האם נגזר עלי לחיות בחרא כל החיים? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נגזר עלי לחיות בחרא כל החיים?

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד"א, כלכלה זה באמת לא מקצוע ריאלי. יש בו אומנם חישובים מתמטיים וסטטיסטים, אבל הוא משוייך למדעי החברה יחד עם משפטים ופסיכולוגיה - ובצדק. עו"ד ופסיכולוג הם כמובן עוד שני מקצועות שאפשר להרוויח בהם יפה מאוד והם לא ריאליים. כמובן שתמיד יש את האפשרות לפתוח עסק קטן משלך כמו מאות אלפי עצמאיים בארץ. כך אם למשל את אוהב למשל ספרות (להיות ספר) תוכל לפתוח מספרה, ואם אתה אוהב לבשל תוכל לפתוח מסעדה קטנה משלך ואם אתה סתם אוהב לנהל ולהיות אחראי לגורלך תוכל לפתוח מכולת קטנה, חנות מחשבים (אתה לא צריך אפילו להבין הרבה במחשבים, רק קצת בכלכלה ובניהול. אתה תעסיק מקצועניים שיבינו בתחומים האלו), חנות ספרים (לקנות אולי זיכיון מסטימצקי או צומת ספרים, או לפתוח חנות עצמאית), מאפייה וכו'.. לדעתי הנושא של הניהול הכספי, השיווקי והניהולי של העסק הוא מאוד מעניין ומאתגר, ואם אתה משלב את זה בפתיחת עסק שקרוב לליבך מבחינת התחום שלו אז אתה תוכל להנות לא פחות מטכנאי אלקטרוניקה או מהנדס מכונות, ולהרוויח סכום דומה (אם תהיה טוב מספיק, מה שאפשר להגיד כמובן גם על טכנאי אלקטרוניקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, כלכלה זה באמת לא מקצוע ריאלי. יש בו אומנם חישובים מתמטיים וסטטיסטים, אבל הוא משוייך למדעי החברה יחד עם משפטים ופסיכולוגיה - ובצדק. עו"ד ופסיכולוג הם כמובן עוד שני מקצועות שאפשר להרוויח בהם יפה מאוד והם לא ריאליים. כמובן שתמיד יש את האפשרות לפתוח עסק קטן משלך כמו מאות אלפי עצמאיים בארץ. כך אם למשל את אוהב למשל ספרות (להיות ספר) תוכל לפתוח מספרה, ואם אתה אוהב לבשל תוכל לפתוח מסעדה קטנה משלך ואם אתה סתם אוהב לנהל ולהיות אחראי לגורלך תוכל לפתוח מכולת קטנה, חנות מחשבים (אתה לא צריך אפילו להבין הרבה במחשבים, רק קצת בכלכלה ובניהול. אתה תעסיק מקצועניים שיבינו בתחומים האלו), חנות ספרים (לקנות אולי זיכיון מסטימצקי או צומת ספרים, או לפתוח חנות עצמאית), מאפייה וכו'.. לדעתי הנושא של הניהול הכספי, השיווקי והניהולי של העסק הוא מאוד מעניין ומאתגר, ואם אתה משלב את זה בפתיחת עסק שקרוב לליבך מבחינת התחום שלו אז אתה תוכל להנות לא פחות מטכנאי אלקטרוניקה או מהנדס מכונות, ולהרוויח סכום דומה (אם תהיה טוב מספיק, מה שאפשר להגיד כמובן גם על טכנאי אלקטרוניקה).

כמובן שאם הוא הולך לתחום של מכולת/מסעדה/ספרות/שאר המצועות הדומים רצוי להכין תוכנית מפורטת היטב איך הוא הולך לעשות את זה וגם מאוד מאדו מומלץ תואר כל שהוא. גם בשביל לחסוך מספיק כסף שהיה לו להתחיל את העסק וגם למקרה שהעסק נופל ונגמר הכסף שלא יצטרך בגיל 40 ללכת לגור אצל ההורים שלו ולהתחיל עוד פעם לחסוף כסף במשך שנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף זה לא הכל בחיים ..

נכון, חוץ מכסף יש גם סקס! אם אין לך לא כסף ולא סקס, אז אתה בבעיה.

אל תתבייש ,ופנה ליעוץ פסיכיאטרי! עד כמה שזה נשמע לך לא הגיוני כרגע,תרופות מסוימות (שחצי אמריקה משתמשת בהן),יכולות לשנות את ההרגשה שלך בצורה ניכרת.

אל תעיז ללכת לפסיכיאטר! כדורים נגד דיכאון זה לא התשובה, זה רק יגרום לך להרגיש יותר חסר ערך. פסיכולוג יכול אולי לעזור, אבל פסיכולוג עולה הרבה כסף (מלכוד 22).

