האם נגזר עלי לחיות בחרא כל החיים? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נגזר עלי לחיות בחרא כל החיים?

Chymes

Recommended Posts

בכלל התגייסת? בן כמה אתה בכלל? כל הבעיות נוטות לעבור אחרי הצבא, מקום שאתה יכול באמת לשים את הכישורים שלך לשימוש, (אם אתה באמתתת מממששש רוצה ואתה באמת עקשן. כי מי שלא מספיק עקשן ודורש את מה שמגיע לו - בדרך כלל אוכל המון צואה, ונדפק במקום שהכי לא מתאים לו).

לך תדע, בסוף תכנס כמש"ק מודיעין לסיירת מטכ"ל.

עוד משהו, כפרה! לא נכנסים לפורום למחשבים כדי לפתור כאלה בעיות בחיים, כל מה שיצא לך מזה, זה לשמוע את גיימרית מנסה להתחיל פה דיון סקסיסטי (ד"א, את טועה, ואני צודק - כי אני המלך, וזהו זה).

בפורום למחשבים מדברים על מחשבים, אצל פסיכולוג מדברים על החיים שלך, מקבלים קצת פרספקטיבה מציאותית על מה שהולך בתוכך ומסביבך, ומוצאים פתרון.

לך לפסיכולוג, כי אם אתה אצל פסיכולוג - אתה מגניב (וכל הבנות רוצות אותך).

בינתיים שים אקס!

בצבא זה גם המקום שהוא יוכל להשים את הכישורים שלו בצד ולא לצדו.

זה לא תכנית כבקשתך. ומה כבר יש להתעקש? לסרב פקודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כסף לא מיידית הופך אותך למאושר, אבל הוא עוזר.

יש אנשים עשירים ואומללים, אבל אני מבטיח לכם שיש יותר עניים אומללים.

כסף היא דאגה דיי גדולה, אבל כמו שנאמר זה לא הכל וזה לא משתווה לאהבה\סיפוק או שלווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים עשירים ואומללים, אבל אני מבטיח לכם שיש יותר עניים אומללים.

וודאי. לעשירים אין בעיות של מזון, מגורים ותשלומים על . אבל גם לאדם עם הכנסה ממוצעת בדר"כ אין את הבעיות האלו (למעט אם הוא נזקק לתרופות יקרות בשלב כלשהו של חייו שאינן בסל התרופות). יש יותר עניים אומללים מעשירים אומללים לדעתי כמעט בוודאות, אבל אני לא יודע מה יש יותר - אנשים עשירים אומללים או בורגנים אומללים. (בורגנים - מחזיקים או משכירים דירת 4-5 חדרים, מכונית שנת 2001-07 ומרוויחים ביחד נטו משכורת של 1X,XXX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף יכול:

לקנות לך וילה - אבל לא בית חם.

לקנות לך מיטה מתכוננת - אבל לא שינה טובה.

לקנות שעון יוקרתי - אבל לא זמן.

לקנות לך אנציקלופדיה - אבל לא ידע.

לקנות תפקיד בכיר - אבל לא הערכה.

לקנות לך תרופה - אבל לא .

לקנות לך דם - אבל לא חיים.

לקנות לך סקס - אבל לא אהבה.

כסף זה לא הכל. הוא יכול לגרום הרבה כאב וסבל.

כחבר, אני רוצה לחסוך ממכם כל כאב וסבל

העבירו לי את כספכם, אני אסבול עבורכם

:xyxthumbs:

:hat:יפה.....חיברת את זה בעצמך ?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה בהחלט מספיק חומר אנושי בשביל לפתוח פורום פסיכולוגיה משגשג, אני אומר שנלך על זה!

הבעיה של אנשים כמוך, Chymes, היא העובדה שאתה נכנס לפורום כזה בתקווה שמישהו יגיד לך משהו חכם או יפתרו לך את בעיותיך.

תקשיב לי טוב, קום מהמחשב, סגור אותו תוציא אותו מהפלאג, ולך לעשות משהו אחר שאתה אוהב - תחשוב על זה ממש טוב! מה אתה אוהב לעשות? לטייל בים? לרכב על אופניים, להפגש עם חברים? לא יודע משהו שאתה באמת אוהב לעשות ורצוי שזה יהיה מחוץ לבית. פשוט תתנתק לרגע מכל המחשבות הרעות שלך ותעשה משהו אחר שאתה אוהב. אני יכול להגיד מנסיון אישי שלי שאחת הבעיות בדכאונות היא שהוא רק מתגבר אם אתה נשאר תקוע באותו מקום וזה יוצר מן מעגל קסמים דכאוני שקשה מאד לצאת ממנו. והמחשב מאד "עוזר" למצב הזה.

אני אומר לך, תפגש עם חברים ותלכו לשחק כדורסל או משהו, כל דבר, רק אל תשאר באותו מקום ותהרהר על מר גורלך כי כך הוא לא ישתנה גם בעוד 1000 שנה.

הבעיה בדכאון שהוא מעצים את הדברים הרעים שאתה חושב על עצמך מהחסרונות שלך מול הדברים הטובים שבך, ותאמין לי שיש כאלה בכל בן אדם.

עצה שלי מהלב, באמת.

אתה יכול גם לחפש בגוגל עזרה עצמית או self help, בטוח שיש הרבה דברים שיכולים לעזור, אבל אתה חייב לממש את העצות שיתנו לך במציאות ולא להמשיך לשבת ולהתבאס מהחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומר האנושי בפורום הזה ברמה מספקת בשביל לפתוח את אותו פורום פסיכולוגיה שהזכרת.

