAD אם הוא עובד את ה 48 הוא קורס לא יודע למה חשבתי שהם יכולים לעמוד בהרבה יותר.

ועוד משהו מוזר איך זה שאחרי OC הטמפ' של הSYSTEM היא על 23-22 מעלות ואם אני מוריד OC זה בכלל על 17 מעלות איך זה יתכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...