שאלה בקשר לנהיגה: האם חובה לעשות טסט פנימי ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לנהיגה: האם חובה לעשות טסט פנימי ?

hitman123

Recommended Posts

זה לא בגדר "ממש מבחן" או משהו בסגנון, זה פשוט המורה שלך מביא מורה אחר, והמורה האחר הזה, נוסע איתך כמה דקות עד לרבע שעה, תלוי בך או במורה, ובעצם עושה לך מן "מתכונת" לדבר האמיתי.

כמו כן, זה חובה, על מנת שהמורה ייסמן "וי" בכך שהוא סיים איתך את החלק הזה, זה חלק מהתהליך וחייבים לעושת אותו.

זה הכל, א כן דרך אגב, אתהמ שלם על זה בנוסף גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי טסט לפני חודש בערך וכן טסט פנימי זה חובה.. מנהל בית הספר של המורה שלך צריך לנסוע איתך וכשאתה עובר אתה מקבל כרטיס שאתה מוכן לטסט או משהו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, למה לא לעשות את האפשרות של הטסט הפנימי כאופציה ? הרי מלא בסוף אני עובר טסט מעשי שהוא הקובע וגם אני משלם אם אני נכשל.

לדעתי זאת פשוט עוד דרך לסחוט כסף.

בכל טסט 3 אנשים, כל אחד בסביבות 10 דקות 150*3 יוצא 450 שקל תוך חצי שעה, רווח ממש לא רע, גם אם להוריד ממנו את המיסים.

ואם מחר יציעו איזשהו טסט ביניים בין טסט פנימי לחיצוני אז גם נצטרך לשלם וככה בלי סוף. כנראה חסר להם אתה300 שקלשאנחנו משלמים על כל טסט מעשי אז צריך עוד מקור רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעלית על זה שבישראל מצליחים לסחוט ממך כסף בכל דרך. כל הכבוד!

סתם נק' למחשבה, אחרי כ-3 שנים מקבלת הרשיון כל נהג צעיר צריך לעבור קורס "רענון נהיגה", זה קורס שעושים או נהגים צעירים או כאלה שצברו כמה נקודות על עבירות תנועה. עלות הקורס היא כ150 שקל, 3 מפגשים בני 3-4 שעות.

בכל כיתה יש כ20-30 איש. ומן הסתם רצים כמה קורסים במקביל. שמישהו יעשה את החשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביננו בתכלס? שיעורי הרענון לנהיגה שווים ל**** כי כל מי שמגיע מגיע בראש ללכת משם כמה שיותר מהר ולא ממש אכפת לו בכלל מה אומרים, הרי הם יודעים לנהוג הכי טוב שבעולם.

זה הכל תלוי בתרבות ובמה או האם מצליח מורה הנהיגה שלך להכניס לך קצת בראש, אם לא, אתה אבוד, הכל תלוי בך ולא בקרוס רענון שחצי יושנים שם ורק מנסים לעבור כמה שיותר מהר.

ביננו, כן זה שיטה טובה לעשות כסף ועוד חוק שכאילו אמור למזער תאונות דרכים, כשחצי מזלזלים בצמיגים ובמכלולי רכב וחושבים שקורולה היא רכב ספורט לפניות חדות, או שחס וחלילה תעקוף מישהו אז הוא ייתן פול גז העיקר רק שלא תידחף לפניו.

זה הכל בתרבות הפנימית.

עובדה , אני לא ידוע אם שמעת אבל כל החודש מרץ, יש מבצע "ענקי" של משטרת בכל הארץ למניעת תאונות וכו', ממש כל החודש פשוט חורשים על הארץ השוטרים, והינה רק שבוע שעבר והשבעוע נהרגו כמה בני אדם בתאונות קשות, אז שקורס יציל אותם? אם אין פחד משוטרים ואכיפה, שום קורס שבעולם לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסט פנימי הוא לא חובה ע"פ חוק או משהו כזה.

אבל זוהי חובה של הבית ספר ואני בספק אם תמצא אחד שלא מחייב זאת.

לטסט הזה יש גם יתרונות. עובדה שיש כאלה שלא עוברים או שעוברים בקושי.