דעתי האישית היא כזאת עד כמה שזה ישמע מוזר

עשיר אני לא רוצה להיות , (כן כן אני לא רוצה ) [כי הגעתי למסקנה שזה יכניס אותי ללחצים ודאגות , בגלל זה אני לא ממלא טוטו לוטו.....בכלל ! ]

אבל עני או ממעמד כלכלי נמוך אני גם לא רוצה להיות

אני רוצה משהו באמצע :) תרומות יתקבלו בברכה ;)

אתה יכול למלא לוטו/טוטו ולכוון לפרס השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב העסקים החדשים שנפתחים נחשלים תוך שנה

ואז הוא יפסיד את התחתונים

היום להשכיר חנות במקום טוב עולה הרבה מאוד כסף

ויש הוצאות על עובדים\ארנונה\מוצר וכו

מסעדה זה בכלל עסק מלחיץ מאוד שמאוד קל להפסיד בו

ותאמין לי אני מכיר את נושא העסקים הקטנים מקרוב

ומי שפותח עסק במחשבה שזה דבר קל והוא ירוויח הרבה רק מלגרד את הביצים

ברוב המקרים מטומטם גמור

אני עובד בעסק משפחתי בלי הרבה סיכון במקרה שלי (גינון)

אבל גם בעסק כזה יש תקופות שאתה לא מרוויח הרבה

בחנויות תקופות חלשות זה בדרך כלל=הפסד

ובלי מספיק מימון ובלי תכנית כלכלית נורמלית -מה שאין לרוב האנשים שפותחים עסק חדש

העסק ברוב המקרים היכשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, אתה לא רוצה להיות ראלי....

בתור אחד שהוציא 99 בפיסיקה, אני יכול להגיד לך שלא גירדתי את השבעים בהסטוריה, אני לא מסוגל לכתוב חיבור בכלל שלא נדבר על אחד מעניין ויפה ובאזרחות כמעט נכשלתי בפעם הראשונה.

לקרוא? זה ממני והלאה, ספרים לוקח לי שנים לסיים וזה רק אם לוחצים עלי, ואני אפילו לא מצליח לקרוא את השאלות במבחן נכונה.

אין לי מושג מאיפה הבאת את הרעיון הזה שאתה בעמדה נמוכה מאנשים ריאלים.

בעולם האמיתי את אף אחד לא מעניין אם אתה יודע לחשב אינטגרלים של משוואות טרינוגומטריות מעריכיות או לא, אלא מסתכלים עליך איך אתה מתבטא ומתקשר עם אנשים ופה יש לך פלוס רציני.

תהיה שמח בחלקך, ותמצא תחום שתהיה טוב בו וגם בנוסף תרוויח כסף.

אל תשכח שיש אנשים שמצבם יותר גרוע (אני שונא את הטענה הזו, כאילו מה? העובדה שיש אנשים במצב יותר גרוע ממני אמורה לעודד אותי? למה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך מבין אותך, במיוחד כי גם אני כזה ומצבי כזה :lol:

היסטוריה א' לא ניגשתי בכלל בכיתה י' כי במתכונת קיבלתי 30, עשיתי בחורף הוצאתי סופי 76,

סופי היסטוריה 70.

בקיצור, מה שהבחור מעלי אמר, ריאלי זה לא בהכרח יותר טוב מהומאני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם כבר לא הגיב 9 עמודים.... דיי נראה לי שצריך לשלוח מישהו לבית שלו בשביל לראות מה העניינים :-\

ובקשר לעניין עם הכסף, ממה שאני ראיתי בחיים הדיי קצרים שלי.... אני אומר שבמדינה הזאתי אי אפשר להתעשר.

אצלנו במדינה, כמה שיותר כסף - יותר צרות.

אם אתה בא למדינה הזאת עם הרבה כסף מלכתחילה זה כבר משהו אחר....

וזה נכון שכסף לא הכל בחיים ושאהבה אמיתית לא מוצאים וכל החרטא הזה... אבל לא הייתי מסרב לאיזה דירת רווקים קטלנית במיאמי עם איזה לינקולן נביגייטור עם גלגלים 24" וספינרים מכסף שמחכה לי למטה לסיבוב מועדונים :)

כנראה שאני רואה MTV CRIBS יותר מידי =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה. אני בריא ושלם. לומד לבגרות 5 יחידות היסטוריה. ;D

קראתי את התגובות בדיון ואני מודה לאותם אנשים שטרחו לשלוח מסרים בפרטי. הצלחתם לעודד אותי. בינתיים גיליתי מסלול לימודים בבר אילן שמדבר אלי. מדובר במידענות WEB. התואר משלב לימודים הומאניים כגון איסוף מידע, הקמת מאגרי מידע ובנוסף לומדים שפות תכנות ואינטרנט. אבל אחרי קריאה ברשת ראיתי שהמחלקה מתנהלת בצורה בזויה לחלוטין ואפילו אין להם אישור להעניק תואר במידענות WEB ובסוף הלימודים מקבלים תואר מידענות רגיל. מה לעזאזל הם חושבים לעצמם?! :pissed::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד: אתה שרוט ברמה !

איך אתה מתבטא בפורום ? אם אתה בדיכאון לך לפסיכולוג אל תתקמצן על ההוצאה !

ובנאדם ! תתבגר קצת ותתחיל ללמוד.

בן כמה אתה ? לא טרחת לציין את הנתון הזה.

והאם עשית \ במה אתה עובד וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא לומד להיסטוריה לא אומר שהוא לא משלים למשל בגרויות אחרי ! :pissed:

אני רואה שבמחויבות אישית לא ממש היית אדיב לאנשים הא ? (מסקנה מטומטמת על מסקנה אחרת מטומטמת שלך... ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה השלמת בגרויות אתה מדבר?

הבנת הנקרא שלך לוקה בחסר

לא צריך הבנת הנקרא, הוא בסך הכל לא שלל את האפשרות שהוא משלים בגרויות [ואם זכרוני אינו מטעה אותי, אז הוא אכן משלים בגרויות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...