הנקודה היא הגישה הסרקסטית של כולם בנושא (ובצדק, שמישהו בא ומתלונן כמו EMO KID למה בדיוק הוא מצפה? וכן, אני גם מדבר על הגישה שלי בנושא...)

יש מקומות מתאימים לזה. זה לא אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולך לעשות משהו אחר שאתה אוהב

אבל זה מה שהוא אוהב לעשות - להתבוסס ברחמים עצמיים. תבין, אפילו קרירין מרגיש גבר לעומתו.

מה עם צ'יימס באמת? האם הוא... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה בהחלט מספיק חומר אנושי בשביל לפתוח פורום פסיכולוגיה משגשג, אני אומר שנלך על זה!

הבעיה של אנשים כמוך, Chymes, היא העובדה שאתה נכנס לפורום כזה בתקווה שמישהו יגיד לך משהו חכם או יפתרו לך את בעיותיך.

תקשיב לי טוב, קום מהמחשב, סגור אותו תוציא אותו מהפלאג, ולך לעשות משהו אחר שאתה אוהב - תחשוב על זה ממש טוב! מה אתה אוהב לעשות? לטייל בים? לרכב על אופניים, להפגש עם חברים? לא יודע משהו שאתה באמת אוהב לעשות ורצוי שזה יהיה מחוץ לבית. פשוט תתנתק לרגע מכל המחשבות הרעות שלך ותעשה משהו אחר שאתה אוהב. אני יכול להגיד מנסיון אישי שלי שאחת הבעיות בדכאונות היא שהוא רק מתגבר אם אתה נשאר תקוע באותו מקום וזה יוצר מן מעגל קסמים דכאוני שקשה מאד לצאת ממנו. והמחשב מאד "עוזר" למצב הזה.

אני אומר לך, תפגש עם חברים ותלכו לשחק כדורסל או משהו, כל דבר, רק אל תשאר באותו מקום ותהרהר על מר גורלך כי כך הוא לא ישתנה גם בעוד 1000 שנה.

הבעיה בדכאון שהוא מעצים את הדברים הרעים שאתה חושב על עצמך מהחסרונות שלך מול הדברים הטובים שבך, ותאמין לי שיש כאלה בכל בן אדם.

עצה שלי מהלב, באמת.

אתה יכול גם לחפש בגוגל עזרה עצמית או self help, בטוח שיש הרבה דברים שיכולים לעזור, אבל אתה חייב לממש את העצות שיתנו לך במציאות ולא להמשיך לשבת ולהתבאס מהחיים.

קראתי עכשיו את כל הדיון. מההודעה שלך התרשמתי. גם מההודעה של הבחור באחד העמודים הראשונים שנשאל אחרי זה אם הוא קואצ'ר.

אלה שתי ההודעות היחידות פה שבאמת פותח הדיון יכול להפיק מהן משהו חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו את כל הדיון. מההודעה שלך התרשמתי. גם מההודעה של הבחור באחד העמודים הראשונים שנשאל אחרי זה אם הוא קואצ'ר.

אלה שתי ההודעות היחידות פה שבאמת פותח הדיון יכול להפיק מהן משהו חיובי.

אווץ'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתעניין ו/או מתחבר לתחומים שניתן להרוויח בהם כסף, אבל לכל החרא הלא פרקטי אני מתחבר מצויין. למה נולדתי עם שילוב כישורים כל כך חסרי תועלת?! למה?! לאנשים רבים יש ראש ריאלי. הם הולכים ללמוד הנדסות/כלכלה/רפואה/ניהול. אחרי הלימודים משתלבים במקומות עבודה מכובדים בשכר נאה. ואני הומני. זה אולי בסדר בשביל בחורה, כי היא גם ככה חייה על חשבון בעלה, אבל אני גבר. גבר ומקצועות הומניים לא הולכים יחד. כמה כבר ארוויח אחרי הלימודים? שלוש אלף? ארבע? לעזאזל, לא שווה אפילו ללכת ללמוד. אני מרוויח אותו דבר ללא שום השכלה. זאת אומרת שאני אמשיך לגור בעיר מסריחה, מוקף באנשים מסריחים. אולי עדיף שאזרוק את עצמי מתחת לגלגלים של משאית ואסיים עם זה. לפחות המוות יהיה מהיר.

לא רוצה להעליב אבל אתה בכיין

אם יש לך ראש הומני ואתה מוכשר בתחום שלך אתה כן יכול להרוויח מלא כסף

פסיכולוג/פסיכיאטר - אם אתה פרטי ושוב אתה באמת טוב במה שאתה עושה ואוהב את זה אין סיבה שתרוויח פחות מרופא שיניים

ניהול/שיווק - ממש לא מבין למה שמתה את זה בריאלי

אתה יכול גרפיקה ממוחשבת לדוגמא - גם אומנות גם קצת ריאלי

ותשמע לא כל המיקצועות הריאלים מרוויחים (כימאי/מתמטיקאי)

מחשבים עכשיו זה אופנתי, פעם לא יודע כמה הרוויחו בזה..

ומה אתה אוהב? איזה מקצועות הומנים?

גם סופר מצליח יכול לעשות תכסף שלו (נדמה לי זאת שכתבה את הארי פוטר היא באלף העשירים בעולם/עברה תמיליארד דולר)

נ.ב

רפואה לא ריאלי ולא מרוויחים בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...