אחרי שאתה כל הזמן נוהג עם המורה שלך זה יכול להיות מפחיד לנהוג עם מישהו אחר.

(אז בטח עכשיו כל הגברברים יגידו לי שזה לא נכון, אבל יש כאלה שזה כן משנה להם).

רענון נהיגה זו לא סחיטת כסף, זה דבר חשוב מאוד שאפילו חבל שלא מגבירים את תדירותו.

מלמדים שם דברים מאוד מעניינים ויעילים.

נכון, מלא סתם באים לשם בשביל לישון ולצאת לידי חובה. לכן החזירו את החובה להיבחן בסוף הקורס.

מה המבחן שווה אני לא יודע, כי כשאני עשיתי רענון נהיגה לא היה צורך להיבחן (דיי מפגר).

הכיתות הם של 30 איש כי זה גודל הכיתה הפיזי שזמין בדר"כ.... מן הסתם אם ישכרו אולמות זה גם יעלה יותר כסף.

חוץ מזה שאם גם ככה מלא נרדמים שם, תחשוב מה יהיה באולם של 200 איש בו אתה מנותק לגמרי מהמדריך.

תפסיקו כבר להיות ילדים מפגרים שקוטלים כל דבר. אין ספר שיש הרבה חסרונות ובעיות עם הרענון נהיגה הזה.

אבל מה אתם מצפים, שיזריקו את זה לאנשים למוח? זו שיטה יחסית סבירה, זו לא כזו סחיטה של כסף ובסך הכל יש בזה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רענון נהיגה זו לא סחיטת כסף, זה דבר חשוב מאוד שאפילו חבל שלא מגבירים את תדירותו.

מלמדים שם דברים מאוד מעניינים ויעילים.

נכון, מלא סתם באים לשם בשביל לישון ולצאת לידי חובה. לכן החזירו את החובה להיבחן בסוף הקורס.

מה המבחן שווה אני לא יודע, כי כשאני עשיתי רענון נהיגה לא היה צורך להיבחן (דיי מפגר).

תפסיקו כבר להיות ילדים מפגרים שקוטלים כל דבר. אין ספר שיש הרבה חסרונות ובעיות עם הרענון נהיגה הזה.

אבל מה אתם מצפים, שיזריקו את זה לאנשים למוח? זו שיטה יחסית סבירה, זו לא כזו סחיטה של כסף ובסך הכל יש בזה משהו.

אף אחד לא דיבר על חשיבות העניין. הזכרתי את המחיר המופקע של העניין. מספר האנשים בכיתה היה אמור לתת סדר גודל כמה כסף נעשה בקורס בודד. תחשוב רגע, עלות הקורס הזה היא כמעט אפסית, אז למה הכסף? 150 שקל זה לא כזה סכום סמלי! 30 אנשים זה 4500 שקל, זה יכול לדוגמא לכסות מרצה אחד בחודש (למרות שהוא הבטיח לנו שאפילו את זה הוא לא רואה). עלות "השכרת המתקן" בו נערכים הלימודים גם היא אפסית כי הלימודים נערכים בבתי ספר ממלכתיים. אז תעשה את החשבון. אין שום הצדקה לשלם על רענון נהיגה עוד 150 שקל, במיוחד לנהג צעיר, שהרגע שילם גם חידוש רישיון, גם ביטוח חובה ומקיף ממש גבוה, ועשה רישיון לפני שלוש שנים בעלות של לא פחות מ3500 ש"ח.

דבר נוסף, אני לא ילד מפגר. אני מציג טיעונים. אם יש לך בעיות עם הטיעונים שלי, אתה מוזמן להציג את הדעות\הוכחות שלך נגדם ונדון על זה. זה שיש לי דעה שונה משלך לא הופכת אותי למפגר. קצת נימוס, זה לא הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא עשיתי טסט פנימי...

בערך שבוע לפני הטסט המורה שלי אמר לי שאם מישהו ישאל אותי, פשוט לומר שכבר עשיתי...

כנראה שלא כולם מנסים לסחוט כסף...

לא נראה לי שאתה אמור לפרסם את זה:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...